مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

K.A

کاربر سایت
May 14, 2007
84
ٌصفاریان جون رفتم قیمت تک تک قطعات قطعات را از چند جا پرسیدم 7-8 تومان ازاین قیمتا رو هر قطعه گرون تر بود حالا چاره ای ندارم یا باید قطعات را مدل پایین تر بگیرم یا دو هفته دیگه صبر کنم ببینم چی پیش میاد ما که این همه صبر کردیم اینم روش این قیمت بعضی قطعاته تو اینجا
apacer 1gig 667 -------------65 toman
power green 380 a -------37 toman
mobo: abi kn9s ------76 toman
cpu:amd 3800+ x2------87 toman
اگه فقط 7 قطعه بخوای ==> 7*8 = 56 هزار تومن , فک کنم با آژانس بری تهران بخری به صرفه تر باشه :laughing: واقعا این قدر گرون فروشن !!؟:eek:

show_man

کاربر سایت
Jun 14, 2007
360
نام
علی
جواب بدید

من میخوام یک گرافیک 512 بخرم.با 200 هزار تومان.یه چیزی باش که با crysis مشکلی نداشته باشه.فقط با 200 هزار تومان.کمکم کنید.:love:

m_r_saffarian

کاربر سایت
Sep 20, 2006
619
نام
محمدرضا
من میخوام یک گرافیک 512 بخرم.با 200 هزار تومان.یه چیزی باش که با crysis مشکلی نداشته باشه.فقط با 200 هزار تومان.کمکم کنید.:love:
ببين اشتباه نکن يکي از دوستان گول همين 512 رو خورد يه 8600 با رم DDRII خريد حالا داره گريه ميکنه قدرت گرافيکش از 7600 هم کمتره و به قول خودش با 7300 برابري ميکنه. يه نگاهي به صفحه 173 بنداز ضرر نميکني.
XFX - GeForce 8600 GT با رم 256 DDRIII و کلاک رم 1400 رو بهت توصيه ميکنم حدود 160 تومن هست.
اما اگر رو 512 اصرار داري حتما 512 با رم DDRIII بگير من مدل خاصي رو نميشناسم شايد هم اصلا نباشه. کلاک رم رو هم ببين چقدر با 1400 اختلاف داره اگر همون 1400 بود تازه سرعتش ميشه اون گرافيک بالائي و هرچي کمتر بود بدتر ميشه.

m_r_saffarian

کاربر سایت
Sep 20, 2006
619
نام
محمدرضا
نوشته شده توسط pkr_legend
جواب اینم میشه بدین؟اصلا" فرقشون با هم چقدره؟
با تشکر
gigxfx_86gt_g_01.gif

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
دوستان کارت agiya physics

ببخشید تکرار می کنم این کارت رو کجا میشه گیر اورد کسی ادرسی چیزی وبعد ببخشید قیمت اش رو ممنون میشم

show_man

کاربر سایت
Jun 14, 2007
360
نام
علی
کمکم کنید.کمکم کنید.خواهش میکنم.

اول باید تشکر کنم از راهنمایی ها یی که شد.
من الان حدود 2 ماه هستش که یه سیستم جمع کردم مادر برد ، رم ، سی پی یو رو عوض کردم. مادر بردم دارای دوتا جای گرافیک که یکیش agp و دیگر ی pci express هستش.از قبل یه گرافیک قدیمی داشتم xfx 6200 256 dd2 agp وقتی که گرافیک رو سوار کردم.(در اینجا باید بگم که رو سیستم قبلی من این اتفاق نمی افتاد) یه بازی مثلا هیتمن رو نصب کردم وقتی رفتم داخل بازی هنوز به چند ثانیه نگذشته یک دفع سیستم ریست کرد. بار دوم رفتم این سری شخصیت رو درست و حسابی نشون نمیداد و باز هم از بازی اومد بیرون.
1.اگر مشکل از رم باشه که نیست ،من با هاش برنامه هایی سنگین مثل auto cad 2007 & 2008 رو اجرا میکنم که نیاز به رم بالایی دارن. پس چرا ریست نمیکنه.؟
2.اگر مشکل از گرافیک هست به نظرتون گرافیک رو برم بفروشم و برم یه pci xpress خوب بگیرم ؟
3.اقای صفاریان سوالی دارم، اگر من ge force 8600 gt 256mb ddr3 بگیرم که clock memory ان هم 1400 یا به بالا باشه.ایا این گرافیک جوابگو crysis هست؟ ایا به نظرتون برم 7600gt یا 7600gs مدل asus بگیرم؟ چون من دیگه نمیخوام تا چند وقتی خرج سیستم کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
سیستم اینجانب هم به شرح ذیل می باشد.
cpu:3.00 core 2
main:asrock 4core dual vsta
ram: kingstone 2 ta 512 ddr2 base 677

آخرین ویرایش:

m_r_saffarian

کاربر سایت
Sep 20, 2006
619
نام
محمدرضا
اول باید تشکر کنم از راهنمایی ها یی که شد.
من الان حدود 2 ماه هستش که یه سیستم جمع کردم مادر برد ، رم ، سی پی یو رو عوض کردم. مادر بردم دارای دوتا جای گرافیک که یکیش agp و دیگر ی pci express هستش.از قبل یه گرافیک قدیمی داشتم xfx 6200 256 dd2 agp وقتی که گرافیک رو سوار کردم.(در اینجا باید بگم که رو سیستم قبلی من این اتفاق نمی افتاد) یه بازی مثلا هیتمن رو نصب کردم وقتی رفتم داخل بازی هنوز به چند ثانیه نگذشته یک دفع سیستم ریست کرد. بار دوم رفتم این سری شخصیت رو درست و حسابی نشون نمیداد و باز هم از بازی اومد بیرون.
1.اگر مشکل از رم باشه که نیست ،من با هاش برنامه هایی سنگین مثل auto cad 2007 & 2008 رو اجرا میکنم که نیاز به رم بالایی دارن. پس چرا ریست نمیکنه.؟
2.اگر مشکل از گرافیک هست به نظرتون گرافیک رو برم بفروشم و برم یه pci xpress خوب بگیرم ؟
3.اقای صفاریان سوالی دارم، اگر من ge force 8600 gt 256mb ddr3 بگیرم که clock memory ان هم 1400 یا به بالا باشه.ایا این گرافیک جوابگو crysis هست؟ ایا به نظرتون برم 7600gt یا 7600gs مدل asus بگیرم؟ چون من دیگه نمیخوام تا چند وقتی خرج سیستم کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
سیستم اینجانب هم به شرح ذیل می باشد.
main:asrock 4core dual vsta
ram: kingstone 2 ta 512 ddr2 base 677
سيستمت خيلي اشکال توش هست اولا که اين مادربرد با گرافيکهاي AGP مشکل داره. اينم نظر يکي از دوستان تو فرومAnandtech
I've recently read of a number of problems with the 775Dual-VSTA, notably issues with the video shutting off when booting Vista, with an AGP card. That disturbs me, otherwise I was considering it. (Rather, the newer revision, the 4Core-VSTA, with the PT880Ultra, not the Pro.)
ولي ظاهرا مادربرد با گرافيکهاي Xpress مشکل نداره بازي crysis رو نميدونم مال چه سالي هست ولي GT 8600 تمام بازيهاي موجود تو بازار رو جواب ميده اگر بتووني GT XXX و يا GTS و يا GTS XXX گير بياري که چه بهتر. سري 7 رو کاملا بيخيال شو

بعد اين CPU هنوز نيومده بازار
مدلش رو اشتباه نوشتي مدل درستش چيه؟

اگر 2.00 باشه ميتوني مادربرد Asrck Conroe865PE رو عوض کني با مادربرد فعليت(حدود 50 تومن هست) که اسلات AGP داره البته ديگه بايد بازي رو بيخيال شي.

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
بچه ها من در مورد ارتقا یک کم فکر کردم یا یک xbox 360 سری core میگیرم یا به احتمال زیاد دو هفته دیگه میام تهران قطعات را میخرم هم یک سر به فک و فامیل زدیم هم قطعات را خریدیم حالا یک مغازه معتبر که قیمتاشم درست باشه واسه ارتقا تو تهران سراغ دارید اگه دارید ادرس بزارید

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
محمد جون دستت درد نکنه . راستی یه سوال داشتم که فکر می کنم اگر بشنوی شاخ در میاری. (دیگه از شانس من بد تر نیست:() البته خیلی وقت بود می خواستم بپرسم هی یادم میرفت(از وقتی سیستم رو جمع کردم که تقریبا اواسط اسفند بود) اونم این بود که وقتی یارو داشت سیستم رو اسمبل می کرد وقتی سی پی یو رو جا زد و تمام کار ها رو انجام سر یه مشکل که البته بعدا دیدیم از سی پی یو نیست و از چیز دیگه بود خواست سی پی یو رو در بیاره و دوباره جا بزنه که در کمال تعجب دیدیم سی پی یو سر جاش قفل شده و هر کاری کردیم نتونستیم سی پی یو رو در بیاریم. هنوزم که هنوزه سی پی یو رو مین برد قفله و تکون نمی خوره . البته خدا رو شکر هیچ مشکلی به وجود نیاورده . ولی تو این فکرم که اگر یه روز خواستم سی پی یو رو ارتقا بدم چجوری سی پی یو رو از مین برد جدا کنم . به نظر تون چرا این مشکل به وجود اومده؟ خود اون یارو که اسمبل می کرد هم گفت تا حلال این همه سیستم جمع کرده به یه چنین مشکلی بر نخورده.
یا علی مدد

سلام
چی شد بچه ها تا حالا کسی با این مشکل رو به رو نشده؟
یا علی مدد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر