مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

سلام
شرمنده من اینجا می پرسم
یه مدته به این تاپیک سر نزدم.این نسل جدید نمی خواد بیاد.اخه می خوام لپتاب بگیرم گفتم بزارم نسل جدید و مدل های جدید بیاد.

هر نسل جدیدی که میاد دیگه نسل قدیم میشه! منظورت کدوم نسله؟
چون خبر نداشتی نسل جدید خیلی وقته که اومده، البته شما صبر کنی سال بعدم نسل جدید میاد.

سلام دوستان گرامی.ببخشید.
من قصد خرید مانیتور دارم.تا 900 تومان میتونم هزینه کنم.3d بخرم یا led توپ بگیرم؟
از بین اینها کدومو انتخاب کنم؟
asus Ls248
samsung bx2485
من خودم نظرم رو ایسوسه هست.اقا فرشید کدوم بهتره؟برا مخصوصه گیم و فیلم میخوام.
در ضمن این طوره؟sa950 3d
خیلی قشنگه ها
بدجوری موندم.متشکر دوستان

فعلا 3D انتخابای زیادی نداری، به یه کارت قوی NVIDIA هم برای بازی سه بعدی احتیاج داری.
برای 2D هم 2485 رو توصیه می کنم

SA950 هم کیفیتش معمولیه واسه سه بعدی و تازه با بازیهای سه بعدی NVIDIA سازگار نیست.

آخرین ویرایش:
اقا فرشید میشه بگین چرا 2485 بهتر از ls248 هست؟
در ریویوهای خارجی کدوم بهتر نقد شده و بهتر کار کرده؟
با جفتشون کار کردین؟
و سوال دیگه مانیتورهای اپل چطورن؟گیر میاد اینجا؟
شرمنده دوست عزیز.

اقا فرشید میشه بگین چرا 2485 بهتر از ls248 هست؟
در ریویوهای خارجی کدوم بهتر نقد شده و بهتر کار کرده؟
با جفتشون کار کردین؟
و سوال دیگه مانیتورهای اپل چطورن؟گیر میاد اینجا؟
شرمنده دوست عزیز.

برتری 2485 نسبی هست، بخاطر پنل جدیدترش که کیفیت خوبی داره ، دوتا ورودی HDMI داره و طراحی ظاهری که سلیقه ای هست و بنظر من بهتره.
مانیتورهای اپل ممکنه تک و توک باشن ولی ارزش خرید ندارن با قیمتهای فضایی، مناسب استودیوها و گرافیستها هستن بشدت.

هر نسل جدیدی که میاد دیگه نسل قدیم میشه! منظورت کدوم نسله؟
چون خبر نداشتی نسل جدید خیلی وقته که اومده، البته شما صبر کنی سال بعدم نسل جدید میاد.
منظورم گرافیکای سری 6xx انویدیا و سری 7xxx ای تی ای هستش.یعنی اینا اومدن؟خیلیه در جریان نیستم.

سلام
لطفا یک سیستم معمولی (فقط کیس بدون خود کیس ) با 450 هزار تومان معرفی کنید

CPU : i3 2100 154
MB Asus p8h61M LE 110
ram 2GB 1333 patriot 20
HDD 500 sata seagate 120
DVD RW 30
power 380 EU Green 46
جمع کل : 480

کمی از بودجت بالاتره ولی به نظر من ارزششو داره.اگه بخوای پایین تر شه cpu رو باید g840 برداری که حدود 110 تومنه و جمع کل می شه : 436

سلام دوستان من می خواستم cpu خودمو ارتقا بدم الان 1.80 می خوام 2.8 بگیرم مدل مادر بردم MSI(G31TM-P21 می خواستم بدونم Suport میکنه؟
با تشکر:x

دوست عزیز، داستان شناسایی پردازنده ها با فرکانس برا 10 12 سال پیش بود، الان دیگه با مدل شناسایی می کنن
مادربرد شما قدیمیه و هر چی هم که ساپورت کنه روش بزاری ارزش ارتقا نداره، مثلا Q9400 رو که 4 هسته ای هست و E5700 دو هسته ای رو هم می تونی پیدا کنی و روش بزاری ولی بازم ارزش خرید نداره، پردازنده های سوکت 775 فقط برای مدلای خیلی ارزون قیمت فروش میرن، مگر اینکه با قیمت خیلی پایین بتونی بخری.

منظورم گرافیکای سری 6xx انویدیا و سری 7xxx ای تی ای هستش.یعنی اینا اومدن؟خیلیه در جریان نیستم.

آهان ، نه عزیز نیومدن، از ماه سوم سال 2012 بتدریج معرفی میشن تازه، فعلا منتظرشون نباش.

سلام دوستان
من یک مادربرد گیگابایت مدل P35-DS3L و یک پاور گرین 500 وات دارم
میخوام یک رم دو گیگ و یک کارت گرافیک تا 350 تومن بردارم پیشنهاد شما چیه؟

سلام دوستان
من یک مادربرد گیگابایت مدل P35-DS3L و یک پاور گرین 500 وات دارم
میخوام یک رم دو گیگ و یک کارت گرافیک تا 350 تومن بردارم پیشنهاد شما چیه؟
رم که مشکلی نیس البته DDR2 باید بگردی تا پیدا کنی ، VGA تا 350 شما 2 انتخاب داری 6950 و GTX560 TI که پینشهاد من 560 هستش اما نکته داره پاور شما جوابگو نیست که باید اینم تعویض شه ، از اونطرف با اینکه مدل CPU مشخص نیست ولی میشه حدس زد که به درد کارت جدید نمیخوره ضعیفه و از کاراییش کم میکنه حالا بسته به مدل بیشتر یا کمتر.
در کل پیشنهاد من تعویض هر سه قطعه اصلی تا ارتقاء روی این مین هستش.

آخرین ویرایش:
سلام
من میخواستم بدونم ارزان ترین سیستم با ویژگی های زیر چی میشه خرید؟
سی پی یو حتما core i7
گرافیک ترجیحا nvidia
کیس حتما green x5
مانیتور دارم نیازی نیست
گرافیک هم جوری باشه که بشه با اون بازی ها را بدونه لگ روی رزولوشن 1360*768 یا 1920*1080 با تنظیمات معمولی بازی کرد.(زیاد روی گرافیک اهمیت نمیدم ps3 برای بازی دارم ولی لگ و اسلوموشن داخل بازی ها نشه)
خیلی ممنون

آخرین ویرایش:
با سلام خدمت دوستان محترم

یه عکس از این کیس بنده خدا باید بزارم پی ببرید مشکل این امّت چیه :

بنده i7 دارم :( و میخوام که اورکلاک خورش کنم چون تا حالا بدون OC اره کار میکنه ,
به نظرتون اگه OC کنم بهترین گزینه ی خنک کننده برای این سی پی یو چی میتونه باشه که تو رنج قیمت 30-50 واسم اب بخوره ؟

در ضمن فن هایی که به عنوان sys Fan نصب میکنیم رو اگه 4 سیم باشن میشه کنترل کرد ؟ اگه میشه قیمتش رو هم حدودی بدین دوستان ممنون میشم :D

salam

سلام دوستان دیروز خواستم سیستم رو ارتقا بدم با راهنمایی که از دوستان گرفتم کلا بیخیال شدم و می خوام یک سیستم نو ببندم این ها لیست قطعات مورد نظرمه اگه دوستان پیشنهادی دارن خوشحال میشم راهنماییم کنن چون تا عصری برای سفارششون اقدام میکنم.
لیست قطعات
M.B:Asus Rampage IV Extreme/BF3
C.P.U:Intel Core i7 - 3.2GHz - 960
V.G.A:MATRIX GTX580 P/2DIS/1536MD5 یا
GV-N580SO-15I
R.A.M:CORSAIR - Dual Channel 8GB - 2000-(2x4GB)
Hard Disk:A-DATA - 120GB - SSD S511
SAMSUNG - SATA 2 - 2.0 TeraByte
Power:AcBel 1200W
Case:GREEN - X-5
قیمت کل سیستم به علاوه یک بلوری ریدر سامسونگ گفته 3500000

آخرین ویرایش:
فرشید جان.الان که من cpu i5 2500k برداشتم بیشتر برا بازی میخواستم. core i7 ها اینقد ارزش دارن که بخوام cpu رو به خاطرش ارتقا بدم؟یا همون i5 کفایت میکنه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or