مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

اینطور که من قبلا خونده بودم کارت گرافیک 8800 nvidia حدود 250 دلار قیمت داره. کسی از دوستان میدونه توی بازار ایران این کارت گرافیک قیمتش چنده؟

نظرتون راجع به گرافیک من چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
من به تازگی یه گرافیک inno3d 880gts 512m خریدم می خواستم نظر دوستان رو راجع به این کارت و معایب و محاسنش رو بدونم
press_7_12_07_8800gts512-03.jpg

چند گرفتی دوست عزیز؟
اینطور که من قبلا خونده بودم کارت گرافیک 8800 nvidia حدود 250 دلار قیمت داره. کسی از دوستان میدونه توی بازار ایران این کارت گرافیک قیمتش چنده؟
از 280 شروع میشه تا 380 تومن.

[
با سلام
من به تازگی یه گرافیک inno3d 880gts 512m خریدم می خواستم نظر دوستان رو راجع به این کارت و معایب و محاسنش رو بدونم
سلام
بیژن خان مبارک باشه . کارتتون رو با چه قیمتی خریدین؟
یا علی مدد

با سلام
press_7_12_07_8800gts512-03.jpg
قیمتش خوبه ولی مسئله اینکه یک سال گارانتی داره و این می تونه برای هزینه ای که کردی خطرناک باشه.

چرا نیرزه؟:biggrin1:
کارت فوق العاده خوبی خریدی لذتش رو ببر;)
سلام
محمد رضا دقیقا همین کارتی که آقا بیژن گرفته با برد BFG داره با چه قیمتی فروش میره؟
راستی 8800 مبارک باشه. :biggrin1: چه بردی خریدی؟
یا علی مدد

راستی دریه سری از بازیها پرش فریم کمی احساس میشه به نظر شما راه حلی نداره ؟؟؟ مثل unreal turnament 3
ورژن الان 169.21 هست
cpu و ram چی داری؟
سلام
محمد رضا دقیقا همین کارتی که آقا بیژن گرفته با برد BFG داره با چه قیمتی فروش میره؟
راستی 8800 مبارک باشه. :biggrin1: چه بردی خریدی؟
سلام
نمیدونم...بالای 400 تومن فکر کنم...البته اور شده و با گارانتی مادام...
مرسی قابل نداره.BFG:دی

سلام . من یه کارت گرافیک 8600 gt دارم . به نظرتون الان بفروشم یه 8800 بگیرم یا صبر کنم سریه جدید بیاد ؟ به نظرشماها کارت گرافیک 8600 تا کی می تونه کاره منو که بازی کردنه را بدازه ؟ ممنون میشم کمک کنید :confused:

سلام . من یه کارت گرافیک 8600 gt دارم . به نظرتون الان بفروشم یه 8800 بگیرم یا صبر کنم سریه جدید بیاد ؟ به نظرشماها کارت گرافیک 8600 تا کی می تونه کاره منو که بازی کردنه را بدازه ؟ ممنون میشم کمک کنید :confused:
اگر پول داراي كه خريد 8800GT بصرفه تره چون تو اين رنج قيمت كارت ديگري وجود نداره و به اين زودي ها هم خبري نيست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or