مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
عزیزم دعوا نداریم که:d دستت درد نکنه سیستم پیشنهاد دادی:d
sabertooth رو واسه خودم نپرسیدم عزیزم.یکی از دوستان گفته بود که بپرسم:)
خب شما کفتی تو بازی اون سری هایی که معرفی کردید فرقی نمی کنه منم پرسیدم به نظر شما خارج از بحث قیمتش کدوم یکی رو بگیرم؟
آقا فرشید جواب این سوالمو میدی؟:(میدونم اعصابتو خرد کردم ولی آقایی کن یه راهنمایی دیگه بده به ما:(

منم دعوا ندارم،توی محیط مجازی که احساسات با نوشته منتقل نمیشه،همیشه سو برداشت پیش میاد،بنابراین بهتره که منظور رو کامل منتقل کنیم.

این مادربرد یکی از بهترین بردهای X58 هست و برای پردازنده های سری 900 اینتل براحتی پیشنهاد میشه.

اگه سیستم خودت رو می گی کدوم یکی که بهتره که Core i7 860 رو برداری؛اما اگر بودجت محدوده همون 760 رو بردار و اورکلاک کن ،تفاوتی با 860 نمی کنه توی بازیا ،هر چی پول بیشتر روی گرافیک بزاری بهتره،انتخاب با خودته.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
دستت درد نکنه.احتمال بسیار زیاد همون سیستم دومی اوکی شد:d
منم دعوا ندارم،توی محیط مجازی که احساسات با نوشته منتقل نمیشه،همیشه سو برداشت پیش میاد،بنابراین بهتره که منظور رو کامل منتقل کنیم.
تو SMS هم همین معضل رو داریم:d
این مادربرد یکی از بهترین بردهای X58 هست و برای پردازنده های سری 900 اینتل براحتی پیشنهاد میشه.
بدبختی اینه که پردازنده های سری 900 هم گرونه که با مادربوردش خیلی خیلی بالا درمیاد:d من که از این پول ها ندارم خوش به حال رفیق:d
هر چی پول بیشتر روی گرافیک بزاری بهتره،انتخاب با خودته.
آخه یه چیزی که هست اینه که کارت قویتر از 460 میره 470 که قیمتش یهو زیاد میشه که به نظر خودم ارزش نداره.حالا میگم همین 460 رو بگیرم 3-2ماه(موقع انتشار کرایسیس 2:d) یه 460 دیگه بندازم کنارش(شاید:d)

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام
يه سيستم براي يكي از دوستانم ميخوام كه بتونه كارهاي مربوط به معماري رو راحت انجام بده.
حدود قيمت تا 650-700 باشه.
ممنونم

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام
يه سيستم براي يكي از دوستانم ميخوام كه بتونه كارهاي مربوط به معماري رو راحت انجام بده.
حدود قيمت تا 650-700 باشه.
ممنونم
اینا حدود 730 تومن میشن:

CPU:INTEL E5500
RAM:2*2GB PATRIOT
M/B:ASUS P5G41-M LE
VGA:5750 512DDR5
HDD:MAXTOR 500 GB
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:535W GREEN
CASE:GREEN MAGNUM
MONITOR:SAMSUNG 1945

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!
یکی از دوستانم چند تا رم 2G DDRIII با مارک Verico و گارانتی Life Time گیرش اومده، خواستم ببینم کیفیت اینها چطوره و اینکه استفاده کنه یا بفروشه یه مارک بهتر بگیره؟!

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
به نظر شما DVD-Writer چی بگیرم؟
برا رایت بازیهای XBoX و DVD های معمولی,زیاد ازش نمیخوام کار بکشم
اصلا چه مارکی برای این کار خوبه؟
ممنون

می تونی از مارک SAMSUNG خرید کنی، البته با گارانتی معتبر

سلام!
یکی از دوستانم چند تا رم 2G DDRIII با مارک Verico و گارانتی Life Time گیرش اومده، خواستم ببینم کیفیت اینها چطوره و اینکه استفاده کنه یا بفروشه یه مارک بهتر بگیره؟!

برند چینیه و متفرقه، همچین مارکی برای رم نداریم
بهتره همونجوری که گرفته ردش کنه بره،وقتی اسمی رو تا حالا نشنیدید بهش اعتماد هم نکنید.

• Like
Reactions: Soap McTavish

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سلام
کدوم مادربورد برای این سیستم خوبه ؟
قیمت 100 تومان

CPU Intel C2D E7500
RAM 2GB
GeForce 9500 GT 1GB
CASE GREEN 330w
HARD DISK 500 Max
با تشکر
به نظر من شما یه مادربرد ECS مدال p55ha بخر تا برای بعد ها هم بدردت بخوره و قیمتشم 100 تا 120 تومن هست

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام
کدوم مادربورد برای این سیستم خوبه ؟
قیمت 100 تومان

CPU Intel C2D E7500
RAM 2GB
GeForce 9500 GT 1GB
CASE GREEN 330w
HARD DISK 500 Max
با تشکر

ممنون از پیشنهادتون
میخواستم ببینم این چطوره
M.B ASUS P5KPL-EPU

شما می تونی مادربرد ASUS P5G41T-M LX یا همون مدلی رو که خودت می گی بگیری

به نظر من شما یه مادربرد ECS مدال p55ha بخر تا برای بعد ها هم بدردت بخوره و قیمتشم 100 تا 120 تومن هست

عزیزم این مادربرد P55 هست،چه ربطی به سوکت 775 داره؟؟ ما اینجا پیشنهاد می دیم با پیشینه اطلاعاتی می گیم .

درود
قیمت هارد500g seagate external portable رو میشه لطف کنید بگید؟

از 84 تومن به بالاست.

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
من میخوام یه رم 2gb DDR2 با باس 800 بخرم، ولی از برندای خفن و معروف گیر نمیاد، شما چه برندی(برندی که گیر بیاد تو بازار) رو پیشنهاد میکنید؟ قیمت هم بدید لطفا.......خودم گفتم Kingston یا Kingmax بگیرم، ولی اینا آشغالن، یه برند بهتر میخوام:)

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
من میخوام یه رم 2gb DDR2 با باس 800 بخرم، ولی از برندای خفن و معروف گیر نمیاد، شما چه برندی(برندی که گیر بیاد تو بازار) رو پیشنهاد میکنید؟ قیمت هم بدید لطفا.......خودم گفتم Kingston یا Kingmax بگیرم، ولی اینا آشغالن، یه برند بهتر میخوام:)
از برندای CORSAIR, G.Skill ، Geil و Apacer توی بازار موجود هستن،البته بصورت پک 4 گیگ نه تکی
قیمت ماجول 2 گیگ هم از 45 تومن تا 65 تومن بسته به برند هست.

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
سلام یه کیس تا 800 تومن و یه خورده هم بالا پایین معرفی کنید لطفا(+پاور+کیس)
یکی هم با همین قیمت البته با مانیتور با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر