مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
خب Atmos تازه رسیده و هنوز تفاوتش با Flux قطعی نیست، اما بعیده که از FLux ضعیفتر باشه و بخاطر کم صدا بودن پمپ ترجیح خودم هم هست برای AIO.
موجودی EK در بازار داخلی زیاد نیست و گارانتی معتبرش هم کمه که بخوایم از اون مدل پیشنهاد داشته باشیم، وگرنه کیفیت و راندمان درجه یکی دارن.
Atmos فعلا توی نقدهایی که میبینم خیلی خوب عمل کرده، در مورد EK هم من ایران زندگی نمیکنم، و از خود سایتشون میتونم بخرم. قیمتش هم حدود 190 یورو میشه که دقیقا 100 یورو بیشتر از Arctic Liquid Freezer III میشه. ولی خب از نظر کیفیت واقعا عالیه.

fariddoraji

کاربر سایت
Apr 23, 2015
1
درود
آقا فرشید بین مدل های

Cooler Master MASTERLIQUID 360 ATMOS​

و

ROG RYUO III 360​

اختلاف قیمت حدود 4 میلیونی هست; اختاف کیفیت, دوام, بی‌صدا بودن و یا هر نوع تفاوت دیگه‌ای دارن با هم که قیمت توجیه‌پذیر باشه؟

==============================

و اینکه برای 14700k احتیاجی به مدل های‌اند یی مثل

ROG Ryujin III 360​

هست یا اینکه overkill حساب میشه؟
چرا که اختلاف قیمت‌شون با هم دیگه قابل توجه هست

ATMOS حدود 10​

RYUO حدود 14​

Ryujin حدود 25​

آخرین ویرایش:

DM.JAGUAR

کاربر سایت
Apr 11, 2022
92
درود
آقا فرشید بین مدل های

و

ROG RYUO III 360​

اختلاف قیمت حدود 4 میلیونی هست; اختاف کیفیت, دوام, بی‌صدا بودن و یا هر نوع تفاوت دیگه‌ای دارن با هم که قیمت توجیه‌پذیر باشه؟

ROG Ryujin III 360​

ATMOS حدود 10​

RYUO حدود 14​

Ryujin حدود 25​

سلام. میتونید lt720 رو خریداری کنید. برای 14700k بسیار مناسبه و نیاز به هزینه اضافی نیست. ریویجون خنک کنندگی خوبی داره ولی ارزش این همه اختلاف قیمت رو نداره و مصرف کننده داره پول برند رو پرداخت میکنه نه کارایی.

• Like
Reactions: pedram_sad

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,752
نام
فرشید
درود
آقا فرشید بین مدل های

و

ROG RYUO III 360​

ROG Ryujin III 360​

ATMOS حدود 10​

RYUO حدود 14​

Ryujin حدود 25​

شما باید بر اساس راندمان و بررسی فنی و توصیه کارشناس خرید رو انجام بدی. این که قیمت رو معیار گرفتی و مرتب بین این قطعه با اون قطعه مقایسه میکنی که فرق قیمتشون میلیون هست یا تریلیون اشتباهه!
همون ATMOS بهترین انتخاب هست که خودم این اواخر زیاد توصیه و خریداری کردم و اگر خواستم سری بعد واتر 360 برا خودم بگیرم هم همین مدل رو میگیرم.
ROG RYUO III هم رده بالاست و پمپ Asetek نسل 7 داره که نویز و راندمان مناسب داره.
Ryujin هم نسل 8 پمپ Asetek هست که در نتیجه نویز بالاتری داره و برای برخی روی مخه، اما با فن های عالی Noctua.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر