مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

...
منم همین کارت رو دارم و یه کمی نگران شدم ...
می خواستم چه جوری می شه فهمید تو 3dmark 05 چه امتیازی کارت من می گیره ...
ممنون می شم کمکم کنید
من یه کم ناواردم

امتیاز 3DMARK2006 کارت 7600GT هستش 3060 و BFG 7600GT OC هم امتیازش 3300 هست.
با این دوتا مقایسه کن و امتیاز رو بگو؟

آخرین ویرایش:
...
منم همین کارت رو دارم و یه کمی نگران شدم ...
می خواستم چه جوری می شه فهمید تو 3dmark 05 چه امتیازی کارت من می گیره ...
ممنون می شم کمکم کنید
من یه کم ناواردم
سلام
خیلی راحت میری نرم افزار 3d mark 2005رو میخری یا اگه adslداری از اینترنت میگیری و بعد از نصب ایکون run 3d mark رو میزنی چند تا دمو نشون میده و اخر سر یه امتیازی بهت میده
فکر کنم 8600gt ddr3 باید 9000 رو بگیره که البته بهcpu شما هم خیلی بستگی داره
و اگه خوب اور کنی راحت به 12000میرسه
من یه 7300gt داشتم تو حالت عادی 3000 میگرفت ولی با اور خفن (البته یه فن بهش چسبوندم
4400روگرفت یعنی 50%قویتر شد ه بود:biggrin1:
اگه اور بلد نیستی بگو تا کمکت کنم:cool:
راستی پاور شما چی هست چون برای من ایراد از پاور هست

سلام
خیلی راحت میری نرم افزار 3d mark 2005رو میخری یا اگه adslداری از اینترنت میگیری و بعد از نصب ایکون run 3d mark رو میزنی چند تا دمو نشون میده و اخر سر یه امتیازی بهت میده
من یه 7300gt داشتم تو حالت عادی 3000 میگرفت ولی با اور خفن (البته یه فن بهش چسبوندم

ممنون از لطفت ... من سیستمم 3.2 فول با دو گیگ رمه و حقیقتا پاور مناسبی ندارم ...با این حال وقتی می خواستم کارت رو بگیرم فروشنده گفت مشکلی از بابت پاور پیش نمیاد ... من بعد از نصب کارت 4 تا بازی بیشتر نصب نکردم که یکی کرایسیس بود که تو حالت 1024.768 و تمام حالات رو مدیوم غیر از تکسچر و یه چیز دیگه 20 تا 24 فریم بیشتر نمی گرفتم ولی قابل تحمل بود و بعد بازی پرو استریت که اونم خوب بود ولی یه چیزی که تعجبم رو زیاد کرد بعد نصب بازی پین کیلر بود که حتی 128 معمولی هم جواب می ده ولی وقتی می خواستم بذارم روی آخرین گزینه بعضی اوقات یه تیک کوچولو می زد ... همچنین گیرز آف وار رو اصلا خوب اجرا نکرد ... کارت اون چیزی که فکر می کردم نبود.شاید برم بفروشم (یه آدم منصفی تو زیرپله سمت چپ تو بازار ایران هست که خوب می خره)...
...
یه توضیحی هم بدم و یه عذرخواهی ...متاسفانه سرعت اینترنت من افتضاحه چند وقت و خیلی سخت می شه یه صفحه باز کرد ... من کارت قبلی م رو فروختم ...سعی می کنم به زودی امضام رو پاک کنم ...البته اگه سرعت اینترنت بذاره.

سلام

آقا این کاری که شما گفتی رو من انجام دادم ... run 3d mark رو زدم و چند تا دمو نشون داد ... دو تا دمو بود که اصلا هیچ امتیازی کسب نکردم(شاید100تا) ... در نهایت امتیاز کلی دمو شد 4700 که فکر کنم 1000 تا مال سی پی یو و دو تای دیگه به طور مساوی ...
البته رزولشن 1024.768 بود ...
...
کلی حالم گرفته شد ...

سلام به همگی;)
اقا من دیروز xfx 8600gt 256 mb ddr3خریدم اما دیروز که کارت نصب کردم درایور 163 رو ش نصب کردم تو3d mark 05 امتیاز 3090گرفت داشتم دیوونه میشدم من با 7300 جی تی این امتیاز رو میگرفتم توcod4 iهم یه ذره از 7300gtفریم بیشتر میگرفت حتی من با این اینترنت لا کپشت درایور 169.21روگرفتم ونصب کردم بازم هیچی نشد حتی ویندوز رو هم عوض کردم ولی...یه مسئله دیگه اینکه اصلا کارت داغ نمیکنه حتی وقتی
core:740وmemory:1800اور کردم ولی تو بازی cod4دما از 65 بیشتر نمیره ولی به خدا از دیروز تا حالا چقدر از بازی بدم امده
راستی تو cod4تو صحنه های شلوغ فریم تو1280*1024 رو های اکثر مواقع 12 تا 15 و گاهی اوقات تک رقمی میشه
اینم سیستم من
cpu:2.8 oc 3.6 full intel:(
ram:1gb king stone ddr2 bus 667
main:giga 945 plg
power:450wاز این اشغالهای رو کیس هستن شما بگین چی کار کنم کاش اصلا اینو نمی گرفت:(م

سلام
اول از همه مطمئنی 3dmark05 هستش
اگه اره امتیازش خیلی کمه
رو صفحه راست کلیک کن و NVIDIA control panel رو بزن
تنظیمات باید اینجوری باشه
21n061d.jpg

بعد از گزینه help گزینه system information رو انتخاب کن
باید اینجوری باشه
3320xm0.jpg

یعنی 16x باشه اگه نبود درایور رو حذف و نصب کن بعد دکمه پشت پاور رو چند لحضه خاموش کن
منظورم اینکه چند لحظه برق به پاور نرسه
این مشکل وقتی پیش میا که گرافیکو اورکلاک کرده باشی و سیستم ریست بشه
اینجوری که گفتم هم حل میشه
تنظیمات 3dmark05 باید default باشه
dqrsll.jpg

امیدوارم مشکلت حل شه

آقا این کاری که شما گفتی رو من انجام دادم ... run 3d mark رو زدم و چند تا دمو نشون داد ... دو تا دمو بود که اصلا هیچ امتیازی کسب نکردم(شاید100تا) ... در نهایت امتیاز کلی دمو شد 4700 که فکر کنم 1000 تا مال سی پی یو و دو تای دیگه به طور مساوی ...
البته رزولشن 1024.768 بود ...
...
کلی حالم گرفته شد ...

بابا چه حالی چه احوالی
حال ادم که اینقدر زود گرفته نمیشه
ببخشید شوخی کردم
اینی که شما میگید 3dmark05 نیست چون اون امتیاز جداگانه واسه cpu نداره
مال شما 3dmark06 هست امتیازشم درسته
امتیاز حدودا SM2.0 = 1900 , SM3.0 = 2200
که وقتی با هم جمع میشن امتیاز نهایی رو میگه
البته امتاز cpu نصف میشه
Score =~ SM2.0 + SM3.0 + CPU/2

سلام
اول از همه مطمئنی 3dmark05 هستش
اگه اره امتیازش خیلی کمه
رو صفحه راست کلیک کن و NVIDIA control panel رو بزن
تنظیمات باید اینجوری باشه
21n061d.jpg

بعد از گزینه help گزینه system information رو انتخاب کن
باید اینجوری باشه
3320xm0.jpg

یعنی 16x باشه اگه نبود درایور رو حذف و نصب کن بعد دکمه پشت پاور رو چند لحضه خاموش کن
منظورم اینکه چند لحظه برق به پاور نرسه
این مشکل وقتی پیش میا که گرافیکو اورکلاک کرده باشی و سیستم ریست بشه
اینجوری که گفتم هم حل میشه
تنظیمات 3dmark05 باید default باشه
dqrsll.jpg

امیدوارم مشکلت حل شه

...
مال من quality نهایتش هست برخلاف عکس ... یعنی باید بیارم رو permorfance!!
ولی تنظیمات دیگه ش درسته ...
...
راستی در مورد 3dmark06 که گفتی یعنی تنظیمات من درسته؟ از طریق 06 نمی شه فهمید امتیاز کارت چقدره ممنون می شم برام توضیح بدی.

سایت ********** شده؟

با یه بدبختی اومدم ... مال من که **********ه ... یه سری سوال در مورد کارت گرافیک داشتم ولی دیگه دل و دماغ واسه ما نمی ذارن...
پرشین تولز هم که قبلا ********** شده بود.

با یه بدبختی اومدم ... مال من که **********ه ... یه سری سوال در مورد کارت گرافیک داشتم ولی دیگه دل و دماغ واسه ما نمی ذارن...
پرشین تولز هم که قبلا ********** شده بود.
با سلام
من همه اون بازي هايي كه نوشتي رو دارم ولي اگه كارت گرافيكتو تكي بفروشي من ميخرم در ضمن قيمت كارت رو برام بنويس و همچنين تو اين بازيهاتو ميتوني تو قسمت تبادل بازي ها تو تاپيك بازارچه بذاري براي تبادل و يا فروش.

با سلام
من میخواستم بدونم با 300 تومن الان چه کارتی بگیرم خوبه{nvidia}
mer30
:confused:
سلام
با این قیمت بهترین گزینه پیش روی شما 8800 gt هست که که فکر کنم با یه 10 20 توان بالاتر بتونی یه 512 مگ بخری.
یا علی مدد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or