مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
سلام
من دنبال یه cpuه جدید هستم الانcpuمن ایراد پیدا کرده می خوام عوضش کنم مدل cpuی من intelهست ولی اسم دقیقش رو نمی دونم تنها اطلاعاتی که داره اینه که ghz3.60 هست می خواستم بدونم از این بهتر هم هست؟و اگر هست چه مدلی و با چه قیمتی؟
با تشکر

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
سلام
من دنبال یه cpuه جدید هستم الانcpuمن ایراد پیدا کرده می خوام عوضش کنم مدل cpuی من intelهست ولی اسم دقیقش رو نمی دونم تنها اطلاعاتی که داره اینه که ghz3.60 هست می خواستم بدونم از این بهتر هم هست؟و اگر هست چه مدلی و با چه قیمتی؟
با تشکر
مدل دقیق مادربردت رو هم بگو...

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام من 600 تومن پول دارم می خواهم سیستم ارتقا بدم .کارت گرافیک و cpu و ram و 160 هارد می خواستم چی بگیرم؟ (قیمت هر کدام را حدودا بنویسید)
در ضمن mother board من asus p4 b266 هست . حتما باید mother board بگیرم ؟ (ترجیح می دم نگیرم) اگر خیلی لازمه چی بگیرم و چنده؟
خوب شما با این مین هیچ کاری نمیتونی بکنی واسه ارتقاء ، مینت حتما باید عوض بشه.
میتونی اینارو در نظر بگیری :

CPU : intel e8400 or e8200
RAM : patriot or ocz 2gb 800
MAIN : asus p5q or giga ga-ep45-ds3
VGA : his or club hd4850 or club hd4870
HDD : samsung or maxtor 320gb 8mb
POWER : green gp530ab

اینا رو هم حدودا 680 690 تومن در میاد احتمالا برای سیستم جدید یه پاور هم میخوای که من اون بالا پیشنهاد دادم که 44 45 تومن هم پاور میشه.
سلام
با تشک
مینت چی ؟ (دقیق بگو)

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خوب مین شما نهایت میتونه از c2d ها ی 65nm با fsb1066 پشتیبانی کنه مثل e6300 , e6400 , e6600 و چند مدل دیگه البته این 1066یی ها هم در اصل با fsb800 ران میشن. (افت کارایی)
http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/CPUSupport_Model.aspx?ProductID=2325
این مدلایی هم که گفتم گیر آوردنش سخته من e4500 یا e4600 رو پیشنهاد میکنم.

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
با تشکر از راهنمایی شما می خواستم بپرسم این مدلی که شما می گید برای اجرای بازی هایی با گرافیک بالا مثل assassin`s creedبا گرافیک خوب و بدون افت فریم مناسب هست؟و اگر نه یک مین خوب با همین مارک gigabyteمعرفی کنید...البته با توجه به این که من در نظر دارم با 500 تومان یک geforce 9300 gtsو cpu هم بخرم همراه با مین.

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
با تشکر از راهنمایی شما می خواستم بپرسم این مدلی که شما می گید برای اجرای بازی هایی با گرافیک بالا مثل assassin`s creedبا گرافیک خوب و بدون افت فریم مناسب هست؟و اگر نه یک مین خوب با همین مارک gigabyteمعرفی کنید...البته با توجه به این که من در نظر دارم با 500 تومان یک geforce 9300 gtsو cpu هم بخرم همراه با مین.
MainBoard: ASUS P5K
CPU: INTeL C2D E7200
VGA: Radeon HD 4850 (ASUS , Sapphire , PowerColor , Club)3d

اينا ميشه 500-510 .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
واقعا دستت درد نکنه واقعا کمکم کردی یه سول هم داشتم در این زمینه vgaکه فرق radeonباgforceدر چیه؟منظور اینکه کدوم برای گیم بهتره؟
با تشکر
هر دو برای گیمن.
ولی به نظر من radeon بگیر. چون الان به صرفه تره.

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
واقعا دستت درد نکنه واقعا کمکم کردی یه سول هم داشتم در این زمینه vgaکه فرق radeonباgforceدر چیه؟منظور اینکه کدوم برای گیم بهتره؟
با تشکر
Radeon به كارتهاي كمپاني AMD ( يا همون ATi) گفته ميشه و GeForce مربوط به كمپاني nVidia ميشه!

در حال حاضر كارتهاي ATi Radeon HD 4800 با توجه به قيمت و كارايي كه دارند بهتر از كارت هاي حال حاضر GeForce GT200 Series هستند.

eR67

کاربر سایت
Nov 25, 2007
139
سلام :love:
یه mine که crossfire ساپرت باشه و بهش cpu های اینتل های چهار هسته ای (q) بخره و قیمتش هم 100 تا 150 باشه معرفی کنید مرسی...:love:
راستی main های q و e (دوهسته ای) با هم فرق دارن؟

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
سلام :love:
یه mine که crossfire ساپرت باشه و بهش cpu های اینتل های چهار هسته ای (q) بخره و قیمتش هم 100 تا 150 باشه معرفی کنید مرسی...:love:
راستی main های q و e (دوهسته ای) با هم فرق دارن؟
مادربرد Asus P5k-C میتونه انتخاب مناسبی در این رنج قیمتی باشه. قیمتش دور و بر 140 تومنه و از چیپP35 پشتیبانی میکنه. هم Cf ساپورته و هم از Cpu های 45 نانومتری 4 هسته ای یا دو هسته ای و یا قدیمی تر پشتیبانی میکنه. رم هم تا 1333 ساپورته...
منظورت از سوالت چیه؟ مادربرد های جدید هر دو رو ساپورتند...
مشخصات Asus P5kC:
http://www.asus.com/products.aspx?l1=3&l2=11&l3=534&l4=0&model=1694&modelmenu=1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر