مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
سلام......

اقا من که از دنبال قطعات گشتن خسته شدم تصمیم گرفتم تلفنی از تهران بخرم :biggrin1: برام بفرستن ساری . می خوام از شرکت برین تک ( 88603395 ) بخرم می خواستم بدونم شرکتش معتبر هست :biggrin1: کسی باهش کارکرده ( با لا خره 900 تومن پول باید اول بدم :biggrin1: )
لطفا سریع جواب بدین .

باتشکر.....

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام......

اقا من که از دنبال قطعات گشتن خسته شدم تصمیم گرفتم تلفنی از تهران بخرم :biggrin1: برام بفرستن ساری . می خوام از شرکت برین تک ( 88603395 ) بخرم می خواستم بدونم شرکتش معتبر هست :biggrin1: کسی باهش کارکرده ( با لا خره 900 تومن پول باید اول بدم :biggrin1: )
لطفا سریع جواب بدین .

باتشکر.....

شرکت بررین که معتبر هست.
ولی من همیشه توصیه میکنم برای خرید جنس پاشی خودت بیای تهران...
ولی به هر حال برین معتبره...
اینم بگم:اگر مشکل احتمالی پیش بیاد(که نمیاد:D)بازیسنتر و من مسولیتی نداریم.

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
سلام....

اقا این فرم بازی سنتر چرا ف ..ل....ر شده :biggrin1: . با هزار زحمت اومدم داخل :biggrin1:.
من نتونستم main abit پیداکنم اگه امکان داره یک main که sli هم باشه برای یک شرکت دیگه معرفی کنید ( مثلا asus یا xfx یا giga یا .... هرچی که خوبه و توی بازار هم پیدا میشه :biggrin1: البته راحت :biggrin1: ).
مادر بردیکه معرفی می کنید خوب باشه و intel e6750 و ocz ddr2 dual gold 800mhz رو هم ساپرت کنه قیمتش هم 130-140 باشه :biggrin1: .

باتشکر.....

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
سلام....

اقا من مادربرد xfx 680i lt sli رو در نظر دارم قیمتش در حدود 170 تومن هست :biggrin1: به نظر شما main خوبی هست :confused: اگه که هست همین بگیرم اگر نیست پس لطف کنید به سوال بالایی من جواب بدین :biggrin1: .

پ.ن :انگاری از دست پستای من خسته شدین و می گین عجب ادم کنه ایی ها :biggrin1: چرا سیستم نمی گیره :biggrin1: .

با تشکر......

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
یه نفر هم به این سوال پاسخ بده تا دوباره نپرسم
بس که پرسیدم خسته شدم
لطفا کمک کنید

دوستان سلام
حسن خان با تشکر ویژه از شما
اما یک سوال
کارت گرافیک دوست من اینه نظر شما چیه در مورد این سیستم : و خصوصا کارت گرافیک اون
گرافیک Ati X1050
سی پی یو 3200
رم یک گیگا کینگ استون
مادربورد ایسوز P5 Ld2-se
و سوال اخر
ایا با گرفتن درایور اون از اینترنت میشه مشکل نداشتن پیکسل شیدر2 رو برطرف کرد
چون در بازی لاست پلانت این ارور رو داد و اصلا نتونستیم بریم داخل بازی
ضمن اینکه بازی کال او دیوتی 4 رو در حالت 1024 روون اجرا میکنه و بدون مشکل
در ضمن با این اوصاف امیدی به اجرا شدن بازی گرز او وار هست یعنی مشکل پیکسل شیدر و در کل در حد کال او هست یا بالاتره
ممنون از شما

lover_pc_games

کاربر سایت
Jul 5, 2006
98
میخوام یه سیستم بگیرم با کارت گرافیک GAINWARD geforce 8800GT 512 تا سقف 900 هزار تومان ... (فقط کیس)
لطفا main , ram , cpu و ... معرفی کنید که با این کارت گرافیک سازگاری داشته باشه ! در ضمن میخوام تا جایی که ممکنه مینبورد خوبی بردارم تا بعدا برای ارتقاء مشکلی نداشته باشم. 4 گیگ هم رم میخوام چون %90 استفاده من برای گیم هست !
در کل میخوام از هر نظر مناسب گیم باشه .
نظرتون در مورد کارت گرافیک چیه خوبه یا مارک دیگه ای بگیرم ؟

amirtycoon2000

کاربر سایت
May 11, 2007
555
میخوام یه سیستم بگیرم با کارت گرافیک GAINWARD geforce 8800GT 512 تا سقف 900 هزار تومان ... (فقط کیس)
لطفا main , ram , cpu و ... معرفی کنید که با این کارت گرافیک سازگاری داشته باشه ! در ضمن میخوام تا جایی که ممکنه مینبورد خوبی بردارم تا بعدا برای ارتقاء مشکلی نداشته باشم. 4 گیگ هم رم میخوام چون %90 استفاده من برای گیم هست !
در کل میخوام از هر نظر مناسب گیم باشه .
نظرتون در مورد کارت گرافیک چیه خوبه یا مارک دیگه ای بگیرم ؟
با این پول نمی تونی 4g رم ببندی!!! چون قیمتش 300 تومان میشه و پولی برای بقیه قطعات کم میاد.

lover_pc_games

کاربر سایت
Jul 5, 2006
98
با این پول نمی تونی 4g رم ببندی!!! چون قیمتش 300 تومان میشه و پولی برای بقیه قطعات کم میاد.

ولی من شنیده بودم رم 1 گیگ حدود 25 تومن هست :-" !
حالا زیاد مهم نیست ! 2 تا از رم هارو حذف میکنیییییییییییییییییییییییییییییییییییم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• S0NY
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر