مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
آخرین ویرایش:

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
سلام،
ایرفون یا هدفون تا 400 هزار تومن چی پیشنهاد میشه؟
*می خوام جمع و جور باشه که بشه تو خیابون هم استفاده کرد...
* فقط برا موزیک می خوام/Rock ...
باتشکر،

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سلام،
ایرفون یا هدفون تا 400 هزار تومن چی پیشنهاد میشه؟
*می خوام جمع و جور باشه که بشه تو خیابون هم استفاده کرد...
* فقط برا موزیک می خوام/Rock ...
باتشکر،

درود،
آدارو استریو یا آدارو ایرفون پیشنهاد میشه، برای موزیک فوق العادست.

ninja2010

کاربر سایت
Oct 3, 2009
80
نام
امین
بچه ها لطفا راهنمایی کنین یه هدست میخوام برای بازی حدود 400 فقط بچه ها من کارت صدا ندارم و میخوام از کارت خود مادربورد استفاده کنم مادربردمم z87-k هستش بچه ها تو رو خدا فقط سریع بگین چون یکم عجله دارم

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
بچه ها لطفا راهنمایی کنین یه هدست میخوام برای بازی حدود 400 فقط بچه ها من کارت صدا ندارم و میخوام از کارت خود مادربورد استفاده کنم مادربردمم z87-k هستش بچه ها تو رو خدا فقط سریع بگین چون یکم عجله دارم

Razer Karaken 7.1

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام خدمت دوستان
من قصد دارم یک هدست حرفه ای مخصوص گیم بگیرم.و صد در صد با ps4 سازگازی داشته باشه.قیمت برام مهم نیست.در ضمن pulse و gold هم استفاده کردم .دوستان لطفا فوری جواب بدید ممنون

poo0ria

کاربر سایت
Aug 22, 2014
1
سلام دوستان. من یه هدست گیمینگ می خوام از بین logitech g35 و razer kraken 7.1 کسی هست تست کرده باشه هر دو رو؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
سلام به همه دوستان صدا باز به خصوص هدفون و هدست بازهای عزیز....آقایون تا رنج 700 تومان به هدست حرفه ای 5.1 یا 7.1 برای بازی و فیلم معرفی کنید و اگر نیاز به کارت صدا جداگانه برای حداکثر کارایی دارند نیز اشاره کنید بهش چون موضوع مهمی فک میکنم باشه...خیلی ممنونم از همکاریتون.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام به همه دوستان صدا باز به خصوص هدفون و هدست بازهای عزیز....آقایون تا رنج 700 تومان به هدست حرفه ای 5.1 یا 7.1 برای بازی و فیلم معرفی کنید و اگر نیاز به کارت صدا جداگانه برای حداکثر کارایی دارند نیز اشاره کنید بهش چون موضوع مهمی فک میکنم باشه...خیلی ممنونم از همکاریتون.

نیاز به کارت صدا جداگانه داره

Razer Tiamt 7.1 یه صدای بسیار عالی بهت میده ... واقعا ساررند 7.1 واقعی و عالی ...

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
مرسی ولی باید واسه کارت صدا که به درد این هدست بخوره چقدر هزینه کنم؟

هدست با 500 میشه ... 200 باقی هم فک کنم بشه یه کارت صدا بگیر :D ! ... یه چکی بکن خسرو جان سایت های فروش رو ... ولی این هدست رو از دست نده :D

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
هدست TIAMAT 7.1
۶۴۵,۰۰۰ تومان

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
هدفون توی رنج بالاتر ولی بهتر میشناسین معرفی کنین که هم واسه کامپیوتر هم واسه پی اس فور بتونم استفاده بکنم ؟
اگه بشه واسه گجت ها هم استفاده بشه خیلی خوبه ولی اولویت کمتری داره :D

گلد رو می تونی هم رو PC هم PS4 و گجت های دیگه اگه پورت 3.5 داشته باشن استفاده کنی...
رنج های بالاتر تا چه قدر منظورته؟

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
به نظر من اصلا به razer tiamat 7.1 فکر نکن چرا ؟ به این دلایل : :d
خدمتتون عرض کنم که کلا هدست هر چی گیمینگ تر شه قیمتش بالاتر میره و کیفیتش میاد پایین تر ! چرا؟ چون به جای اینکه رو کیفیت صدا تمرکز کنه رو سیستم 7.1 تمرکز میکنه، الان با وجود اینکه انسان فقط 2 تا گوش داره این هدست رو هر سمتش 5 تا درایور مختلف وجود داره و صدر درصد 2 تا درایور با کیفیت از 10 تا درایور بی کیفیت بهتره ! ( البته اینو بگم که این هدست به گفته خود Razer اولین هدستیه که از سیستم 7.1 واقعی استفاده میکنه ولی هیچ ارزشی نداره ! شما اگه یه هدست با کیفیت خوب و سیستم 7.1 داشته باشید میتونید با یه سری تنظمیات صدا پا رو کاملا واضح بشنوید !)
این هدست با وجود قیمت بالایی که داره بدترین میکروفونی که من تا حالا دیدمو داره ! میکروفون kraken 7.1 خیلی از این بهتره !
wireless نیست !
به دلیل 10 درایوری که گفتم سیستم sterio این هدست افتضاحه !
و اگه این هدستو بخرید حتما باید یه کارت صدای 7.1 هم واسش تهییه کنید که قیمتش فک کنم بالای 400 هزار تومن باشه ! :d
من این مدل ها رو پیشنهاد میکنم :
Logitech G930
Sennheiser pc363d
Astro A40 , A50

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر