مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

morteza.p

کاربر سایت
Jun 10, 2011
2
نام
morteza
سلام دوستان عزیز

من دنبال یک مادربورد قوی سوکت 775 هستم .

خودم این 3 مورد مد نظرم هست اگه کسی از این 3 مدل داره یه نظری در مورد این مادربورد ها بده .

راستی کجا میشه این مادربورد ها رو خرید ؟

ASUS Rampage Extreme

Asus P5E3 Premium/WiFi-AP @n

GIGABYTE GA-EP45T-Extreme

خیلی ممنون ....
N_aggressive%20%2817%29.gif
دوست عزیز، خرید یه مادربرد حرفه ای برای سوکت 775 که مدتهاست از رده خارج محسوب میشه منطقی نیست، اگرم مدلی بخواید بخرید باید یه مادربرد ارزون باشه که فقط بشه باهاش یه سیستم ارزونقیمت یا دست دوم راه اندازی کرد، مادربردهاش هم دیگه توی بازار نیست.

درود

خیلی ممنون از توجه شما ...
حرفهای شما تائید میشه اما بنا به دلایلی من حتما باید یک مادربورد قوی سوکت 775 با ساپورت رم DDR3 پیدا کنم ....
اینطور که شما فرمودید مثل اینکه واقعا آکبندش توی بازار نیست اما میخواستم بدونم جایی هست که بتونم به صورت دست دوم پیداشون کنم ؟ یا از همین بچه های فروم کسی داشته باشه که من ازش بخرم ؟
با تشکر ...

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
ببخشید اگه زیاد سوال میکنم.خودم بین کیبورد lykosa و sidewender x6 موندم.به نظرتون کدوم بردارم. ریویو و نقدهای و نمره های کدوم بهتره؟ در کل.
قیمت x6 چنده؟

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام
کیس های Corsair تو ایران موجوده ؟ قیمت بدید هر کدوم رو هست.
بین این دو گرافیک کدوم بهتره ؟
EVGA 560 Ti
Asus 560 GT dc top
با 2 تومن میشه کیسی بست که 3 تا مانیتور همزمان رو ساپرت کنه ؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,775
نام
فرشید
درود

خیلی ممنون از توجه شما ...
حرفهای شما تائید میشه اما بنا به دلایلی من حتما باید یک مادربورد قوی سوکت 775 با ساپورت رم DDR3 پیدا کنم ....
اینطور که شما فرمودید مثل اینکه واقعا آکبندش توی بازار نیست اما میخواستم بدونم جایی هست که بتونم به صورت دست دوم پیداشون کنم ؟ یا از همین بچه های فروم کسی داشته باشه که من ازش بخرم ؟
با تشکر ...
کسانی که قطعات دست دوم کار می کنن حتما مادربرداش رو هم دارن، باید سر بزنی بپرسی، یا توی بازارچه فروم درخواست بدی اگر کسی داشته باشه پیام بده

سلام
کیس های Corsair تو ایران موجوده ؟ قیمت بدید هر کدوم رو هست.
بین این دو گرافیک کدوم بهتره ؟
EVGA 560 Ti
Asus 560 GT dc top
با 2 تومن میشه کیسی بست که 3 تا مانیتور همزمان رو ساپرت کنه ؟

خیر، کیساش موججود نیست، من ندیدم حداقل
بین اون دو مدل گرافیک هم اگر مدل ASUS 560Ti باشه که خب قطعا مدل ASUS بهتره، چون فن قویتر و کم صداتری داره، اگر 560 معمولی باشه که سرعتش پایینتره.
با 2 تومن هم اگر یه گرافیک قوی روی سیستم بزاریم میشه تا 3 مانیتور رو پشتیبانی کرد.

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
ببخشید اگه زیاد سوال میکنم.خودم بین کیبورد lykosa و sidewender x6 موندم.به نظرتون کدوم بردارم. ریویو و نقدهای و نمره های کدوم بهتره؟ در کل.
قیمت x6 چنده؟
میشه کمکم کنید؟ممنون عزیزان.
راستی اقا فرشاد این کیبورد saitek Cyborg V.7 گیر میاد؟ قیمتش حدودا چنده؟ چیز خوبی هست؟

آخرین ویرایش:

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
سلام
میشه لطف کنید یک سیستم انبرد اداری لیست کنید . بیشتر از 500 نشه بهتره. هرچی کمتر بهتر.
کیس و مانیتور و مودم ای دی اس ال

قراره فقط ورد . نت . فیلم . عکس . فتوشاپ کار بشه. واسه مینی گیم ها هم مشکلی نداشته باشه ( بعنوان سرگرمی تو محل کار :D )
پیشاپیش ممنون.

Altair9502

کاربر سایت
Jul 20, 2008
166
نام
عليرضا
سلام دوستان.
ميخواستم يه کيس بين 1.5 تا 2 ميليون تومن ببندم با اين مشخصات:
1- کارت گرافيک nvidia
2-cpu مارک اينتل(جديدترين سري)
3مادربورد asus
اگه ممکنه منو راهنمايي کنيد.
ممنون.

ممنون آقا فرشيد بابت پاسخ سريعتون. چند تا سوال داشتم:
1 - اين cpu از نسل جديد هستش ديگه؟
2 - اين مقدار رم کم نيست؟
3 - گرافيکهاي نسل جديد(سري 6XX) بهتر نيست؟
4 - اگه لطف کنين قيمت تکي قطعات رو بگيد ممنون ميشم.
شرمنده و ممنون.

1-بله
2-اگه بودجتون ميرسه دوتا 4 گيگ، مجوعا 8 گيگ کنيد
3- معلومه که بهتره، به بودجه نمي خورد که نگفتم
4-فعلا بازار تعطيله و قيمتها هم مشخص نيست. فردا دوباره استعلام قيمت کنيد.
سلام آقا فرشيد.
بودجه را تا 2.5 ميليون هم ميتونم ببرم بالا.اگه ممکنه با شرايط بالا و ذکر قيمت تکي قطعات يه کيس خوب به من معرفي کنيد.
ممنون.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سلام
یه سوال شاید جای بی ربطی باشه اما بهتراز اینجا پیدا نکردم !

آیا میشه از یک پورت HDMI دو یا 3 تا HDMI با تبدیل در اورد !؟ اصلا همچین چیزی هست !؟

Ho_Mo

کاربر سایت
Jan 12, 2011
12
سلام به همه .
اول بگم که من هیچی از سیستم ها سرم نمیشه و این چیزایی هم که پایین نوشته از رو جعبه یا تو اطلاعات کامپیوتر دیدم :d اگه خیت کاشتم به بزرگواری خودتون ببخشید:x .
به نظر شما این سیستم :
مادر برد : ASRock 4coreDual-SATA2 R2.0
رم : 2GB
گرافیک : GIGABYTE Nvidia Geforce DDR3 1GB turbo cache
سی پی یو : Intel E1280 2.00 GHz
به درد بازی کردن بدون دردسر میخوره ؟ اگه نه لطفا بگید چه چیزهایی کم داره .
تشکــر فراوان :x

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,775
نام
فرشید
میشه کمکم کنید؟ممنون عزیزان.
راستی اقا فرشاد این کیبورد saitek Cyborg V.7 گیر میاد؟ قیمتش حدودا چنده؟ چیز خوبی هست؟

گفتم که همرده هستن اون دو مدل، می خوای بینشون انتخاب کنی باید خودت بری مقاله هاشون رو بخونی و جزییات ریز هر کدوم رو ببینی، من که نمی تونم جای شما انتخاب کنم،سلیقه ای هست
مثلا نور آبی Backlite کیبورد Razer رو نمی شه کم و زیاد کرد، بعضیا می گن نورش کمه، بعضیا می گن زیاده، خودت باید بری بخونی

محصولات Cyborg هم ایران فروش نمیره

سلام
میشه لطف کنید یک سیستم انبرد اداری لیست کنید . بیشتر از 500 نشه بهتره. هرچی کمتر بهتر.
کیس و مانیتور و مودم ای دی اس ال

قراره فقط ورد . نت . فیلم . عکس . فتوشاپ کار بشه. واسه مینی گیم ها هم مشکلی نداشته باشه ( بعنوان سرگرمی تو محل کار :D )
پیشاپیش ممنون.

CPU:Intel Pentium 620
RAM:2*2GB CORSAIR DDR3
M/B:ASUS P8H61-M
HDD:SEAGATE 500 GB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 435W
CASE:GREEN MAGNUM
MONITOR:SAMSUNG A19310

اینا 800 تومن میشن، خودت تونستی با 500 تومن سیستم دربیاری خبر کن!

سلام آقا فرشيد.
بودجه را تا 2.5 ميليون هم ميتونم ببرم بالا.اگه ممکنه با شرايط بالا و ذکر قيمت تکي قطعات يه کيس خوب به من معرفي کنيد.
ممنون.

CPU:INTEL Core I5 2500K
RAM:CORSAIR 2*4GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8Z68V-PRO
VGA:MSI Geforce GTX670 DDR5
HDD:Seagate 7200.12 1 TB
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:685W GREEN
CASE:GREEN INFINITY

این میشه 2850 تومن، خودت ببین چند بار شد.

سلام
یه سوال شاید جای بی ربطی باشه اما بهتراز اینجا پیدا نکردم !

آیا میشه از یک پورت HDMI دو یا 3 تا HDMI با تبدیل در اورد !؟ اصلا همچین چیزی هست !؟

فک نمی کنم بشه، حالا میشد می خواستی چیکار باهاش بکنی؟؟

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
فک نمی کنم بشه، حالا میشد می خواستی چیکار باهاش بکنی؟؟

اخه مانیتورم مدل ASUS ML229H که فقط یه پورت HDMI میخوره ! منم برای عوض کردن پورت هی باید برم پشت مانیتور ! بخوام Xbox یا PS3 رو وصل کنم بهش !

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,775
نام
فرشید
اخه مانیتورم مدل ASUS ML229H که فقط یه پورت HDMI میخوره ! منم برای عوض کردن پورت هی باید برم پشت مانیتور ! بخوام Xbox یا PS3 رو وصل کنم بهش !

اینو بگو خب!
شما باید از یه KVM Switchِ DVI استفاده کنی، باهاش میشه 2 تا دستگاه یا کنسول رو به یه مانیتور وصل کرد بدون اینکه کابلا رو جابجا کنی.

سلام
بین dvd writer samsung 22x و liteon 24x کدوم پیشنهاد میشه؟

تفاوت زیادی ندارن، ولی توی مدلای ارزون برند SAMSUNG بهتره، توی گرونتر ها هم Pioneer.

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
اینا 800 تومن میشن، خودت تونستی با 500 تومن سیستم دربیاری خبر کن!
والا ما که ناراحت میشیم وقتی اینجوری جواب میدی. حداقل زحمت میکشی . لحنشم درست کن .
چهارتا سیستم اداری زیر دستمه همگی زیر 500 تومن . مجبوریم یه چندتا دیگه خرید کنیم ولی از قیمت روز باخبر نیستم . شما هم شهرستان باشی از این مشکلا ت پیدا میکنی.
این گرونیا و تزلزل قیمت نبود عمرا پام تو این تاپیک نمیزاشتم.

---------- نوشته در 06:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:40 PM ارسال شده بود ----------

کسی از دوستا ن بود که لینک سایت میداد ( قطعات ). میشه دوباره لینکشو pm کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر