مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

MAIN که تاثیر چندانی تو کارایی نداره پس تعویضش بی معنیه (البته بخوای تو فکر تعویض هم باشی دیگه موجود نیست الان 3 سالی میشه که به تاریخ پیوسته) ، رم رو هم نمیشه مختلف بست یعنی یا DDR2 یا DDR3 !
CPU هم بستگی داره از چه بعدی به قدرتش نگاه کنیم ، بطور کلی بخوایم بگیم خیر دیگه قدرتمند نیست !
هارد که مشکلی نداره میتونی یدونه SEAGATE 500GB در نظر بگیری حدودا 110 تومن در میاد.
در کل من مدل یا خروجیه پاور و همینطور میزان رم سیستمت نمیدونم چقدره ولی نهایت کارتی که بتونی روش بندازی GTX460 768MB هستش (به شرط تامین بودن از طرف پاور و حداقل رم مورد نیاز) الان با برد Gainwardش بین 205 تا 215 معامله میشه.

سلام
آقا فرشید یکی از دوستام میخواد یه سیستم فوق خفن جمع کنه.....قیمت اصلا مهم نیست ( حتی تا 10 میلیون !!! )
میخواستم اگه میشه خوف ترین سیستم رو معرفی کنی......( مهم نیست که الان کارایی داشته باشه یا نه فقط میخواد بهترین رو داشته باشه )
ممنون

سلام
من میخواستم cpu رو عوض کنم یه core i5 2300
بگیرم با توجه به سیستم لازم پاور هم عوض کنم ؟
Intel Core i3 - 3.1GHz 2100
Asus P8P67
CORSAIR XMS3 8GB ddr3 1600 dual channel
Asus Directcu II GTX 560 Ti
1TB Western Digital
GREEN - GP585B

MAIN که تاثیر چندانی تو کارایی نداره پس تعویضش بی معنیه (البته بخوای تو فکر تعویض هم باشی دیگه موجود نیست الان 3 سالی میشه که به تاریخ پیوسته) ، رم رو هم نمیشه مختلف بست یعنی یا DDR2 یا DDR3 !
CPU هم بستگی داره از چه بعدی به قدرتش نگاه کنیم ، بطور کلی بخوایم بگیم خیر دیگه قدرتمند نیست !
هارد که مشکلی نداره میتونی یدونه SEAGATE 500GB در نظر بگیری حدودا 110 تومن در میاد.
در کل من مدل یا خروجیه پاور و همینطور میزان رم سیستمت نمیدونم چقدره ولی نهایت کارتی که بتونی روش بندازی GTX460 768MB هستش (به شرط تامین بودن از طرف پاور و حداقل رم مورد نیاز) الان با برد Gainwardش بین 205 تا 215 معامله میشه.

اخه بهم گفتن ممکنه main من گرافیک ddr 3 رو ساپورت نکنه (یعنی احتمال داره ) واسه همین هم قصد تعویض دارم (اگه این حرف درست نباشه که خوب واسه من هم بهتره
رم من 4 گیگ dual chnnel ddr 2 400 MHz
پاور asus big fan 1000 w
بهترین پیشنهاد شما همون دوتاست؟
با تشکر

آخرین ویرایش:
سلام
آقا فرشید یکی از دوستام میخواد یه سیستم فوق خفن جمع کنه.....قیمت اصلا مهم نیست ( حتی تا 10 میلیون !!! )
میخواستم اگه میشه خوف ترین سیستم رو معرفی کنی......( مهم نیست که الان کارایی داشته باشه یا نه فقط میخواد بهترین رو داشته باشه )
ممنون

CPU:INTEL Core I7 3930K
FAN:ANTEC 920 H2O
RAM:CORSAIR Vengeance 4*4GB DDR3 1600
M/B:ASUS P9X79-DELUXE
VGA:2*MSI Geforce GTX 680 2GB DDR5
SSD:OCZ VERTEX 3 120GB
HDD:Seagate 7200.12 2 TB
ODD:SONY BLUE RAY Writer
POWER:1000W CORSAIR
CASE:COOLER MASTER HAF-X

حدود 7205 تومن میشه

---------- نوشته در 09:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:29 AM ارسال شده بود ----------
شرمنده مزاحم میشیم اما دو سوال آخرم هم اینه
POWER CORSAIR BUILDER CX600W 160
1.این پاور بهتر نیست؟ با توجه به 11 تومن اختلاف با 585وات
چون بعدا یه دی وی بی و کارت گرافیک هم اضافه میکنم 585کافیه یا 600وات؟
2.من هنوز بین مادربردها شک کردم بین اون مدلایی که خودم گفتم و مدل شما
یه باردیگه هم سوال کردم و زحمتتون دادم اما متوجه جواب نشدم اگر زحمتی نیست یه توضیح کوچولو بدین از بین اینا کدوم بهتره؟ چرا؟
که دیگه من برم خرید .
M/B:ASUS P8P67-LE 345
MB ASUS SABERTOOTH P67 340
MB:ASRock Z68 Extreme3 Gen3 365

1- این پاور هم خوبه، فرق زیادی توی این رده ندارن
2-برای سیستم شما فرقی ندارن زیاد، اما مشخصه که امکانات مدل SABERTOOTH بیشتره و ارزشش هم با این قیمت بالاتر.

اخه بهم گفتن ممکنه main من گرافیک ddr 3 رو ساپورت نکنه (یعنی احتمال داره ) واسه همین هم قصد تعویض دارم (اگه این حرف درست نباشه که خوب واسه من هم بهتره
رم من 4 گیگ dual chnnel ddr 2 400 MHz
پاور asus big fan 1000 w
بهترین پیشنهاد شما همون دوتاست؟
با تشکر
خوب به شما اشتباه گفتن ، الان تا DDR5 هم برای کارت گرافیک موجوده اونوقت تکلیف چیه ؟! نوع و مدل مین هیچ ارتباطی به نوع و مدل کارت گرافیک نداره میتونه هر چی باشه !
بله تا این رنج بهترین انتخابای موجود هستش.

سلام دوستان یه کیس به من پیشنهاد بدین بودجه تا 1500-1600 بیشتر نشه و اینکه من نمیخوام بازی کنم با pc چون کنسول دارم اما یه گرافیگی پیشنهاد بدین که بتونم فیلم hd رو راحت ببینم و اینکه در مورد مادربورد هم یه چیزی باشه که بعدا بتونم روش تغییرات بدم(مثلا کارت گرافیکهای دو سال دیگه روش بزارم وقتی که کنسولها از رده خارج شدن) مثل p8z77 و بقیه کاریی میکنم با pc استفاده از نرم افزارهای catia و ........هست ببخشید که دیگه زیاد حرف زدم؟

خوب به شما اشتباه گفتن ، الان تا DDR5 هم برای کارت گرافیک موجوده اونوقت تکلیف چیه ؟! نوع و مدل مین هیچ ارتباطی به نوع و مدل کارت گرافیک نداره میتونه هر چی باشه !
بله تا این رنج بهترین انتخابای موجود هستش.

اخرین سوال
بهترین خریدی که من میتونم انجام بدم چیه ؟
یعنی به قیمت توجه نکنم
----
نمیشه دو تا رم ddr 2 از مارک های مختلف به main وصل کنم ؟
. در اخر ممنون

سلام دوستان یه کیس به من پیشنهاد بدین بودجه تا 1500-1600 بیشتر نشه و اینکه من نمیخوام بازی کنم با pc چون کنسول دارم اما یه گرافیگی پیشنهاد بدین که بتونم فیلم hd رو راحت ببینم و اینکه در مورد مادربورد هم یه چیزی باشه که بعدا بتونم روش تغییرات بدم(مثلا کارت گرافیکهای دو سال دیگه روش بزارم وقتی که کنسولها از رده خارج شدن) مثل p8z77 و بقیه کاریی میکنم با pc استفاده از نرم افزارهای catia و ........هست ببخشید که دیگه زیاد حرف زدم؟
میتونی اینو در نظر بگیری :

CPU : intel i5 3570k
RAM : a-data gs 8gb 2x4gb ddr3 1600
MAIN : asus p8z77-v le
VGA : n/a
HDD : seagate 500gb 16mb
SSD : ocz vertex 3 60gb
ODD : samsung 24x sata
POWER : green gp635b-us
CASE : green x3

حدودا 1.570 در میاد.
اخرین سوال
بهترین خریدی که من میتونم انجام بدم چیه ؟
یعنی به قیمت توجه نکنم
----
نمیشه دو تا رم ddr 2 از مارک های مختلف به main وصل کنم ؟
. در اخر ممنون
تو اولین پست هم گفتم نهایت کارتی که بتونی بندازی GTX460 768MB هستش بالاتر از این بسته به مدل افت کارایی داره. (البته همین 460 پیشنهادی هم ممکنه داشته باشه ولی محسوس نیست)
در مورد رم هم میشه بست ولی بهتره ماژول های رم از یه مدل و سازنده باشه.
خواهش

آخرین ویرایش:
سلام
من يه كامپيوتر دارم كه رم ٢ گيگ داره و گرافيكش ٢٥٦ هست
من مي خوام رم ٤ گيگ كنم و گرافيك رو هم ٥١٢
چقدر مي شه؟؟؟
در ضمن اين ها رو مي شه فروخت؟؟ كسي مي خره؟؟

سلام
من يه كامپيوتر دارم كه رم ٢ گيگ داره و گرافيكش ٢٥٦ هست
من مي خوام رم ٤ گيگ كنم و گرافيك رو هم ٥١٢
چقدر مي شه؟؟؟
در ضمن اين ها رو مي شه فروخت؟؟ كسي مي خره؟؟

باید مشخصات دقیق و مدل قطعات رو بدی که بشه برآورد کرد میشه فروخت یا نه و با چه قیمت.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or