مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

من یک سالی رفتم تو کار کنسول می خوام بر گردم pc این سیستم منه می خوام ارتقاش بدم به چی ارتقا بدم و چقدر برام آب می خوره(می خوام 2 سال از دست ارتقا سیستم راحت بشم)
cpu:intel core 2 due e4600 2.4
nvidia geforce 8500
3gig ram
بهترین کارت گرافیک کدوم مدله و چه قیمته؟کارت های nvidia بهتره یا ati ؟

من یک سالی رفتم تو کار کنسول می خوام بر گردم pc این سیستم منه می خوام ارتقاش بدم به چی ارتقا بدم و چقدر برام آب می خوره(می خوام 2 سال از دست ارتقا سیستم راحت بشم)
nvidia geforce 8500
3gig ram
دوست عزیز بودجتون چقدره؟

nvidia geforce 8500
3gig ram

با سیستم فعلی شما ارتقا معنی نداره، باید یه سیستم جدید بخری،
بهترین گرافیک با توجه به بودجه تعیین میشه، شما می تونی فقط 1 میلیون بابت GTX 590 بدی؟

دوستان من فقط نفهمیدم gtx 590 بهتره یا 6990 ؟ هر کی یه چیزی میگه.

کاملترین جواب همونی بود که گفتم، دیگه مشکل چیه دوست عزیز؟!

سلام به همه دوستان
خواهش من اینه که نظرتون درباره
G1 Assassin و کیس haf x رو بدید و یه سیستم برا بازی مچ با این بورد . تا 2 میلیون مشکلی نداره حالا 200 تومن پایین و بالا مشکلی نیست . گرافیک از 570 پایین تر نباشه . من بیشتر از این قسمت مادربورد خوشم اومد که میگن پیگ رو در بازی های آنلاین پایین میاره .

ممنون از لطفتون

سلام عزیزان لطفا در باره ی این سیستم نظر بدبد ببینید چجووریه
m/b : asus p7p55d deluxe
vga : gtx 460 evga 1024 mb
ram : 4gb ddr3 corsair xms3 1600
hdd: 500 gb western digital
monitor : w2261vp lg
case : magnum 2
cpu : core i5 760
power : green 530a

آخرین ویرایش:
سلام به همه دوستان
خواهش من اینه که نظرتون درباره
G1 Assassin و کیس haf x رو بدید و یه سیستم برا بازی مچ با این بورد . تا 2 میلیون مشکلی نداره حالا 200 تومن پایین و بالا مشکلی نیست . گرافیک از 570 پایین تر نباشه . من بیشتر از این قسمت مادربورد خوشم اومد که میگن پیگ رو در بازی های آنلاین پایین میاره .
ممنون از لطفتون
دیگه خرید پلاتفرمی بر پایه ی X58 هیچ توجیهی نداره و از اون گذشته هم مادربرد G1 هیچ امکان جدیدی برای عرضه نداره و با توجه به قیمتش هم ارزش خرید نداره،

این سیستم تا دو میلیون پیشنهاد میشه:

CPU:INTEL Core I7 2600K
RAM:CORSAIR 4*2GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8P67D-PRO
VGA:ZOTAC Geforce GTX 580 DDR5
HDD:Seagate 7200.12 1 TB
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:685W GREEN
CASE:ANTEC 1200

کیس HAF X اما یکی از کیسای خیلی خوب CoolerMAster هست بشرط اینکه به قیمتش بخوره.

سلام عزیزان لطفا در باره ی این سیستم نظر بدبد ببینید چجووریه
m/b : asus p7p55d deluxe
vga : gtx 460 evga 1024 mb
ram : 4gb ddr3 corsair xms3 1600
hdd: 500 gb western digital
monitor : w2261vp lg
case : magnum 2
cpu : core i5 760
power : green 530a

سیستم خوبیه اما اگر بودجه رو بگی شاید بشه باهاش انتخاب بهتری پیشنهاد داد.

بیشتر بخاطر این گفتم این مادربورد که کارت شبکه داره و پیگ رو تو بازی های آنلاین میاره پایین و ای بوردی که گفتین این امکاناتو داره
ممنون

بیشتر بخاطر این گفتم این مادربورد که کارت شبکه داره و پیگ رو تو بازی های آنلاین میاره پایین و ای بوردی که گفتین این امکاناتو داره
ممنون
بله، تراشه ی LAN این مادربرد KillerNIC E2100 هست که مزیتش در موردی هست که خودت اشاره کردی،البته در عمل تفاوت زیادی با LAN های دیگه ایجاد نمی کنه و اون تراشه ی صدای Creative ارزش بیشتری داره، اما در کل بازم یه پلاتفرم P67 یا Z68 خریدش بازم خیلی ارجحیت داره.

میشه بیشتر توضیح بدین یعنی اگه من g1 رو بگیرم چقدر ضرر کردم با اینکه قیمتش 2 برابر بورد پیشنهادی شماست .
ممنون از کمکتون
شما به جواب من توجه نکردی فکر کنم، اصلا موضوع فقط قیمتش نیست که می پرسی چقدر ضرر کردی

من گفتم این مادربرد G1 با پردازنده هایی کار می کنه که عمرشون گذشته و تا 2 3 ماه دیگه جایگزین میشن، حالا خود مادربرد هر چقدر هم امکانات داشته باشه سوکتش چیزی نیست که بشه روی اون سریعترین پردازنده ها رو نصب کرد، اما پردازنده و مادربردی که من معرفی کردم تازه اول راه هست و در صورت لزوم قابل ارتقا هم هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or