مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان سلام.
من شنیدم که هدست Logitech G930 با PS4 سازگاری داره.میخواستم بدونم درسته این خبر؟وکیفیتش بهتره از PULSE SONY
دوستان خواهشا راهنمایی کنید.چون میخوام این هدستو برای PS4 بگیرم یک وقت خدایی نکرده با PS4 سازگار نبود باید بدازمش دور

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
به نظر من اصلا به razer tiamat 7.1 فکر نکن چرا ؟ به این دلایل : :d
خدمتتون عرض کنم که کلا هدست هر چی گیمینگ تر شه قیمتش بالاتر میره و کیفیتش میاد پایین تر ! چرا؟ چون به جای اینکه رو کیفیت صدا تمرکز کنه رو سیستم 7.1 تمرکز میکنه، الان با وجود اینکه انسان فقط 2 تا گوش داره این هدست رو هر سمتش 5 تا درایور مختلف وجود داره و صدر درصد 2 تا درایور با کیفیت از 10 تا درایور بی کیفیت بهتره ! ( البته اینو بگم که این هدست به گفته خود Razer اولین هدستیه که از سیستم 7.1 واقعی استفاده میکنه ولی هیچ ارزشی نداره ! شما اگه یه هدست با کیفیت خوب و سیستم 7.1 داشته باشید میتونید با یه سری تنظمیات صدا پا رو کاملا واضح بشنوید !)
این هدست با وجود قیمت بالایی که داره بدترین میکروفونی که من تا حالا دیدمو داره ! میکروفون kraken 7.1 خیلی از این بهتره !
wireless نیست !
به دلیل 10 درایوری که گفتم سیستم sterio این هدست افتضاحه !
و اگه این هدستو بخرید حتما باید یه کارت صدای 7.1 هم واسش تهییه کنید که قیمتش فک کنم بالای 400 هزار تومن باشه ! :d
من این مدل ها رو پیشنهاد میکنم :
Logitech G930
Sennheiser pc363d
Astro A40 , A50
خوب پس با این توضیحاتت مهدی جان فک کنم باید برم سمت G930 ولی توی حرفات در مورد سیستم 7.1 حرف زدی که نفهمیدم یعنی چی، میشه بیشتر راهنمائی کنی...مرسی:bighug:

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
با راهنمائی دوستان از فروشگاه سایت یه دستگاه logitech 930 سفارش دادم...ممنون از همگی دوستان بابت راهنماییاشون.:bighug:

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
خوب پس با این توضیحاتت مهدی جان فک کنم باید برم سمت G930 ولی توی حرفات در مورد سیستم 7.1 حرف زدی که نفهمیدم یعنی چی، میشه بیشتر راهنمائی کنی...مرسی:bighug:
خواهش میکنم، هدست های گیمینگ قدیمی true 5.1 surround sound بودن که اگه اشتباه نکنم 4 تا اسپیکر کوچیک داشتن ولی مشکل کار اینجا بود که سیستم 5.1 کیفیت هدستو میاورد پایین و بعد از مدتی هدست های 7.1 virtual surround sound اومدن که با وجود اینکه مثل اکثر هدست های معمولی 2 تا اسپیکر دارن ولی دارای 8 کانال مختلف هستند که به صورت مجازی تو این دسته هدست ها تعبیه شدن.
حالا Razer اومده سیستم 7.1 مجازی رو واقعی کرده و اونو تو tiamat قرار داده و اولین هدست true 7.1 surround sound رو ساخته که این کار هرچقدرم به سیستم 7.1 کمک کنه باز به دلیل اینکه هر سمت هدست 5 تا اسپیکر داره کیفیت صدا رو نابود میکنه و دقیقا به همین دلیله که خود Razer هم گفته که این هدست نیاز قطعی به یه sound card 7.1 داره.
مطمئن باشید که Razer بهترین برند واسه خرید هدست نیست و دقیقا بر همین اساس میبینید که هیچ برند دیگه این بلا رو سر هدست 7.1 خودش نیاورده ! در کل خرید این هدست اصلا پیشنهاد نمیشه ! :d

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
دوستان لطفا جواب ما رو هم بدهید
سلام...نه داداش سازگاری نداره و یکی از معایبش اینه که فقط برای PC هستش...:)

سلام دوستان. من یه هدست گیمینگ می خوام از بین logitech g35 و razer kraken 7.1 کسی هست تست کرده باشه هر دو رو؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
من تست نکردم ولی از بررسی هایی که دیدم و خوندم به نظر میرسه ریزر بهتر باشه...

Last edited by a moderator:

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
سلام دوستان عزیز G930 لاجیتک رو خریدم ولی یه مسئله ای که یخورده عجیبه واسم صدای خش خش گوشی زمانی که صدا از یه هدی بلندتر میشه هستش...علت چی میتونه باشه؟

AlCapoN

کاربر سایت
Sep 17, 2012
497
نام
MEtti
من خودم تا حالا
g930
Razer Keraken Pro
Razer MEgalodon
رو داشتم
از همه نظر Kraken Pro بهتر بود
کلا سمت 7.1 نرید
یه چیز کاملا چرته
از مدل pro ]م 15 تومان بیشتر گرون نیس

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
سلام
میشه یه ایرفون خوب برای موسیقی معرفی کنین که با htc خوب مچ باشه (سری بیتس نیس ،گوشی معمولیه)
نمیخوام زیاد هزینه کنم نهایتا 100 تومن بشه
مرسی

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
دوستان ممنون میشم به سوالم جواب بدین :
هدست گلد سونی رو میشه به اسمارت TV وصل کرد و صدای تلویزیون رو از هدست گرفت ؟
تو رینج قیمت 400-450 تومن چه هدستی میشه گرفت که کیفیت صداش بهتر از گلد باشه ؟ ( مخصوص گیم با ps4 میخوام)

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
822
نام
سپهر
نظرتون راجع به خرید ep630 با گارانتی شاب چی هست رفقا کسی این هندسفری رو داره
تا صد تومن چه هندسفری ای واسه موزیک سبک هیپ هاپ و رپ و پاپ پیشنهاد می کنید

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر