مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
من سی پی یو رو که اور کردم حالا رم رو چه جوری اور کنم؟
مهندس جان تا جايي كه من ميدونم وقتي شما cpuرو اور ميكنيد رم هم خودبه خود اور ميشه تويه مادربرد قبلي من كه اينطوري بود.
يه سوالي هم من در مورد اين رمهاي A-DATA (ظرفيت يك گيگ وباس 800 و CL5) با گارانتي ايمانتك داشتم ازدوستان كسي نظري داره؟ميخوام ببينم ارزششو داره رمهامو بفروشم(2*1 ماشكين) وچهار گيگ ازاين رمها بگيرم قيمتشونم حدود28000 تومن هست وسوال دومم اينكه ويندوز xp تا چه مقدار رم رو ميتونه شناسايي كنه؟

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
اگه سيستمت تويه اين فركانس پايدار بمونه به نظرمن خيلي عاليه من تويه اين چندماه دوتا مادربرد عوض كردم با اين وجودكه جز مادربردهاي نيمه حرفه اي بودند اما تويه عمل حرفي واسه گفتن نداشتن رم كه پيشكش حتي تويه اور سي پي يوهم ضعف داشتن تنها نكته اينكه اگه ميخواي سيستمت هميشه يا بيشتر وقتا اور شده كاركنه سيستم تهويه مناسبي استفاده كن موفق باشي.

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
من خیلی گیج شدم هرکی بهم یه چی میگه لطفا واضح کمکم کنید.
برند MSI چطوره؟ (msi k9n neo v2 با msi 8600gt ) یکی میگه خوبه یکی دیگه میگه این مادربورد جواب نمیده :confused:
اصلا چه مارکی بهتره, میشه به ترتیب بگین کدوم بهتره

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
ببین چیپ این مادربرد nForce 520 هستش (منظورم سازگار بودن هستش) و شما هر کارت pcie 16x روش بندازی جواب میده منظورم اینه که مشکلی نیست.
در مورد برند هم الان XFX BFG EVGA حرف اول رو میزنن چون عمده فعالیتشون توی کارت گرافیک هستش.

King_Of_The_Games

کاربر سایت
Dec 14, 2007
26
نام
Mehdi_Se7eN
برند MSI چطوره؟ (msi k9n neo v2 با msi 8600gt ) یکی میگه خوبه یکی دیگه میگه این مادربورد جواب نمیده :confused:

MSI لگن هستش به هیچ دردی هم نمی خوره . اگه می بینی این همه ازش خوب می گن به خاطر اینه که همون اولین سریش خوب بوده و دیگه الان به درد نمی خوره . اگه می خوایی کارت گرافیک بخری BFG 8800 GT بخر خیلی خوب جواب می ده . مادربرد هم فقط برای گیم Formula

King_Of_The_Games

کاربر سایت
Dec 14, 2007
26
نام
Mehdi_Se7eN
بهترین CPU بازار الان چیه ؟
بهترن کارت گرافیک بازار الان چیه ؟
بهترین پاور بازار الان چیه ؟
دوستان اگه کسی میخواد سیستم بخره دست نگه داره بعد از عید حتماً 200 الی 300 تومان زیر قیمت الان می خره .
CPU 6600 مثل چی داره قیمتش داره میاد پایین . راستی اینکه قیمتش داره میاد پایین بخاطر چی هستش ؟
آیا علتش می تونه این باشه که خوب جواب نداده ؟
خدایا این دنیای کامپیوتر چیه که هر روز چیز جدید میاد و آدم رو گیج می کنه

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

عزیز من از مادربورد MSI استفاده کردم و می کنم.پسرعموی من K9N داره و راضی هم هست.خودمم از یکی از مدل های جدیدش یعنی K9AG Neo2 Digital استفاده می کنم.مادربوردهای خوبی برای CPU های AMD هستن.حالا هر جور که دوستان وارد به این کار میگن.ولی خوب من از طرفدارهای MSI هستم.:love:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
راستی اینکه قیمتش داره میاد پایین بخاطر چی هستش ؟
چون سریه جدید 45nm اینتل اومده و بقیه یه جورایی یا افت قیمت پیدا میکنن یا از دور خارج میشن.

CR

کاربر سایت
Jan 6, 2008
113
سلام
بچه ها من با 500 ت میخوام یه کیس خالی جمع کنم اگه میشه راهنماییم کنید.
اگه میشه قیمت قطعاتم جلوش بزنید.ممنون

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
MSI لگن هستش به هیچ دردی هم نمی خوره . اگه می بینی این همه ازش خوب می گن به خاطر اینه که همون اولین سریش خوب بوده و دیگه الان به درد نمی خوره . اگه می خوایی کارت گرافیک بخری BFG 8800 GT بخر خیلی خوب جواب می ده . مادربرد هم فقط برای گیم Formula
BFG کجا داره؟(تهران)قیمتش نسبت به بوردهای دیگه چقدرگرونتره؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
CPU : intel e4300 or e4400 (110 115)
RAM : patriot 2gb 800 (87)
MAIN : giga ga-965p-s3 (83 88)
HDD : samsung 250gb 8mb (63 65)
VGA : xfx or inno3d 8600gt 512mb (128 135)
POWER : green gp480a (37 40
اینا رو هم 530 تومن در میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر