مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
رم Kingmax 2 GB DDR3 تو بازار پیدا می شه؟قیمتش چنده؟

j8hm0r3j1incgqro9obf.jpg

ممکنه باشه اما جدیدا من ندیدم،
اگرم نبود اینو بفروش، بجاش دوتا ماجول2 گیگی جدید از KINGESTON یا CORSAIR بخر.

میشه بجای این کار یک کارت 500یا600 تومنی بایک ماژول چهار گیگ بندازم

میشه ولی کارت گرافیکت اونطوری ضعیف میشه و دیگه واسه بازیهای جدید کافی نخواهد بود.

خب من امروز هارد اکسترنال رو گرفتم !
همون My Passport Ultra به قیمت 225 تومن !

مبارکه!

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان. یک هدست میخواستم بگیرم مهمترین فاکتور برام کیفیت صدا و بیرون ندادن صدا هست واسه گیم میخوام. این مد نظرمه
Razer Electra Over Ear PC and Music Headphone - هدفون ریزر الکترا
به نظرتون جواب میده ؟ کسی تجربه اش رو داره بگه صدا بیرون میده یا نه ؟
ممنون

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
یک سوال فعلا قصد ارتقا ندارم الانم ویندوزم xp فعلا ویندوز سون می خوام بریزم چون ویندوز8 بازی های قدیمی رو ساپوت نمیکنه و دردسر داره حالا می خواستم ببینم ویندوز ک عوض راندمان سیستم میره بالاتر یا ثابت می مونه و ایا یشه بازی های روز رو با همینکامپیوتر بازی کرد یانه

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان. یک هدست میخواستم بگیرم مهمترین فاکتور برام کیفیت صدا و بیرون ندادن صدا هست واسه گیم میخوام. این مد نظرمه
Razer Electra Over Ear PC and Music Headphone - هدفون ریزر الکترا
به نظرتون جواب میده ؟ کسی تجربه اش رو داره بگه صدا بیرون میده یا نه ؟
ممنون

انتخاب خوبی هست اما بهتر از اون هم مدل RAZER Carcharias هست که البته گرونتره.

یک سوال فعلا قصد ارتقا ندارم الانم ویندوزم xp فعلا ویندوز سون می خوام بریزم چون ویندوز8 بازی های قدیمی رو ساپوت نمیکنه و دردسر داره حالا می خواستم ببینم ویندوز ک عوض راندمان سیستم میره بالاتر یا ثابت می مونه و ایا یشه بازی های روز رو با همینکامپیوتر بازی کرد یانه

ویندوز 8.1 هم بازیهای قدیمی رو پشتیبانی می کنه و از این نظر فرقی با ویندوز 7 نداره.
منظورتون از این کامپیوتر رو هم نفهمیدم کدوم کامپیوتر هست.

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
انتخاب خوبی هست اما بهتر از اون هم مدل RAZER Carcharias هست که البته گرونتره.

ویندوز 8.1 هم بازیهای قدیمی رو پشتیبانی می کنه و از این نظر فرقی با ویندوز 7 نداره.
منظورتون از این کامپیوتر رو هم نفهمیدم کدوم کامپیوتر هست.
منظورم سیستمی هست که الان دارم چند صفحه پیش مشخصاتش چند بار گفتم میشه روش ویندوز8.1 نصب کرد

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام سیستم من اینه gpu: انویدییا جی فورس gt440 چهار گیگابایت cpu: corei3 2120 رم هم 4گیگابایت و مادربرد گیگا بایت p61a d3 من می خوام این سیستم رو برای بازی های روز با کیفیت اچ دی یا یکم بالاتر رو low و مدیوم بازی کنم بدون مشکل چیزی رو باید ارتقا بدم حالا چند تا سوال دارم 1-ایامیشه روی این سیستم ویندوز8.1 نصب کرد و ایا باهمین سیستم میشه بازی های روز رو اجراکردو برای ارتقا دادن حداقل چقدر باید صرف کرد چه قطعاتی می خواد بعد سی پی یو وگرافیک این سیستم رو روی هم چند میخرن بعد به نظرتون ویندوز8.1 بریزم بهتره یا7 هم بازی جدید بازی میکنم وهم قدیمی

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
Razer Tiamat 7.1 بهتره یا SteelSeries Siberia Elite؟

SteelSeries Siberia Elite هم یکی از بهترین مدلهای موجود در بازار دنیا هست با پیشینه ی درخشانی از برندش که مدلهای قدیمیترش هم کیفیت بالایی داشتن، هم با کارت صدای خودش قابل استفاده هست و هم با کارت صدای سیستم

نقطه ضعفش طراحی ارگونومیک خاصش هست که ممکنه مورد علاقه ی همگان نباشه.

دوستان کاور خوب برای کیس Green x6 چی هست؟

منافذش زیاده و اینجام پر خاک:-s

کسی دیگه از کاور استفاده نمی کنه، اون منافذ هم خودشون هم عایق صدا هستن و هم ***** گرد و غبار پشتشون دارن که باید هر از گاهی *****ها رو باد گرفت و تمیز کرد!
کاور معمولی توی بازار هنوز هم هست.

سلام سیستم من اینه gpu: انویدییا جی فورس gt440 چهار گیگابایت cpu: corei3 2120 رم هم 4گیگابایت و مادربرد گیگا بایت p61a d3 من می خوام این سیستم رو برای بازی های روز با کیفیت اچ دی یا یکم بالاتر رو low و مدیوم بازی کنم بدون مشکل چیزی رو باید ارتقا بدم حالا چند تا سوال دارم 1-ایامیشه روی این سیستم ویندوز8.1 نصب کرد و ایا باهمین سیستم میشه بازی های روز رو اجراکردو برای ارتقا دادن حداقل چقدر باید صرف کرد چه قطعاتی می خواد بعد سی پی یو وگرافیک این سیستم رو روی هم چند میخرن بعد به نظرتون ویندوز8.1 بریزم بهتره یا7 هم بازی جدید بازی میکنم وهم قدیمی

CPI:CORE i5 3570
VGA: GTX 750Ti/R9 270X

اینا حدود 1200 میشن که البته اولویت با خرید کارت گرافیکی هست، اگر بودجه محدود هم باشه حداقل باید 700 تومن برای کارت گرافیکی هزینه کنید و CPU رو بعدا ارتقا بدید.
ویندوز 8.1 نصب کنید
کارت خودتون رو همم شاید 100 تا 120 تومن بردارن.

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
CPI:CORE i5 3570
VGA: GTX 750Ti/R9 270X

اینا حدود 1200 میشن که البته اولویت با خرید کارت گرافیکی هست، اگر بودجه محدود هم باشه حداقل باید 700 تومن برای کارت گرافیکی هزینه کنید و CPU رو بعدا ارتقا بدید.
ویندوز 8.1 نصب کنید
کارت خودتون رو همم شاید 100 تا 120 تومن بردارن.[/QUOTE] سی پی یو سیستمم رو چند برمی دارن بعد سیستمی که الان دارم روی بازی های روز جواب می ده یانه رم هم4گیگ کینگ مکس هستش ببخشید این سی پی یو ای که گفتید دوهسته ای نمیشه یک چهار هسته ای بجاش بگید

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سی پی یو سیستمم رو چند برمی دارن بعد سیستمی که الان دارم روی بازی های روز جواب می ده یانه رم هم4گیگ کینگ مکس هستش ببخشید این سی پی یو ای که گفتید دوهسته ای نمیشه یک چهار هسته ای بجاش بگید
چهار هسته ایه8-|

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
هم دوهسته ای درد و هم4 هسته ای حالا من نمیدونم اینیکه اقا فرشید گفت دوهستهای بود یا چهار هسته ای تو میدونی اینم سندآشنایی بیشتر با پردازنده های چند هسته ای برو بخونش
باشه تو درست میگی که اومدی مطلب سایت فارسی رو که مال یک سال پیشه و نصف حرفاش هم اشتباهه و داره در مورد سری Ix xxx حرف میزنه نه Ix xxxx رو به عنوان مدرک میزاری اینجا. باشه من دارم اشتباه حرف میزنم که منبع حرفام سایت اینتله;)
ARK | Intel� Core™ i5-3570 Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz)
4 :Of cores#
البته مسلما سایت ایرانی تو درست میگه و سایت اینتل داره چرت و پرت میگه:)

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
باشه تو درست میگی که اومدی مطلب سایت فارسی رو که مال یک سال پیشه و نصف حرفاش هم اشتباهه و داره در مورد سری Ix xxx حرف میزنه نه Ix xxxx رو به عنوان مدرک میزاری اینجا. باشه من دارم اشتباه حرف میزنم که منبع حرفام سایت اینتله;)
ARK | Intel� Core™ i5-3570 Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz)

البته مسلما سایت ایرانی تو درست میگه و سایت اینتل داره چرت و پرت میگه:)
ببخشید

- - -ویرایش - - -

اقافرشید حالا اگه قطعاتی که گفتید رو بخرم و یک رم 8 گیگابایت کنارشون بزارم و قطعات قبلی یعنی رم4 و کارت گرافیک و سی پی یو رو بفروشم چقد دیگه باید بزارم کارت گرافیک هم بین اونایی که گفتید کدوم بهترهمون رو محاسبه کنید بعد ایا لازم با این تغییرات کیس وپاور رو هم عوض کنم یا نه لازم نیست اگه اونا هم لازم بگید چقد قیمت داره

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
برای اینکه تمام بازیهای روز رو با رز 900p و تنظیمات High و AA متوسط با فریم قابل قبول اجرا کنم چقدر بودجه نیازه؟ با این بودجه یه سیستم هم پیشنهاد بدین. ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر