مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

سلام دوستان عزیز من موندم بین rx 480 با gtx 1070 کدوم رو بگیرم میدونم ک قویتره انودیا ولی قیمتن خیلی فرق دارن و اینکه الان فقط msi gtx 1070gaming هست میخوام بدونم نسبت ب گیگابایت ک همیشه کارتام بوده چطوره ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوستان عزیز من موندم بین rx 480 با gtx 1070 کدوم رو بگیرم میدونم ک قویتره انودیا ولی قیمتن خیلی فرق دارن و اینکه الان فقط msi gtx 1070gaming هست میخوام بدونم نسبت ب گیگابایت ک همیشه کارتام بوده چطوره ممنون میشم کمکم کنید

اگه واسه 1080p میخوای 480 کافیه ، اما اگه 1440p میخوای 1070 ، اگرم میخوای در آینده از Vulkan استفاده بهتری داشته باشی صد در صد 480 بگیر حالا چه یکیش چه Crossfire اما کولینگ قوی ـی باید راه بنداری و این مشکلات دو کارت گرافیک هم همیشه هست . D :

لیون کامپیوتر : ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC DCIII 6GB GDDR5
توضیح مدیر سایت "درود به تمام دوستان گرامی
به دلیل اینکه قیمت این کالا بالای 1 میلیون 900 تومان بوده به همین دلیل کالا رو به شرکت مورد نظر مرجوع کردیم و تا وقتیکه قیمتش مناسب نشه در سایت موجود نمیشه ."
الان یه نفر میاد باز از دزدها دفاع میکنه.

لیون کامپیوتر : ASUS ROG STRIX GTX 1060 OC DCIII 6GB GDDR5
توضیح مدیر سایت "درود به تمام دوستان گرامی
به دلیل اینکه قیمت این کالا بالای 1 میلیون 900 تومان بوده به همین دلیل کالا رو به شرکت مورد نظر مرجوع کردیم و تا وقتیکه قیمتش مناسب نشه در سایت موجود نمیشه ."
الان یه نفر میاد باز از دزدها دفاع میکنه.

آفرین به لیون کامپیوتر واقعا کار پسندیده ای انجام دادن. قیمت 1940 هزار تومنی برای این کارت میزان بی شرافتی و پَستی بعضی شرکت های وارد کننده رو مشخص میکنه.

آخرین ویرایش:
سلام امروز رفتم گرافیک بگیرم بین msi gtx 1070 gaming و asus gtx 1070 gaming و giga gtx 1070 g1 موندم کدومو بگیرم بترتیب ۱۹۲۰ و ۲۱۰۰ و ۲۰۹۰ قیمت داشتن با گارانتی های ایستا و تابا و اواژنگ ۳ ساله ممنون میشه کمکم کنید کدومو بگیرم بعد الان ک تازه اومده بگیرم یا ی یکم واسم قیمتا بهتر شه ؟؟

سلام امروز رفتم گرافیک بگیرم بین msi gtx 1070 gaming و asus gtx 1070 gaming و giga gtx 1070 g1 موندم کدومو بگیرم بترتیب ۱۹۲۰ و ۲۱۰۰ و ۲۰۹۰ قیمت داشتن با گارانتی های ایستا و تابا و اواژنگ ۳ ساله ممنون میشه کمکم کنید کدومو بگیرم بعد الان ک تازه اومده بگیرم یا ی یکم واسم قیمتا بهتر شه ؟؟
بدون شک 1070 asus رو بگیر که از همه کلاک بیشتری داره.ظاهرشم بهتره

g1 بگیر.
دوستمون اشتباه کردن اون مدل مورد نظر ایشون 2350 قیمت داره این مدلی که شما از asus نام بردید مدلی هست که فقط خنک کننده ی مخصوص داره کلاک دست نخورده.

من تنها کارتیم که از زمان TNT32 :D(لعنتی کارت خوبی بود فقط با آور کلاک مشکل داشت) تا الان مشکل پیدا کرده 7600GT Giga بوده که یه زمانی با کشیدن مداد روی قسمتی از مدار ولتاژش را بالا بردم و بعد ها مشکل پیدا کرد . البته قابل تعمیر بود ولی دیگه بی خیالش شدم ...البته من همیشه آورکلاک میکنم .. ولی الان مدتی هست که 770 ASUS دارم .... این کارت یک خوبی که داره هم خیلی خنک هست و سیستم کولینگش بی نظیره ... و هم خیلی کم صدا ... کلا حس من به ایسوس اینه که امنیت در اولویت هسش ... ولی خیلی توی ولتاژ دست و پای آدم را میبنده .. البته برای کسی که بخواد میزان کلاک را خیلی بالاتر ببره ... حتی بایوس های دستیش را هیچ جا گیر نیاوردم ... ولی الان با کلاک زیر دارم V GTA را با نهایت تنظیمات اصلی و 1080 و 60 فریم ثابت بازی میکنم با i7 920 :-&
Asus 770 2 gg
Ref
core Clock 1111
Memory clock 7010
Voltage 1,200

OC
core Clock 1235
Memory clock 7080
Voltage 1,200

البته من شرایط کولینگ را براش مهیا کردم و در حالت 100% لود حرارت روی 75 و سرعت فن روی 80 حدودا ...
در کل گیگا برای آورکلاک بهتر هستش ولی امنیت Asus به نظرم بهتره ....

سلام دوستان.کارت گرافیک Nvidia gtx 960 4gb در کل چطوره؟برای بازیایی که الان میان رو تنظیمات High به بالا درست حسابی اجرا میکنه؟؟تا یک میلیون وسیصد چه کارت گرافیک دیگه ای هست که بازیارو Ultra بالا میاره؟؟

سلام دوستان.کارت گرافیک Nvidia gtx 960 4gb در کل چطوره؟برای بازیایی که الان میان رو تنظیمات High به بالا درست حسابی اجرا میکنه؟؟تا یک میلیون وسیصد چه کارت گرافیک دیگه ای هست که بازیارو Ultra بالا میاره؟؟

سمت 960 اصلا نرو بودجه خیلی خوبی داری میتونی بهترین کارتا رو بخری، 1060 هست 980 کارکرده هست، 970 با قیمت 800 الی 900 هست، 390 های ای امی دی رو پیشنهاد نمی کنم چون مصرف و دمای بالایی دارن اما 470 و 480 خیلی خوبن. 470 خیلی کارت خوبی هست ولی قیمتش الان یکم بالاست فک کنم دوروبر 980 هزار تومن باشه. اگرم صبر کنی واسه مدلای کاستوم 480 RX که دیگه نور علی نور میشه.

نظر من رو بخوای میگم کارت جدیدت بهتره ای ام دی باشه میدونی بخاطر کنسول ها و فناوری ای ام دی قاعدتا بازیها بهینه تر هستن الان هم بنچ ها رو ببینی متوجه میشی کارتای قدیمی ای ام دی دارن از کارت های تاپ انویدیا مثل 970 و 980 و 980TI بهتر فریم میدن حتی در دایرکت ایکس 12. همین کارت 480 تو بازی DEUX EX تونسته از 980TI بیشتر فریم بده.

• Like
Reactions: fosil and shefer

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or