مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

با سلام
لطفا بگيد كدوم يك از اين سيستمها براي گيمهاي جديد و سنگين بهتره؟

سيستم اول:

Cpu Athlon II X4 635
MB: Asrok 770 icafe
RAM: 2*2G patriot 1333
VGA:GTS 450
Power: Green 530
DVD-RW= Liteon 24X
H.D.D: Seagate 500G 7200
قيمت حدودا 550

اين سيستم رو بهم پيشنهاد دادند ولي باتوجه
به اينكه شهرستان هستم اين قطعات گير نمياد!!! مثلا مادر برد asrock يا گرافيك gts 450 اصلا نيمدونن چيه!!
من شرمنده ام ، شهرستانه ديگه

ولي رفتم يكي گفت اينا رو نميخواد ، گفت خودم سيستم دارم باهاش black ops و crysis2 بازي ميكنم
جواب ميده و خوبه ، اينو معرفي كرد:

سيستم دوم:
CPU: core 2 quad
RAM : 4GB
VGA: GT 220
و ...
قيمت : حدودا 450 - 500

حالا به نظرتون سيستم اول رو قطعاتش رو از اينترنت سفارش بدم بياد يا سيستم دوم رو از شهر خودم بگيرم؟
اينم در نظر بگيريد كل بودجه ام 500 تومنه كه تا 550 جا داره ولي بيشتر اصلا نميتونم

سلام.
فرشید جان میشه یه راهنمائی در مورد G700 بکنین .
ممنون .
نه عزیز، G700 مزیتش به وایرلس بودنشه که توی مد وایرلس هم اصلا خوب عمل نمی کنه و به نسبت قیمتش خوب عمل نمی کنه، توصیه نمیشه برای خرید.
مرسی دوست عزیز یعنی مانیتوری نیست که سایزش از 22 بیشتر باشه و ساخت خود سامسونگ باشه hdmi و dvi هم داشته باشه led و full hd هم باشه؟؟کیفیت هم با این مشخصات حتما خوبه دیگه:d

بعد از ای همه بحث متوجه نشدی یعنی؟ ، مدل SAMSUNG PX2370 هم HD هست و هم LED و هم HDMI و DVI داره.

مادر برد این هست.
g36t-m7 elite
رم و vga و پاور و cpu
با 500 تومن
مدلش 36 نیست، G31-M7 هست
پردازنده واسه اون برد که ارزش نداره پیشنهاد دادن، همشون رو باید یه جا عوض کنی.

CPU:Intel Q6600
RAM:2*2GB DDR2
VGA:9600GT DDR3
POWER:435W GREEN

این مدل دو نوع USB داره.یه مدلش 2.5 یه مدلش 3.کدومش بهتره؟

کامل توضیح دادم هر کدوم واسه چه کارین، موضوع بهتر بودن نیست، کاربردشون فرق می کنه.

دوستان cpu تا 170تومن چی پیشنهاد می دید؟
یه mother board هم تا 150 تومن
CPU:CORE I3 2100 170T
M/B:ASUS P8H67 165T

با سلام
لطفا بگيد كدوم يك از اين سيستمها براي گيمهاي جديد و سنگين بهتره؟

سيستم اول:

Cpu Athlon II X4 635
MB: Asrok 770 icafe
RAM: 2*2G patriot 1333
VGA:GTS 450
Power: Green 530
DVD-RW= Liteon 24X
H.D.D: Seagate 500G 7200
قيمت حدودا 550

اين سيستم رو بهم پيشنهاد دادند ولي باتوجه
به اينكه شهرستان هستم اين قطعات گير نمياد!!! مثلا مادر برد asrock يا گرافيك gts 450 اصلا نيمدونن چيه!!
من شرمنده ام ، شهرستانه ديگه

ولي رفتم يكي گفت اينا رو نميخواد ، گفت خودم سيستم دارم باهاش black ops و crysis2 بازي ميكنم
جواب ميده و خوبه ، اينو معرفي كرد:

سيستم دوم:
CPU: core 2 quad
RAM : 4GB
VGA: GT 220
و ...
قيمت : حدودا 450 - 500

حالا به نظرتون سيستم اول رو قطعاتش رو از اينترنت سفارش بدم بياد يا سيستم دوم رو از شهر خودم بگيرم؟
اينم در نظر بگيريد كل بودجه ام 500 تومنه كه تا 550 جا داره ولي بيشتر اصلا نميتونم

هیچ کدوم بدرد بازی نمی خورن، اولی فقط بخاطر گرافیکش برای بازی مناسبتره ولی پردازندش ضعیفه
دومی که گرافیکش اصلا بدرد بازی نمی خوره.

در کل با 550 تونمن سیستم بدرد بخور برای بازی نمیشه گرفت.

سلام:d

1-واسه مادربرد P8P67H پردازنده ی i5 2500 بهتره یا i5 2500k?

2-کیس خواستم بگیرم GREEN X9 بگیرم یا Cooler Master Haf 922 یا haf 932؟

کلا بین Green و cooler master موندم....چون بعضی میگن گرین ساخت ایرانه واسه همین کیفیتش بدرد نمیخوره و کولرمستر گرونتره ولی کیفیت بهتری داره...

ممنون.

آخرین ویرایش:
سلام
برای گرافیک 5770 و Phenom II X4 955
با بودجه 110 تومان چی مادر بوردی پیشنهاد میکنید
یه biostar 870 رو 110 تومان قیمت گرفتم.asus با این قیمت میتونم بگیرم؟

با سلام خدمت دوستان کسی میتونه من رو در مورد ارتقاع کارت گرافیکم برای بازی کمک کنه ؟

مشخصات سیستم من :
مادربرد: GA-M57SLI-S4 (rev. 2.0)
کارت گرافیک : گیگا 512 8500 مدل GV-NX85T512HP
رم 2 گیگ ddr2

من میخوام کارت گرافیک رو ارتقا بدم با هزینه ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومان شما یک کارت گرافیک پیشنهاد بدین؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

اقا فرشید به نظر شما کدوم یکی از این دو موس برای گیم بهتره؟microsoft x8 gaming mouse-[FONT=&quot]Logitech G9X[/FONT]

من G9X رو ترجیح می دم، ولی موس سلیقه ای هست، برای بعضی ظاهر و ارگونومیک G9X شاید جالب نباشه و توی دستشون راحت نباشه، برای خیلیهای دیگه هم عالی هست.

سلام:d

1-واسه مادربرد P8P67H پردازنده ی i5 2500 بهتره یا i5 2500k?

2-کیس خواستم بگیرم GREEN X9 بگیرم یا Cooler Master Haf 922 یا haf 932؟

کلا بین Green و cooler master موندم....چون بعضی میگن گرین ساخت ایرانه واسه همین کیفیتش بدرد نمیخوره و کولرمستر گرونتره ولی کیفیت بهتری داره...

ممنون.
1-P8P67H نداریم اصلا. معمولا برای CPU مادربرد مناسب رو می خرن ، نه برعکس
2-HAF X از هر مدلی توی رده ی خودش برتره، بدون شک، اگر نه که 932 بهتره

سلام
برای گرافیک 5770 و Phenom II X4 955
با بودجه 110 تومان چی مادر بوردی پیشنهاد میکنید
یه biostar 870 رو 110 تومان قیمت گرفتم.asus با این قیمت میتونم بگیرم؟

نه، با این قیمتا هیچ وقت مادربردای AMD از برند ASUS نمیشه گرفت، مادربردای ارزونتر و با چیپ ست های پایینتر از 880 هم راندمانشون برای Phenom II X4 بهترین نیست و ضعیفن.

با سلام خدمت دوستان کسی میتونه من رو در مورد ارتقاع کارت گرافیکم برای بازی کمک کنه ؟

مشخصات سیستم من :
مادربرد: GA-M57SLI-S4 (rev. 2.0)
کارت گرافیک : گیگا 512 8500 مدل GV-NX85T512HP
رم 2 گیگ ddr2

من میخوام کارت گرافیک رو ارتقا بدم با هزینه ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومان شما یک کارت گرافیک پیشنهاد بدین؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

پردازنده و پاور رو که اصل کاری هستن نگفتی
با 120 تومن هم فقط میشه GT 240 گرفت یا AMD 5670 ،کمترین کارتای مناسب بازی هستن.

نه، با این قیمتا هیچ وقت مادربردای AMD از برند ASUS نمیشه گرفت، مادربردای ارزونتر و با چیپ ست های پایینتر از 880 هم راندمانشون برای Phenom II X4 بهترین نیست و ضعیفن.
به نظرت یه t-880از biostar بگیرم بهتره یا اینکه سی پی یو رو عوض کنم؟
biostar برند خوبی هست؟

biostar برند خوبی هست؟

اين biostar برند اصلا خوب نيست و پيشنهاد نمي شود اگر مي خواهي بخري يا گيگا بخر يا Asus يا Msi اين نظره من هست

biostar برند خوبی هست؟
اگه منظورت اینه که هم مادربرد و هم CPU رو عوض کنی که قضیه عوض میشه، در اینصورت باید چیزی بگیری که از Phenom II X4 خیلی سریعتر باشه و به عوض کردنش بیارزه، اونم فقط P67+Core i5 2400/2500 هست.

اگر نه که یه مادربرد معموای واسه همون 955 هم کفایت می کنه. biostar هم در حد قیمتش بعضی مدلای خوب داره، ولی از لحاظ کیفیت برد و قطعات در کلاس ASUS یا گیگا نیست.

کارت دی وی بی s2 با قیمت مناسب چی بخرم؟
اکسترنال بهتره یا اینترنال؟
برند اوریجینال فقط Skystar , Pinnacle (تقلبی زیاد داره) هستن، بقیه متفرقه هستن و هم با ویندوز مشکل ایجاد می کنن و هم پایداری سیستم رو از بین می برن.

سیستمی می خواستم تا سقف 500 تومان، برای کارهای خانگی و 3D MAX!
برای کارای دیگه نمی خوام فقط می خوام سرعت مناسبی داشته باشه، یعنی برای بازی نمی خوام که گرافیکش عالی باشه، بیشتر می خوام سیستم پیشنهادی رو CPU و RAM مانور بده و یه گرافیک متوسط رو به بالا داشته باشه. البته می خوام کارت گرافیکی که پیشنهاد می کنید حتما پورت HDMI داشته باشه!
یکی از دوستانم این سیستم رو پیشنهاد کرد:
به نظرتون چطوره؟

cpu 5700 core2 2MB
MAIN G41 ASUS DDR3
RAM 4 DDR3
HDD 500 GB
DVD RW LG
CASE ATX
SUPPLY 430 W
VGA 210 ASUS 1GB DDR3

بس مادربرد و cpu و ram و vga وپاور با 500 تومن بگید خوش حال میشم.

CPU:Core i3 2100
RAM:2*2GB Adata DDR3 1333
M/B:ASUS P8H61-M LE
VGA:GTS 450 1GB
Power:GREEN 485w

حدود 550 تومن میشن.

سیستمی می خواستم تا سقف 500 تومان، برای کارهای خانگی و 3D MAX!
برای کارای دیگه نمی خوام فقط می خوام سرعت مناسبی داشته باشه، یعنی برای بازی نمی خوام که گرافیکش عالی باشه، بیشتر می خوام سیستم پیشنهادی رو CPU و RAM مانور بده و یه گرافیک متوسط رو به بالا داشته باشه. البته می خوام کارت گرافیکی که پیشنهاد می کنید حتما پورت HDMI داشته باشه!
یکی از دوستانم این سیستم رو پیشنهاد کرد:
به نظرتون چطوره؟

cpu 5700 core2 2MB
MAIN G41 ASUS DDR3
RAM 4 DDR3
HDD 500 GB
DVD RW LG
CASE ATX
SUPPLY 430 W
VGA 210 ASUS 1GB DDR3

دوست عزیز، من سیستم مناسب بهت معرف کردم، اما به نظر هنوز متوجه نشدی که سیستم مناسب برای 3DMAX از سنگینترین و قویترینها باید انتخاب شه، با 500 تومن سیستم اداری هم بزور بشه جمع کرد که بروز باشه، این وسط 3DMAX ش دیگه چیه؟؟!

این سیستم هم یه سیستم توسط به پایین هست که مناسب کار اداری و Office هست اما اگر روش 3DMAX نصب کنی و بخوای رندر بگیری خود برنامه بهت می خنده!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back