مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,815
نام
حامد
سلام. قصد خرید یه هدفون رو دارم تا 200 تومن. بیشتر برای فیلم و موسیقی میخوام. پیشنهادی دارین؟ ممنون!

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
pc من از رده خارجه برا گوشیم میخوام
ولی میتونم برا pc بلوتوث جور کنم

مشکل نداره برا PC یا Mobile می تونی از:
Sony SHB20
استفاده کنی با بلوتوث وصلش به گوشی یا PC یه پورت 3.5 هم روش داره،بقیش هم که ردیف...

من خودم از همین استفاده می کنم،برندای دیگه هم وسیله های شبیه این دارن...

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
میخوام یه هدست گیمینگ بخرم که همه جوره عالی باشه. اینها مدنظر من هست.
راحتی برام خیلی مهمه. همچنین میخوام بیس خیلی خوبی داشته باشه. اضافه کنم کارت صدای حرفه ای دارم.
بنظرتون کدوم بهتره؟
ASTRO A40 Headset | ASTRO Gaming
SteelSeries Siberia Elite Prism - SteelSeries
H Wireless Gaming Headset - SteelSeries
SteelSeries 9H Navi Edition - SteelSeries
Sennheiser G4ME ZERO - PC & Mac Gaming Headset - Stereo ; Noise Cancelling Microphone

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
منم دنبال یه هدفون بیسیم مناسب با Dolby Surround 7.1 هستم که این سارندش هم برای Playstation 4 هم برای PC و هم سایر پخش کننده هایی از دالبی سارند پشتیبانی میکنند، قابل استفاده باشه.

دلیل اینکه Gold wireless headset SONY رو نمیگیرم اینه که شنیدم های هارشی داره و موقع انفجارها و شلیک ها توی بازی گوش رو اذیت میکنه، ضمن اینکه صدای سارند خوبی نداره، به طور کل هدفون ضعیفی هست.

از حسن مدل هایی مثل Astro a50 و Trutl Beach Elite 800 / PX4 با خبرم اما متاسفانه تو ایران ندیدم جایی بفروشه، من هدفون رو بیشتر برای بازی و موسیقی میخوام و کیفیت دالبی سارند و بی سیم بودن برام خیلی مهم هست، حالا با توجه به اینا از بین هدفون هایی که تو ایران هست کدوم رو بگیرم بهتره؟

ممنونم.

میخوام یه هدست گیمینگ بخرم که همه جوره عالی باشه. اینها مدنظر من هست.
راحتی برام خیلی مهمه. همچنین میخوام بیس خیلی خوبی داشته باشه. اضافه کنم کارت صدای حرفه ای دارم.
بنظرتون کدوم بهتره؟
ASTRO A40 Headset | ASTRO Gaming
SteelSeries Siberia Elite Prism - SteelSeries
H Wireless Gaming Headset - SteelSeries
SteelSeries 9H Navi Edition - SteelSeries
Sennheiser G4ME ZERO - PC & Mac Gaming Headset - Stereo ; Noise Cancelling Microphone

من از Astro خیلی بیشتر از بقیه هدفون ها در ریویوها و انجمن های اجنبی تعریف شنیدم. اما مگه اینایی که گفتی تو ایران پیدا میشند؟ میخوای از خارج سفارش بدی؟

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
منم دنبال یه هدفون بیسیم مناسب با Dolby Surround 7.1 هستم که این سارندش هم برای Playstation 4 هم برای PC و هم سایر پخش کننده هایی از دالبی سارند پشتیبانی میکنند، قابل استفاده باشه.

دلیل اینکه Gold wireless headset SONY رو نمیگیرم اینه که شنیدم های هارشی داره و موقع انفجارها و شلیک ها توی بازی گوش رو اذیت میکنه، ضمن اینکه صدای سارند خوبی نداره، به طور کل هدفون ضعیفی هست.

از حسن مدل هایی مثل Astro a50 و Trutl Beach Elite 800 / PX4 با خبرم اما متاسفانه تو ایران ندیدم جایی بفروشه، من هدفون رو بیشتر برای بازی و موسیقی میخوام و کیفیت دالبی سارند و بی سیم بودن برام خیلی مهم هست، حالا با توجه به اینا از بین هدفون هایی که تو ایران هست کدوم رو بگیرم بهتره؟

ممنونم.

من از Astro خیلی بیشتر از بقیه هدفون ها در ریویوها و انجمن های اجنبی تعریف شنیدم. اما مگه اینایی که گفتی تو ایران پیدا میشند؟ میخوای از خارج سفارش بدی؟
از دبی سنهایزر گیم زیرو رو سفارش دادم برام بیارن:dدیدم با عقل جور در نمیاد کسی بهتر از سنهایزر باشه هدفونش به همین خاطر همینو سفارش دادم.:d

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
از دبی سنهایزر گیم زیرو رو سفارش دادم برام بیارن:dدیدم با عقل جور در نمیاد کسی بهتر از سنهایزر باشه هدفونش به همین خاطر همینو سفارش دادم.:d
ببینم داداش این سنهایزر از دالبی ساراند PS4 هم پشتیبانی میکنه؟

m2fard

کاربر سایت
Aug 31, 2010
127
خیر دالبی نداره.
اگه دالبی رو PS4 میخوای یا باید SteelSeries H Wireless بگیری یا باید Astro بگیری
اين دو مدلى كه گفتى بصورت وايرلس بدون مشكل توسط ps4 شناسايى ميشه و تمام امكاناتشون قابل استفادس؟ كيفيتشون در مقايسه با بقيه مثلا pulse يا gold v2 چطوره؟ قيمتش چنده؟ راحت پيدا ميشه تو بازار؟

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
سلام
در مورد هدفون stealseries 5Hv3 نظرتون چیه ? ارزش خریدش چقده ?
قابلیت باز شدنش خیلی خوبه برای کمتر جا گرفتن ولی در مورد کیفیت موارد دیگه خبری ندارم اگه در این بازه هدفون مناسب دیگه ای هست لطفا معرفی کنید

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
اين دو مدلى كه گفتى بصورت وايرلس بدون مشكل توسط ps4 شناسايى ميشه و تمام امكاناتشون قابل استفادس؟ كيفيتشون در مقايسه با بقيه مثلا pulse يا gold v2 چطوره؟ قيمتش چنده؟ راحت پيدا ميشه تو بازار؟
بله راحت شناسایی میشه. کیفیت اینها فکر کنم بهتر باشه. H Wireless یه زمانی راحت پیدا میشد الان رو خبر ندارم هست یا نه.

- - -ویرایش - - -

سلام
در مورد هدفون stealseries 5Hv3 نظرتون چیه ? ارزش خریدش چقده ?
قابلیت باز شدنش خیلی خوبه برای کمتر جا گرفتن ولی در مورد کیفیت موارد دیگه خبری ندارم اگه در این بازه هدفون مناسب دیگه ای هست لطفا معرفی کنید
SteelSeries Siberia V3 هدفون بهتری هست. اون رو بخرید.

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
SteelSeries Siberia V3 هدفون بهتری هست. اون رو بخرید.

داداش این هدفون قابلیت Dolby Surround داره ؟ و از قابلیت Dolby Surround پلی استیشن 4 پشتیبانی میکنه؟Steelseries siberia v3 prism چطور؟

اگر هیچ کدوم از دالبی سارند پشتیبانی نمیکنند، یه هدست بهتر از گلد سونی، با قابلیت دالبی سارند اندفه با سیم معرفی میکنی؟چون هدست گلد سونی بخاطر کیفیت پایین صدا از IGN نمره ی 7.6 گرفته متاسفانه.

ممنونم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر