مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

سلام رفیقای عزیز من این سیستم رو 2 سالی هست دارم میخواستم یه راهنمایی بگیرم ازتون چه قسمتیشو ارتقا بدم،چون کرایسیس 3 را رو بالاترین حد گرافیک 15-20 فریم ریت میگیرم.
maximus extreme iv mainboard
evga 560 ti
4gh 2x dominator gt bos 2400
core i7 2600k
4tb hdd :D

سلام یکی از دوستان می خواد پردازندش رو عوض کنه و میخواد بدونه
برای بازی 3570k کفایت می کنه یا بیشتر هزینه کنه و 3770k بگیره(راستی گرافیکش هم 670 هست ولی می خواد در آینده نزدیک 680 بگیره)؟
بهترین خنک کننده برای 3570k با اور پایدار 24/7 با بودجه 500 ترجیهاً ایر باشه چون زود زود حوصله خمیر عوض کردن ندارم (اما نمی دونم ایر برای اور تا 4.5 گیگاهرتز 3570k جواب بده تجربه اور این مدل رو ندارم) (درضمن با این پول ها هم که نمیشه یه واتر کولینگ درست و حسابی راه انداخت)
برای اون کارتا 3570 کافیه و بدون مشکل کار میکنه !
در مورد خنک کننده هم اگه از نظر فضا مشکلی نیست Thermalright SilverArrow به شدت پیشنهاد میشه در مورد اور هم بستگی به Main و کلا قطعات دیگه داره ولی فرشید عزیز همین مدل رو با خنک کننده ی Macho تا 4.6 اور کرده (اینطور که متوجه شدم بصورت 24/7) میتونی از تجربیاتش استفاده کنی !
سلام رفیقای عزیز من این سیستم رو 2 سالی هست دارم میخواستم یه راهنمایی بگیرم ازتون چه قسمتیشو ارتقا بدم،چون کرایسیس 3 را رو بالاترین حد گرافیک 15-20 فریم ریت میگیرم.
maximus extreme iv mainboard
evga 560 ti
4gh 2x dominator gt bos 2400
core i7 2600k
4tb hdd :D
با توجه به توضیحات به نظر میاد تو Resـه 1080 به همراه AA (احتمالا 4X MSAA) به این فریم رسیدی در نتیجه تو این Res کارت گرافیکت به فریم قابل بازی نمیرسه ! (نهایت توانش)
در کل شما فقط به کارت گرافیک جدید نیاز داری و برای Crysis 3 تو Resـه 1080 حداقل به یه GTX670 یا HD7970 نیازه !

آخرین ویرایش:
سلام یکی از دوستان می خواد پردازندش رو عوض کنه و میخواد بدونه

بازی 3570k کفایت می کنه یا بیشتر هزینه کنه و 3770k بگیره(راستی گرافیکش هم 670 هست ولی می خواد در آینده نزدیک 680 بگیره)؟
بهترین خنک کننده برای 3570k با اور پایدار 24/7 با بودجه 500 ترجیهاً ایر باشه چون زود زود حوصله خمیر عوض کردن ندارم (اما نمی دونم ایر برای اور تا 4.5 گیگاهرتز 3570k جواب بده شخصاً تجربه اور این مدل رو ندارم) (درضمن با این پول ها هم که نمیشه یه واتر کولینگ درست و حسابی راه انداخت)

برای اون کارتا 3570 کافیه و بدون مشکل کار میکنه !
در مورد خنک کننده هم اگه از نظر فضا مشکلی نیست Thermalright SilverArrow به شدت پیشنهاد میشه در مورد اور هم بستگی به Main و کلا قطعات دیگه داره ولی فرشید عزیز همین مدل رو با خنک کننده ی Macho تا 4.6 اور کرده (اینطور که متوجه شدم بصورت 24/7) میتونی از تجربیاتش استفاده کنی !
خیلی ممنون از جوابت فقط اگه مدل پیشنهادی به رم Corsair Vengeance گیر نکنه خوبه

پس منتظرم تا آقا فرشید هم تجربشو (مخصوصاً در مورد اور 24/7 سی پی یو 3570k) در اختیارم بزاره

آخرین ویرایش:
سلام دوستان میخواستم ببینم ایا این پردازنده ها برای این کارت ها تنگناه ایجا میکنند یا نه .اگه تنگناه ایجاد میکنند پس چند پردازنده هم از amd و هم از intel معرفی کنید حداکثر 600 تا 700 تومن البته هرچه قدر قیمت کمتر بهتر چون میخواهم بیشتر برای کارت خرج کنم gtx680.gtx670. gtx590. HD7970
Core 2 Quad Q9650 3.0GHz و ]Core 2 Extreme X9750 3.16 , APU A8-3870K Quad Core

خیلی ممنون از جوابت فقط اگه مدل پیشنهادی به رم Corsair Vengeance گیر نکنه خوبه

پس منتظرم تا آقا فرشید هم تجربشو (مخصوصاً در مورد اور 24/7 سی پی یو 3570k) در اختیارم بزاره

در پیام خصوصی پاسخ داده شد.

سلام دوستان میخواستم ببینم ایا این پردازنده ها برای این کارت ها تنگناه ایجا میکنند یا نه .اگه تنگناه ایجاد میکنند پس چند پردازنده هم از amd و هم از intel معرفی کنید حداکثر 600 تا 700 تومن البته هرچه قدر قیمت کمتر بهتر چون میخواهم بیشتر برای کارت خرج کنم gtx680.gtx670. gtx590. HD7970
Core 2 Quad Q9650 3.0GHz و ]Core 2 Extreme X9750 3.16 , APU A8-3870K Quad Core

بله که گلوگاه ایجاد می کنند!

کمتریم مدل پیشنهادی یکی از مدلهای CORE i5 هست و ترجیحا 3570 که قیمتش حدود 750 تومن هست.
از AMD هم پیشنهادی در حد راندمان و قابلیت مدل اینتلی نمیشه کرد.

سلام ...من یه لپ تاپ MSI GX640 دارم می خواستم رم دسگامو ارتقا بدم...رم الانم اینه: 4gb 1066 Mhz
شما چه برندیو پیشنهاد میکنین؟ یه چیز که مناسب گیم باشه! میگن لپ تاپای 2 سال اخیر از باس 1800 هم پشتیبانی میکنن ولی واس من مال 2010! ممنون

سلام ...من یه لپ تاپ MSI GX640 دارم می خواستم رم دسگامو ارتقا بدم...رم الانم اینه: 4gb 1066 Mhz
شما چه برندیو پیشنهاد میکنین؟ یه چیز که مناسب گیم باشه! میگن لپ تاپای 2 سال اخیر از باس 1800 هم پشتیبانی میکنن ولی واس من مال 2010! ممنون

چیپ ست برد اصلی دستگاه شما H55 هست، شما اگر ماجولهای 4 گیگی باس 1333 رو هم بتونی پیدا کنی که روی دستگاهت کار کنن انتخاب خوبی کردی،
در ضمن ماجولهای لپ تاپی SODIMM هستن که مثل ماجولهای PC فرکانسهای بالا و برندهای مختلف ندارن، اونقدری که فکر می کنی فرکانس بالاتر از 1333 برای دستگاه شما تفاوتی ایجاد نمی کنه، همین 4 گیگی هم که فعلا داره هنوز کفایت می کنه.

سلام دوستان کیس گیم پیشنهادی شما بین ۳ تا ۳.۵ میلیون چیه؟ ۲ ترا هاردم حتما لازم دارم.
میتونی اینارو در نظر بگیری :

CPU : intel i5 3570
RAM : patriot viper 3 black 8gb 2x4gb ddr3 1600
MAIN : asus p8b75-v
VGA : msi gtx660 ti pe
HDD : seagate barracuda 1tb 32mb
ODD : samsung 24x sata
POWER : green gp600a-eu
CASE : green x7

حدودا 3.610 در میاد !

آخرین ویرایش:
دوستان سلام!
میخواستم ببینیم کارت گرافیک برند MSI بدرد بخور هست یا نه؟
آیا گرافیک های گیگابایت هنوز پیدا میشه!>

این چه سوالی هست، مشخصه که MSI یکی از بهترین برندهای قطعات PC هست، اما در مقام مقایسه فقط باید مدلهای مشابه از سازندگان برتر رو با هم مقایسه کرد تا انتخابها اولویت بندی بشن، وگرنه توی کیفیتشون شکی نیست.
کارتای گیگابایت هم هنوز موجودن اما خیلی کمتر از گذشته، در ضمن اگر باشه مدلهای ASUS و MSI بهش ارجحیت دارند.

سلام وخسته نباشید
میخواستم یه هارد اکسترنال بگیرم 1 ترابایت یه 500 hitachi داشتم سوخت یه چیزه توپ میخوام تا 500 تومن
میشه بگید قیمت این هارد چنده
و چه معایب و مزایایی داره؟

[FONT=b_royabold]Nobility NH03[/FONT]

moghadameh.jpg

سلام دوستان .میخواستم بدونم cpu Sempron 3000+ روی مادربرد با سوکت am3 اجرا میشه؟

نه عزیز، نمیشه، سوکت این پردازنده ی قدیمی SOCKET A هست که با سوکتای جدید فرق می کنه.

سلام وخسته نباشید
میخواستم یه هارد اکسترنال بگیرم 1 ترابایت یه 500 hitachi داشتم سوخت یه چیزه توپ میخوام تا 500 تومن
میشه بگید قیمت این هارد چنده
و چه معایب و مزایایی داره؟

[FONT=b_royabold]Nobility NH03[/FONT]

فقط برندهای WD و SEAGATE و بعضا HITACHI سازنده ی هارد هستند و بقیه ی برندها فقط از تولیدات این سه شرکت استفاده کرده و بهمراه کاور یا شیلد محافظ و ضدضربه خوشون به بازار عرضه می کنند
اگر دنبال کیفیت هستید که تفاوت برندهای اصلی فرقی نمی کنه، در هر صورت هاردهای مکانیکی ریسک خرابی بالایی دارند ، مخصوصا در برابر ضربه یا شک.

مدلای 1 تربایتی قابل حمل الان حدود 320 تومن قیمت دارند.

فقط برندهای WD و SEAGATE و بعضا HITACHI سازنده ی هارد هستند و بقیه ی برندها فقط از تولیدات این سه شرکت استفاده کرده و بهمراه کاور یا شیلد محافظ و ضدضربه خوشون به بازار عرضه می کنند
اگر دنبال کیفیت هستید که تفاوت برندهای اصلی فرقی نمی کنه، در هر صورت هاردهای مکانیکی ریسک خرابی بالایی دارند ، مخصوصا در برابر ضربه یا شک.

مدلای 1 تربایتی قابل حمل الان حدود 320 تومن قیمت دارند.

ممنونم میشه یه سایت برای خرید معرفی کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or