مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
CPU : AMD Athlon 64 X2 4400
Motherboard : ASUS M2N E 32X SLI
Ram : 2GB Crucial Bllestic DDR2 6400 timing5-5-5-15
Graphic card : BFG 8600 GT OC
Power : Acbel 470w
HDD : Western digital 250G

قیمت:600,000

آقا امیر دست شما درد نکنه ولی اگه میشه یه سیستمی بگید که با مانیتور و کیسو همه چی با هم 600 تومن ممنون;):)

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
آقا سیستم من اینه:
CPU Dual 64 AMD +3800
RAM 1 GB
VGA 6800 GTS
فکر میکنید کدوم قطعه رو باید ارتقا بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاشکی می گفتی مینت چیه؟برای چه کاری می خوای؟ بودجت چه قدره؟
اگه باسه بازی می خوای گرافیکتو که 100 % باید عوض کنی رمتم اگر 2 گیگ کنی بهتره ;)

کاظم Gamer

کاربر سایت
Aug 6, 2007
103
کاشکی می گفتی مینت چیه؟برای چه کاری می خوای؟ بودجت چه قدره؟
اگه باسه بازی می خوای گرافیکتو که 100 % باید عوض کنی رمتم اگر 2 گیگ کنی بهتره ;)
فقط میدونم Elitgroup هستش ولی main خوبیه . گرافیک چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::evil:

amirtycoon2000

کاربر سایت
May 11, 2007
555
آقا امیر دست شما درد نکنه ولی اگه میشه یه سیستمی بگید که با مانیتور و کیسو همه چی با هم 600 تومن ممنون;):)
CPU : AMD Athlon 64 X2 4000
Motherboard : ASUS M2N E
Ram : 2GB Crucial DDR2 667 timing4-4-4-12
Graphic card : BFG 8500 GT 512MB
Power : Acbel 470w
HDD : Western digital 160G
Monitor : Samsung CRT MB-17940
Case : Green Med2005

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام عزيزان . :love:

من براي اين سيستم :

CPU : AMD AthlonFX62
RAM : 2.5GB PNY DDR2 800 Mhz
Main : GigaByte GA-M59Sli-S5
VGA : Asus 8800GTX 768MB - FristBoard

همون طور كه مشخصه 2.5GB رم DDR2 800 با مارك PNY خريدم . اين رم ها در حالت عادي در ولتاژ 1.8 كار ميكنن ... قبل از اين ماجرا من رو همين سيستم از همين نوع رم و با همين مشخصات اما با مارك Memonex داشتم و ظرفيت اون موقع هم 2 GB بود .
مسئله اينه كه از وقتي كه اين رمها رو گرفتم نميدونم چرا تو بعضي بازي ها مثلاً Tom Clancy's Rainbow Six Vegas و Tom Clancy's SplinterCell DoubleAgent سيستم بدون هيچ دليلي Restart ميشه !!! البته تو بازي هاي ديگه اي مثل Call of Duty 4 و UT3 هيچ مشكلي ندارم ... در ضمن من تمام Patch هاي منتشر شده براي اون بازي هارو نصب كردم و كاملاً مطمعنم كه بازي ها و سيستم از نظر نرم افزاري مشكلي ندارن .
در ضمن دقيقاً اين مشكلات از زماني به وجود اومده كه من از رم هاي PNY استفاده ميكنم و خودم احتمال ميدم مشكل از اين رمهاست ... مگر نه همه چي هون چيزاي فبليه ...

دوستان شما دليل اين مشكلو چي حدس ميزنين ؟
آيا در مورد كيفيت يا عدم كيفيت رمهاي PNY اصلاعاتي داريد ؟ آيا اشكال از اونهاست ؟
اگه اشكال از رمهاست ، به نظر شما چه رمهايي در بازار ايران كيفيت بهتري نسبت به بقيه دارن ؟! البته با گارانتي خوب ... ممنون :love:

amirtycoon2000

کاربر سایت
May 11, 2007
555
سلام عزيزان . :love:

من براي اين سيستم :

CPU : AMD AthlonFX62
RAM : 2.5GB PNY DDR2 800 Mhz
Main : GigaByte GA-M59Sli-S5
VGA : Asus 8800GTX 768MB - FristBoard

همون طور كه مشخصه 2.5GB رم DDR2 800 با مارك PNY خريدم . اين رم ها در حالت عادي در ولتاژ 1.8 كار ميكنن ... قبل از اين ماجرا من رو همين سيستم از همين نوع رم و با همين مشخصات اما با مارك Memonex داشتم و ظرفيت اون موقع هم 2 GB بود .
مسئله اينه كه از وقتي كه اين رمها رو گرفتم نميدونم چرا تو بعضي بازي ها مثلاً Tom Clancy's Rainbow Six Vegas و Tom Clancy's SplinterCell DoubleAgent سيستم بدون هيچ دليلي Restart ميشه !!! البته تو بازي هاي ديگه اي مثل Call of Duty 4 و UT3 هيچ مشكلي ندارم ... در ضمن من تمام Patch هاي منتشر شده براي اون بازي هارو نصب كردم و كاملاً مطمعنم كه بازي ها و سيستم از نظر نرم افزاري مشكلي ندارن .
در ضمن دقيقاً اين مشكلات از زماني به وجود اومده كه من از رم هاي PNY استفاده ميكنم و خودم احتمال ميدم مشكل از اين رمهاست ... مگر نه همه چي هون چيزاي فبليه ...

دوستان شما دليل اين مشكلو چي حدس ميزنين ؟
آيا در مورد كيفيت يا عدم كيفيت رمهاي PNY اصلاعاتي داريد ؟ آيا اشكال از اونهاست ؟
اگه اشكال از رمهاست ، به نظر شما چه رمهايي در بازار ايران كيفيت بهتري نسبت به بقيه دارن ؟! البته با گارانتي خوب ... ممنون :love:
این مشکل می تونه از رم یا مادربرد یا پاور باشه.
بایوس مادربرد رو آپدیت کردی؟
رم ها رو رو دوتا اسلات دیگه ببند ببین این مشکل رو هنوز داری؟
در مورد رم باید بگم که در حال حاضر رم Crucial یا OCZ در بازار از بقیه برند ها معتبر تر هستند.

blueblueblue

کاربر سایت
Feb 6, 2008
6
دوستان یه سیستم خوب میخوام 350 تومن :biggrin1: شنبه میخوام برم بازار رضا بخرم :cheesygri فکر کنم اگه INTEL Core2Duo E4500 بردارم با مین vga onboard بتونم با همین پولم جمع کنم... لطفا پیشنهاد بدید:cheesygri
,HARD,RAM,MAIN,CASE,CPU
راستی RAYANSABA یه CASE داره اسمش mec میگن با پاوره , خوبه بگیرم؟؟؟:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر