مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Ps3 Sony

کاربر سایت
Sep 24, 2014
240
نام
علی
دوست عزیز، خب از اول کامل و شمرده می گفتی که مجبور نشیم چند بار موضوع رو تغییر بدیم!

اگر پردازنده ی شما 9370 باشه که گفتید توی برخی بازیها از پردازنده ی 4160 ضعیفتر عمل می کنه، برای مادربرد هم انتخابها برای سوکت AM3+ زیاد نیست. مدلی مثل MSI 970A-G43 رو با قیمت زیر 300 تومن می تونی برداری، هیچ مدلی هم PCI 3.0 نیست و تازه فایده ای هم نداره، چون توی راندمان کارتهای گرافیکی فعلی تاثیری نداره.

داداش شما چه سی پی یو رو پیشنهاد میدید؟؟؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند

با اجازه فرشید جان من پاسخ میدم
دوست عزیز با توجه به کارت گرافیک انتخابیتون همونطور که آقا فرشید گفتن بهتره دیگه پایین تر از مدل i5 4690 انتخاب نکنید تا در آینده مشکلی ایجاد نشه .
اگر بالاترهم که بردارید خیلی بهتره مدلهایی مثل i7 4790 یا i7 4790k .که باز به بودجه بستگی داره

amir59

کاربر سایت
Sep 15, 2009
12
مانیتورهای با کیفیتی هستن، کیفیت رنگ بالایی دارن، زاویه ی دید خوبی دارن، خودم تجربه ی محدود و کوتاهی داشتم و ازشون خوشم اومده، حتی بیشتر از IPS های برندهای دیگه قبولشون دارم.
فقط سرعت پاسخگویی بالایی مثل پنل های TN ندارن و ممکنه توی بازیها موقع حرکت حالتهای Ghosting و شبح آبجکتها و حالت بلوری شدن محیط به چشم بیاد.
فرصت شد تو بازی تست کنید؟

Ps3 Sony

کاربر سایت
Sep 24, 2014
240
نام
علی
با اجازه فرشید جان من پاسخ میدم
دوست عزیز با توجه به کارت گرافیک انتخابیتون همونطور که آقا فرشید گفتن بهتره دیگه پایین تر از مدل i5 4690 انتخاب نکنید تا در آینده مشکلی ایجاد نشه .
اگر بالاترهم که بردارید خیلی بهتره مدلهایی مثل i7 4790 یا i7 4790k .که باز به بودجه بستگی داره

داداش این سیستم تا چند سال عمر میکنه؟؟بازی هارو روز رو چطور میگیره؟؟

گرافیک : zotac gtx 970 4gb

سی پی یو : intel i5 4690

رم : GSkill RipjawsX 2×4GB

مادربرد : ga-p85-d3t

پاور :green gp650-uk gold

[h=2][/h]​

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,775
نام
فرشید

همون پست اول گفته شد، شما سوال تکراری می پرسید:

CPU:INTEL Core I5 4690

سلام
خسته نباشید
یک کیس تا حداکثر 2.600 می خواستم

CPU:Core i5 4460
RAM:2*4GB 1600 DDR3
M/B:ASUS B85-PLUS
VGA: GTX 960 2GB GDDR5
HDD:SEAGATE 1TB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 600w
CASE:GREEN X1

اینا حدود 2900 میشن، هرگز کمتر از اینا رو برندارید.

فرصت شد تو بازی تست کنید؟

خیر، توی بازی تست نکردم و همونطور که گفتم سرعت پاسخگویی بالایی ندارن .

Ps3 Sony

کاربر سایت
Sep 24, 2014
240
نام
علی
دوستان سیستم تا چند سال عمر میکنه؟؟بازی هارو روز رو چطور میگیره؟؟

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان ضمن تبريك سال نو
ميخواستم بدونم تفاوت ميان مدل هاي مختلف 970 از برند zotac چيه ؟
من تو چندتا سايت ديدم كه ٤ يا ٥ مدل داره كه مقداري هم تفاوت قيمت دارن
970 gtx
970 gtx oc
970 amp extreme edition
970 amp omega edition
970 amp omega core edition
كدوم از بقيه بهتره و توصيه ميشه ؟
با تشكر

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
دوستان سیستم تا چند سال عمر میکنه؟؟بازی هارو روز رو چطور میگیره؟؟

این سیستم فعلا که برای اجرای گیم ها رو high و 1080 خوبه. تا چند سال که خب مشخص نیست الان ولی تا یکی دو سال دیگرو با تنظیمات بالا نباید مشکلی داشته باشه. بعدا شاید نیاز به تغییر کارت باشه. البته همه این آینده نگریا ممکنه با اومدنه نرم افزارای جدید مثله dx12 و شاید چیزهای دیگه تغییر کنه.
دوستان ضمن تبريك سال نو
ميخواستم بدونم تفاوت ميان مدل هاي مختلف 970 از برند zotac چيه ؟
من تو چندتا سايت ديدم كه ٤ يا ٥ مدل داره كه مقداري هم تفاوت قيمت دارن
970 gtx
970 gtx oc
970 amp extreme edition
970 amp omega edition
970 amp omega core edition
كدوم از بقيه بهتره و توصيه ميشه ؟
با تشكر

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
تفاوتشون تو خنک کننده ها و فرکانسشونه که از ضعیفترین تا قویترین حدود 10 درصد تو سرعتشونه.
خب گرونترینش بهتر از بقیست ! همون omega core edition بهتره از بقیه

Ps3 Sony

کاربر سایت
Sep 24, 2014
240
نام
علی
این سیستم فعلا که برای اجرای گیم ها رو high و 1080 خوبه. تا چند سال که خب مشخص نیست الان ولی تا یکی دو سال دیگرو با تنظیمات بالا نباید مشکلی داشته باشه. بعدا شاید نیاز به تغییر کارت باشه. البته همه این آینده نگریا ممکنه با اومدنه نرم افزارای جدید مثله dx12 و شاید چیزهای دیگه تغییر کنه.

تفاوتشون تو خنک کننده ها و فرکانسشونه که از ضعیفترین تا قویترین حدود 10 درصد تو سرعتشونه.
خب گرونترینش بهتر از بقیست ! همون omega core edition بهتره از بقیه

خب این کارت dx 12 هست . به نگطتون مشکلی ایجاد نمیکنه مثلا تو بازی ویتچر 3 ؟؟

Ps3 Sony

کاربر سایت
Sep 24, 2014
240
نام
علی
چه مشکلی !؟ منظورتونو متوجه نشدم. در کل ولی هیچ مشکلی نداره و نخواهد داشت.

شما خودتون zotac دارید؟؟دماش بالا نمیره بیش از حد؟؟؟
لیون کامپیوتر: خرید آنلاین قطعات کامپیوتر و لپ تاپ و تبلت :: Zotac GTX 970 OC 4GB GDDR5
این مدل چه فرقی با این داره؟؟؟
لیون کامپیوتر: خرید آنلاین قطعات کامپیوتر و لپ تاپ و تبلت :: Zotac GTX 970 4GB GDDR5
با تشکر.

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
خب تفاوت اینا فقط همون کولینگ و اندکی فرکانس بالاتر اولی هست که خودمم اونو دارم. بردشون و قطعات روشون یکیه.
کارت دماشو حدود 78 نگر میداره که نرماله برای این کارت و مشکلی نداره. جوریکه اگر چه 60 درصد کارت کار کنه چه 99 درصد دما همون 78 هست که با دور فن رو این دما نگر میداره. میتونستند با افزایش دور فن دما رو پایین تر هم بیارن تو لود ولی نویز بیشتری تولید میکرد.
راستی دادن لینک سایت های داخلی هم خلاف قوانین فروم هست

Ps3 Sony

کاربر سایت
Sep 24, 2014
240
نام
علی
خب تفاوت اینا فقط همون کولینگ و اندکی فرکانس بالاتر اولی هست که خودمم اونو دارم. بردشون و قطعات روشون یکیه.
کارت دماشو حدود 78 نگر میداره که نرماله برای این کارت و مشکلی نداره. جوریکه اگر چه 60 درصد کارت کار کنه چه 99 درصد دما همون 78 هست که با دور فن رو این دما نگر میداره. میتونستند با افزایش دور فن دما رو پایین تر هم بیارن تو لود ولی نویز بیشتری تولید میکرد.
راستی دادن لینک سایت های داخلی هم خلاف قوانین فروم هست

ببخشید.پس سیتستمم خوبه ؟؟؟الان فرقی نداره من کدومو بگیرم.به نظرت با امدن بازی های mgs phantom pain این گرافیک ضعیف نمیشه یعنی از زده خارج بشه؟؟؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
ببخشید.پس سیتستمم خوبه ؟؟؟الان فرقی نداره من کدومو بگیرم.به نظرت با امدن بازی های mgs phantom pain این گرافیک ضعیف نمیشه یعنی از زده خارج بشه؟؟؟

Phantom painاگر مثل ground zeroes بهینه بشه به هیچ وجه مشکلی نیس
بایستی کلی نگاه کنی . gtx 970 کارت قوی ای هستش که تا دو ، سه سال میتونه بالاترین کیفیت رو بده . بعد از اون معلوم نیس چی پیش میاد .
به نظر من در نسل فعلی با اومدن سخت افزار و تکنولوژیهای جدیدتر اگر بالاترین کیفیت براتون مهم نباشه ، هم چنان این تجهیزات قابل استفاده اند تا جایی که از رده خارج بشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر