مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

kohyar

کاربر سایت
May 19, 2014
61
[

CPU:Core i3 4310
RAM:2*4GB 1333 DDR3
M/B:ASUS H81-PLUS
VGA:ASUS GTX 760 OC 2GB GDDR5
HDD:SEAGATE 1TB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 600w
CASE:GREEN X1

حدود 2650 میشه، کمتر از این هم اصلا برندار.

خیلی ممنون دوست عزیز میخواستم بدونم با این سیستمی که شما معرفی کردین میتونم مثلا crysis3 .bateel4
رو با کیفیت مناسب بازی کنم ممنون

best2best

کاربر سایت
Jul 25, 2013
101
نام
محسن
ببخشید سوال زیاد می پرسم اقا فرشید
http://8pic.ir/images/16726376192538825165.png
الان رو این سیستم فقط همون 7790 رو بندازیم فشاری بهش نمی یاد ؟
من زیاد سرچ کردم در مورد 7790 تقریباً رقیبش که GTX650ti هستش هم پشت سر گزاشته ایا عیبی داره شما پیشنهادش نمی کنید ؟ با 500 تومان بهترین گرافیکه می شه خرید

اقا فرشید ببخشید سه تا سوال دیگه
مادربرد من رم بیشتر از 4 گیگ رو ساپورت می کنه ؟
بعد این کارت گرافیک 7790 چقدر برق مصرف می کنه (یعنی چند برابر کارت گرافیک قبلیم که 9600 بود)
در کل چه پاوری رو پیشنهاد می دید ؟

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634

خیلی ممنون دوست عزیز میخواستم بدونم با این سیستمی که شما معرفی کردین میتونم مثلا crysis3 .bateel4
بله دوست عزیز

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سلام
شرمنده که این سوالو اینجا میپرسم ولی دوست دارم که شما جواب بدید
قبلا هم این سوالو ازتون پرسیدم ولی شما شفاف سازی نکردید
میخواستم بدونم که کدوم نسخه از بازیهای PC کاملترین و بهترین و بدون هیچ گونه دستکاری هست ؟!؟!
آقا جان، شما هرچی بود بگیر، فقط نسخه فشرده نگیر، هیچ کدومش دستکاری شده نیست.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
[

معلومه، چرا که نه! تازه با بالاترین تنظیمات هم می تونی بازی کنی و بیشتر صحنه ها فریم مناسب هم بگیری.

اقا فرشید ببخشید سه تا سوال دیگه
مادربرد من رم بیشتر از 4 گیگ رو ساپورت می کنه ؟
بعد این کارت گرافیک 7790 چقدر برق مصرف می کنه (یعنی چند برابر کارت گرافیک قبلیم که 9600 بود)
در کل چه پاوری رو پیشنهاد می دید ؟

منظورت ماجول پر ظرفیت تر هست یا کلا رم بیشتر؟
مادربرد شما تا 16 یا 32 گیگابایت رم رو پشتیبانی می کنه، اما دقت کن که باید بصورت دوتایی یا دوال نصب بشه.

مصرف برق کارت 7790 حدود 90 وات هست و یه پاور 500 واتی هم براش کفایت می کنه. خیلی با کارت گرافیک قبلی شما فرقی نمی کنه، نگران نباشید.

Pro.Gamer

کاربر سایت
Oct 11, 2013
133
متاسفانه شفاف تر از اون نمیشد گفت دوست عزیز!
من قصد جسارت نداشتم دوست گرامی فقط خواستم کامل متوجه بشم همین
ممنون میشم اگه توضیحی بدید برای بار آخر
سوالات زیر به ترتیب پاسخ بدید لطفا

1- کدوم نسخه از بازیهای PC کاملترین و بهترین و بدون هیچ گونه دستکاری هست ؟!؟!
- - -ویرایش - - -

2- نسخه های کرک شده بازیهای PC از نظر گرافیک کاهش پیدا میکنند ؟؟؟ یعنی نسبت به نسخه اورجینال گرافیک کمتری یا کیفیت کمتری دارند یا خیر ؟؟(منظورم هم گرافیک بازی هست هم دموها و فیلمهای بازی هست)

3- آخرین سوالم هم اینه که ایا تمامی نسخه های بازیهای PC آپدیت ها و DLC های بازی رو دریافت میکنند و امکان نصب شون هست ؟؟ یااینکه فقط بعضی از نسخه ها اپدیت ها و DLC بازیها رو دریافت میکنند ؟؟؟

ممنونم از شما

آخرین ویرایش:

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
دوستان من اگه بخوام سیستمم رو دو هارده بکنم هارد دوم هم باید دقیقا هم مدل هارد قبلی باشه؟ الان یه WD Caviar Green 1TB روسیستمم هست میتونم مثلا یه Seagate Barracuda 1TB بندازم کنارش؟ حجمشون هم باید مثل هم باشه یا نه؟

- - -ویرایش - - -

من قصد جسارت نداشتم دوست گرامی فقط خواستم کامل متوجه بشم همین
ممنون میشم اگه توضیحی بدید برای بار آخر
سوالات زیر به ترتیب پاسخ بدید لطفا

1- کدوم نسخه از بازیهای PC کاملترین و بهترین و بدون هیچ گونه دستکاری هست ؟!؟!
- - -ویرایش - - -

2- نسخه های کرک شده بازیهای PC از نظر گرافیک کاهش پیدا میکنند ؟؟؟ یعنی نسبت به نسخه اورجینال گرافیک کمتری یا کیفیت کمتری دارند یا خیر ؟؟(منظورم هم گرافیک بازی هست هم دموها و فیلمهای بازی هست)

3- آخرین سوالم هم اینه که ایا تمامی نسخه های بازیهای PC آپدیت ها و DLC های بازی رو دریافت میکنند و امکان نصب شون هست ؟؟ یااینکه فقط بعضی از نسخه ها اپدیت ها و DLC بازیها رو دریافت میکنند ؟؟؟

ممنونم از شما
1.معمولا نسخه های relaoded نسخه های کاملی هستند اما نسخه های فشرده مثل blackbox معمولا یا کیفیت دمو هارا کاهش میدهند یا بخش هایی از بازی مثل مولتی پلیر رو حذف میکنند.
2.خیر کرک ارتباطی با گرافیک بازیها ندارد.
3.بله همه نسخه های بازیها امکان نصب آپدیت و dlc رو دارند و تفاوتی بین آنها وجود ندارد.

best2best

کاربر سایت
Jul 25, 2013
101
نام
محسن
سلام اقا فرشید اخرین سوال رو کنم دیگه فردا برم بخرم قطعه رو

پاور من الان green TR2 470W هستش به نظر شما جواب میده ؟ این کارت گرافیک 7790 رو ؟

دیگه تا اوجایی که جستو جو کردم اختلاف ولتاژش با گرافیک قبلی من فقط 1 وات بود

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام اقا فرشید اخرین سوال رو کنم دیگه فردا برم بخرم قطعه رو

پاور من الان green TR2 470W هستش به نظر شما جواب میده ؟ این کارت گرافیک 7790 رو ؟

دیگه تا اوجایی که جستو جو کردم اختلاف ولتاژش با گرافیک قبلی من فقط 1 وات بود

بعد از این همه جستجو تازه روز جمعه می خوای بری خرید؟!

470 وات برای این کارت کمه، اگر هم جواب بده به پاور فشار میاد. پاور 500 وات بعنوان حداقل لازم توصیه و معرفی شده.

best2best

کاربر سایت
Jul 25, 2013
101
نام
محسن
:d روزهای دیگه کار دارم وقت نمی کنم
پس لطف کنید یک پاور 500 ولت که قیمتی مناسب داشته باشه معرفی کنید. ممنون ببخشید اینقدر اذیتتون کردم

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
:d روزهای دیگه کار دارم وقت نمی کنم
پس لطف کنید یک پاور 500 ولت که قیمتی مناسب داشته باشه معرفی کنید. ممنون ببخشید اینقدر اذیتتون کردم

می تونی پاور 535 وات گرین رو بخری، اگرم نبود مدل GREEN 600W-HP حتما هست. قیمت هم 190 و 230 تومن هست حدودا

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
اين سيستم منه اگه بخوام بفروشم چند بر ميدارن؟(هيچ كار سنگيني باهاش انجام نشده و سنگين ترين بازي كه اجرا كرده BF 4 بوده) هميشه تميز نگه داشته شده و با توجه به 6 تا فن كه كوچكترينشون اندازه دسته هيچ صدايي نداره
CPU:intel core i7 2600k
VGA:GTX 580 SLI
RAM:4X2GB 1600
Mother Board:P8Z68V-PRO
hdd نداره
SSD: 2X60 GB and 2X120 GB OCZ
sound card : blaster creative
case:green X9

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
اين سيستم منه اگه بخوام بفروشم چند بر ميدارن؟(هيچ كار سنگيني باهاش انجام نشده و سنگين ترين بازي كه اجرا كرده BF 4 بوده) هميشه تميز نگه داشته شده و با توجه به 6 تا فن كه كوچكترينشون اندازه دسته هيچ صدايي نداره
CPU:intel core i7 2600k
VGA:GTX 580 SLI
RAM:4X2GB 1600
Mother Board:P8Z68V-PRO
hdd نداره
SSD: 2X60 GB and 2X120 GB OCZ
sound card : blaster creative
case:green X9

حدود 3400 تا 3600 می تونی کل سیستم رو برای فروش بزاری.

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
دوستان من اگه بخوام سیستمم رو دو هارده بکنم هارد دوم هم باید دقیقا هم مدل هارد قبلی باشه؟ الان یه WD Caviar Green 1TB روسیستمم هست میتونم مثلا یه Seagate Barracuda 1TB بندازم کنارش؟ حجمشون هم باید مثل هم باشه یا نه؟

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
سلام و خسته نباشید!
دو تا سوال !
من کیس ام Magnum 2 هستش و کارت گرافیک ام GTX 660 DirectCu II OC و سی پی یو i5 4440 . به نظرتون باید BF3 رو تو رزولیشین 1366×768 چه قدر فریم بده؟ (تویه نقشه ی مثلا Bandar Desert در نظر بگیرید 64 نفره :d )
خود کیس دو تا فن داره ،فن های کارت گرافیک و سی پی یو رو هم در نظر بگیرید!کیس میتونه 4 تا فن دیگه هم روش نصب شه.به نظرتون فن بیشتر بگیرم تاثیر داره تو عملکردش یا گرد و خاک بیشتر رو وارد کیس میکنه؟
اگه که خوبه لطفا مارک فن و قیمت اش رو هم بگید لطفا!

سوال دوم این که هدست خوب که طولانی گذاشتنش ادم دچار گوش درد ! نکنه و همچنین صدای دالبی رو خوب منتقل کنه چی سراغ دارید؟ گرون نباشه لطفا!

پیشاپیش متشکرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر