مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

don_strife

کاربر سایت
Aug 22, 2009
271
نام
Arian
دوستان Corsair H2100 ارزش خرید داره؟ قیمتش خیلی خوبه برای هدست وایرلس.
کیفیت صدا نسبت به Razer Electra چطوره؟ (بیشتر توی موزیک تا گیم)

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
pdt_20490.2.png

نظرتونــ راجع به "Creative AURVANA IN-EAR3" چیه؟ برا موزیک می خوامــ.
رنج 400 تومن برا موزیک چی پیشنهاد می کنین؟ (ترجیحا IN-EAR)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خب لاخره بعد از مدتی هدست Gold رو خریدم

واقعا از کیفیت هدست راضی هستم. صدای خوبی داره مخصوصا اینکه کاستوم میشه و بسیار عالی هست. هم به کنسول وصل میشه هم به PC هم به گوشی. شکل قشنگی داره و ارگونومی خوبی داره. من که از کار کردن باهاش لذت بردم و توصیه میکنم به همه اونایی که PS3/4 دارن این هدست رو بخرن

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
خب لاخره بعد از مدتی هدست Gold رو خریدم

واقعا از کیفیت هدست راضی هستم. صدای خوبی داره مخصوصا اینکه کاستوم میشه و بسیار عالی هست. هم به کنسول وصل میشه هم به PC هم به گوشی. شکل قشنگی داره و ارگونومی خوبی داره. من که از کار کردن باهاش لذت بردم و توصیه میکنم به همه اونایی که PS3/4 دارن این هدست رو بخرن

سلام. امیدوارم همیشه لذت استفاده از صدای با کیفیتشو ببرید
امکان داره بگید چند گرفتین, بیسش تو موزیک تقریبا چطوره, البته شنیدم دربارش چندجا,نظر شما چطوره? توی شوتینگ ها میتونه اگ. حواستون نباشه سمت شلیک رو براتون مشخص کنه?
ممنون

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام. امیدوارم همیشه لذت استفاده از صدای با کیفیتشو ببرید
امکان داره بگید چند گرفتین, بیسش تو موزیک تقریبا چطوره, البته شنیدم دربارش چندجا,نظر شما چطوره? توی شوتینگ ها میتونه اگ. حواستون نباشه سمت شلیک رو براتون مشخص کنه?
ممنون

درود. وقتی با PC امتحان کردم بیسش خوب بود و روی گوشی هم خوب بود. من که ازش راضی بودم. من هنوز PS4 نگرفتم ولی روی PS3 با آنچارتد 3 تست کردم و صدای پا رو به از هر طرف که نزدیکت بشه مشخصه. البته من بیشتر برای TLOU گرفتم و هنوز با این بازی تست نکردم. کاستوم های خوبی داره و الان هم یه کاستوم جدید برای farcry 4 بهش اضافه شده.

قیمت هم با ارسالش برام در اومد 350

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام دوستان
اگر از هدفون های داخل گوشی اسفاده میکنید و احساس میکنید که یکی یا هر دو کانال صداش ضعیف تر از اول شدن، اون لایه محافظ کوچیک که روی محفظه که بلندگو توش قرار داره رو بردارید و کاملا تمیز کنید. مثلا با یک پارچه توسط انگشت شصت و اشاره کاملا با فشار تمیزشون کنید و از تفاوت صدا لذت ببرید! هندزفری های گوشی سونی اریکسونم صداش باز شد طفلک اصلا.

ربطی انچنان نداره اون بیشتر مال قی گوش هست که داخل لایه رو کیپ میکنه اما خیلی مواقع بر اساس کیفیت و بعد از مدتی استفاده یکی از کانال ها ضعیف میشه و ربطی هم به تمیز کردن نداره ممکنه در اثر قطعی و.. شه که برای خودم خیلی پیش اومده وضد حال بدی هست
اگه کسی دنبال هندزفری با بیس نسبت به قیمت خیلی خوب و تفکیک پذیری صدای بسیار خوب و گرفتن کامل صدای بیرون و رحت قرار گرفتن در گوش ختما این هندزفری سونی امتحان کنه
Sony MDR-EX110AP Handsfree
واقعا نسبت به قیمتش 100 تومن کیفیت عالی داره راضی کنندس نقدهاشم هست کسی نیست ازش تعریف نکرده باشه

آخرین ویرایش:

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
pdt_20490.2.png

نظرتونــ راجع به "Creative AURVANA IN-EAR3" چیه؟ برا موزیک می خوامــ.
رنج 400 تومن برا موزیک چی پیشنهاد می کنین؟ (ترجیحا IN-EAR)

بستگی به سبکی داره که گوش میکنین ، اگر راک و متال گوش میکنین سنهایزر بهترین انتخابه . AKG هم مدل های خوبی تو این رنج داره مثل K375

sasanhariri

کاربر سایت
Mar 25, 2015
7
سلام و خسته نباشید برای مشاوره های خوبتون

من یه هدست یا هدفون میخوام و مهمه که بی سیم باشه .
بیشتر برای فیلم دیدن میخوام یه ps3 هم دارم (فقط خودم استفاده نمیکنم و هدست حدود 7-8 ساعت در روز استفاده داره )
بودجه برای خرید 350 دارم

برای بعد شاید بخوام کنسول بازیم را عوض کنم (احتمالا ps4 شاید هم x1 ) و می خوام هزینه ای که میکنم برای 2-3 سال جوابگو باشه

توی هدست های گیمینگ سونی مدل های جدید مثل
gold wireless stereo headset
و PULSE Wireless Stereo Headset
چقدر با مدل قدیمی PS3 Wireless Stereo Headset فرق داره ؟
چون حدود 120 تومن فرقش هست (توضیح کامل بدید برام ممنون میشم )

razer ها که هر چی دیدم با سیم بود logitech هم که بی سیم دیدم حدودا 400-500 بود

مدل بی سیم خوب با قیمت ماکزیمم 350 میشناسید معرفی کنید

- - -ویرایش - - -

درود. وقتی با PC امتحان کردم بیسش خوب بود و روی گوشی هم خوب بود. من که ازش راضی بودم. من هنوز PS4 نگرفتم ولی روی PS3 با آنچارتد 3 تست کردم و صدای پا رو به از هر طرف که نزدیکت بشه مشخصه. البته من بیشتر برای TLOU گرفتم و هنوز با این بازی تست نکردم. کاستوم های خوبی داره و الان هم یه کاستوم جدید برای farcry 4 بهش اضافه شده.

قیمت هم با ارسالش برام در اومد 350

از چه سایتی خریدید ؟

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
دوستان یه هدفون فقط برا گیم در رنج قیمت زیر 100 چی پیشنهاد میدید؟
genius hs m470 هدفون خوبی میتون باشه. قیمت مناسبی داره .کیفیت صدای خوب که جزو بهترینها تو محدوده خودشه. فیش 3.5 تکی که برای اتصال به دسته کنسول مناسبه و میکروفن و هدفون هر دو کار میکنن با این یه فیش.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
.دوستان من به هندزفری با کیفیت و bass قوی برا گوشی میخواستم تا 100 تومن چی پیشنهاد میدین.. mic هم داشته باشه بهتر..

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

X jelodarian X

کاربر سایت
Jan 25, 2012
65
نام
jelodarianali
سلام