مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
حالا تا ما اومدیم سیستم رو عوض کنیم قیمت دلار کهکشانی رفت بالا :|:|:| بچه ها با این وضع که قیمت ها اینجوری کشیده بالا ، به نظرتون صبر کنم بهتر نیست ؟ چه جور پیش بینی می کنید ؟ صبر کنم یا بگیرم ؟ :(

ما که صبر کردیم این جوری شد و الانم پشیمونم ! ولی امروز یه 170 تومنی دلار اومد پایین ... تا ببینیم چی میشه ....
خوشم میاد فروشنده ها تو افزایش قیمت دقیقه ای عمل میکنن ولی تو کاهش خوابشون میبره ..... دیروز رفتم قیمت بگیرم یارو میگه 12 به بعد بیا ببینیم دلار چنده !

نوسانات بازار خیلی شدیده و خیلی از شرکتا دیگه موقتی جنس نمی فروشن، چون می ترسن ضرر کن اگه دلار گرونتر بشه،

وضعیت این چند وقته هیچ وقت سابقه نداشته، حداقل من تا حالا بازار رو این طوری ندیده بودم! خودم می ترسم اگه سیستمم رو ارتقا ندم دیگه هیچ وقت نمی تونم اینکارو کنم.

mr_bahram

کاربر سایت
Aug 31, 2011
63
نام
Bahram Khan
حالا تا ما اومدیم سیستم رو عوض کنیم قیمت دلار کهکشانی رفت بالا :|:|:| بچه ها با این وضع که قیمت ها اینجوری کشیده بالا ، به نظرتون صبر کنم بهتر نیست ؟ چه جور پیش بینی می کنید ؟ صبر کنم یا بگیرم ؟ :(

صبر کن بعدا بگیر
الان نقدینگی تو بازار به سمته دلار رفته و بعد از گذشت مدتی خصوصا نزدیک نوروز این نقدینگی به سمت بازار طلا میره و طلا گرون میشه و دلار پایین میاد
اگه بتونی صبر کنی به نفعته
بدترین موقعه برای تغییر سیستم الانه چون هم کریسمس هست و چند وقت دیگه سال نو چینی ها و بعدش سال نو خودمون و بازار تو این مدت آسیب پذیر و نوسانی

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
خب فرشید جان منم الان دقیقا وضعیت شما رو دارم ! با هزار زحمت و کادو های تولدم یه پولی جور کردم که سیستم رو عوض کنم ولی با این وضع نمی دونم چی کار کنم !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

پوریا به نظرم صبر کنی بهتر است حداقل تجربه که این را ثابت کرده

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
پوریا به نظرم صبر کنی بهتر است حداقل تجربه که این را ثابت کرده

صبرکردن رو نمیشه با قاطعیت تجویز کرد، هیچ کی نمی تونه پیش بینی کنه که دلار پایین بیاد یا تثبیت بشه.
بعدم افزایش نرخ دلار فقط بخاطر افزایش تقاضا نیست، تابع شرایط خاص سیاسی و اقتصادی هست که اونم نمیشه پیش بینی کرد.

مورد دیگه اینه که بجز نوسان نرخ دلار، واردات قطعات کامپیوتر هم داره سخت تر میشه چون شرکتا نمی تونن براحتی پول رو منتقل کنن و مجبور میشن از کانالهای غیر مستقیمی این کار رو انجام بدن که به افزایش قیمت و حتی نایاب شدن برخی قطعات منجر میشه.

mr_bahram

کاربر سایت
Aug 31, 2011
63
نام
Bahram Khan
واردات قطعات کامپیوتر هم داره سخت تر میشه چون شرکتا نمی تونن براحتی پول رو منتقل کنن و مجبور میشن از کانالهای غیر مستقیمی این کار رو انجام بدن که به افزایش قیمت و حتی نایاب شدن برخی قطعات منجر میشه.

نه دوست عزیز واردات قطعات کامپیوتر کم شده بخار اینکه بازار نوسان داره وقیمت دلار هر روز بالا و پایین میره و برای یه تاجر ریسکه که به خواد در این شرایط واردات بکنه
من و یا شما و هر شخص دیگی اگه بخواییم قطعات کامپیوتر خریداری و واردات کنیم هیچ وقت از ما شناسنامه نمیخوان بلکه با پول ما سر کار دارن
یکی از دوستانم چند وقت پیش به چین رفت و هر قطعی که میخواست به راحتی تونست تهیه کنه و مقداری وارد کرد و گفت که فقط با پول سر و کار دارن نه ملیت

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام
کارت های GTX 780 نمیدونین چندن؟

gtx780-slide.jpg

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام
کارت های GTX 780 نمیدونین چندن؟

gtx780-slide.jpg

چرا، 3 میلیون و 400 هزار تومن!!!
دوست عزیز، این کارت رو فعلا خودت تولید و عرضه کردی ، دیگه چرا قیمتش رو می خوای؟؟؟؟!
این عکس مدتی پیش در برخی سایتها Leak شد و گفته شده که به احتمال زیاد تقلبی و Fake هست، در ضمن اگر هم صحت داشته باشه زودتر ازسه ماهه ی سوم سال 2012 میلادی خبری ازش نخواهد بود

سلام.
من یه کارت صدا میخواستم بخرم. هدست creative fatality mk2 دارم. یه کارت صدای خوب اگه میشه تا 100 معرفی کنید.
ممنون

بهترین انتخابها همون کارتهای Creative X-FI هستن که ارزونترین مدلش حدود 95 تومن قیمت داشت قبلا، مدل USB هم داره حدود 100 تومن هست.

Nikita

کاربر سایت
May 16, 2010
206
نام
مهدی
سلام
دوستان برای خرید سیستم یه مقدار صبر کنن
انگار داره یه خبرایی میشه یکی از مهمترین هیتلر شدن سایت مsغال بوده و سایتای دیگه هم انگار کاهش قیمتو نشون می دن
انگار می خوان نرخ ها رو یکسان کنند

BA1373

کاربر سایت
Nov 18, 2010
159
نام
عبدالله
سلام
یه سیستم خوب میخواستم برای پسر عموم بخرم.دور و ور 1 میلیون.همه چیز همراهش باشه.مینیتور-کیس-موس-اسپیکر-کیبرد.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان این مانیتوره سامسونگ s27 تو بازار اومده ؟؟؟ تو سایتشون که زدن ... اگه هست قیمتش چقدره ؟
خیر هنوز وارد نشده !
سلام
یه سیستم خوب میخواستم برای پسر عموم بخرم.دور و ور 1 میلیون.همه چیز همراهش باشه.مینیتور-کیس-موس-اسپیکر-کیبرد.
میتونی اینو در نظر بگیری :

CPU : intel i3 2100
RAM : a-data 4gb 2*2gb ddr3 1600
MAIN : asus p8h61-m le usb3
VGA : gainward gtx460 1gb
HDD : seagate 500gb 16mb
ODD : samsung 24x sata
POWER : green gp530a-eu
CASE : green magnum2
MONITOR : lg e1940s
KEYBOARD : a4tech g7 wireless mouse + keyboard
MOUSE : n/a
SPEAKER : creative a235

حدودا 1.050 در میاد ، این سیستم بر اساس بازی هستش در غیر اینصورت میشه تغییراتی توش داد.

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
سلام. تا سقف 600 تومن، سیستم برای گیم میخوام.(کیفیت متوسط بازیها کافیه)

مادربرد : ؟

سی پی یو : ؟

کارت گرافیک : ؟

رم : ؟

هارد : ؟

پاور : ؟

کیس : ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر