مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

یعنی برای ویندوز 7 32 بیتی هم کمه ؟
بله، اگر می خوای ویندوز و برنامه ها سریعتر و روانتر اجرا بشن باید 4 گیگ رم داشته باشی.

البته با 1 گیگ رم هم کار می کنه ولی کندتر و با تاخیر بیشتر

• Like
Reactions: Darkside Fury
sسلام دوستان می خواستم ببینم cpu 540 i3
بهتره یا 955x4 phonex

برای بازی 955 بهتره، اما برای کارای اداری Core i3 540
اما بهتر از هر دوی اینا Core i3 2100 که هم واسه بازی خوبه و هم کارای اداری و مادربردش سوکت 1155 هست.

مادربورد جهت SLI چی پیشنهاد میکنید؟ (AM3)
و اینکه آیا دوتا 450 از یک 460 بهتر هست، یا مساویه، یا اصلا به صرفه نیست؟

برای مادربرد باید دنبال تراشه های Nforce باشی که البته دیگه قدیمی شدن، یا صبر کنی مادربردای AMD 990 بیاد که خب گرونه ولی SLI رو پشتیبانی می کنه.

برای SLI هم خریدن کارتای ارزون قیمت واسه اینکار نه به صرفه هست و نه سرعتش چیزی میشه که مدنظر داری، همون 460 بخری بهتره.

سلام
نمی ارزه تو این سیستم VGA رو ارتقا بدم، نه؟ باید کلا سیستم رو عوض کنم؟ فقط و فقط برای اجرای The Witcher 2 با تنظیمات بالا میخوام. وگرنه کلا خیلی کم از PC استفاده میکنم.
ASUS P5Q-DELUXE
INTEL Q9550
8800 GTX

آخرین ویرایش:
سلام
نمی ارزه تو این سیستم VGA رو ارتقا بدم، نه؟ باید کلا سیستم رو عوض کنم؟ فقط و فقط برای اجرای The Witcher 2 با تنظیمات بالا میخوام. وگرنه کلا خیلی کم از PC استفاده میکنم.
ASUS P5Q-DELUXE
INTEL Q9550
8800 GTX

اره میرزه که ارتقاع بدی

یه gtx 460 بگیر واسه witcher از سرش هم زیادیه

• Like
Reactions: Ooops
سلام
ASUS P5Q-DELUXE
INTEL Q9550
8800 GTX
:)
چرا!خوب 3 نسل از تولید سی پی یوت می گذره ولی خوب...
می تونی فعلا گرافیگ قوی تر بخری
ولی کلا در آینده به فکر تعویض سی پی یو و مادربوردت باش

• Like
سلام
ASUS P5Q-DELUXE
INTEL Q9550
8800 GTX

پیشنهادم اینکه کارتت رو عوض نکنی اگه مشکل نداری . من خدم 8800 gts دارم بازیی نبوده که ران نکنه و مشکل پیدا کنه هنوزم که هنوزه این سری جزء بهترینها هستن . خواستم بفروشم ولی خود مغازه پیشنهاد داد که نکنم .

پیشنهادم اینکه کارتت رو عوض نکنی اگه مشکل نداری . من خدم 8800 gts دارم بازیی نبوده که ران نکنه و مشکل پیدا کنه هنوزم که هنوزه این سری جزء بهترینها هستن . خواستم بفروشم ولی خود مغازه پیشنهاد داد که نکنم .
:dشما خیلی متواضع هستین
:pمن با 6950 آنکلاک هم کم می آرم:d

دوستان درست میگن
شما خیلی متواضعی واقعا!

ملت با gtx 570 هم کم میارن 8800 منسوخ شده که جای خود دارد

• Like
Reactions: moghazzal
سلام
ASUS P5Q-DELUXE
INTEL Q9550
8800 GTX
خب Witcher 2 اتفاقا هم پردازنده قوی می خواد و هم گرافیک خیلی قوی، با اینکه پردازندت ضعیفه ولی فعلا تعویض گرافیک ضروریتره، بهتره یه کارت GTX 560 به بالا بخری. اگر هم رزولوشن 1920 کار می کنی بهتره یه 6950 یا 570 بخری.

• Like
درایور اکسترنال

سلام من یه درایور اکسترنال میخوام که بتونم باهاش dvd 9 رو با سرعت 2.4 رایت کنم (بازی xbox 360) درایور خودم ساپورت نمی کنه سرعت 2.4 رو
اگه میشه مدل دقیق بگید که پیدا کردنش راحت باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or