مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
ممنون
میتونم بپرسم چرا به آمپ نیاز دارم؟ :D
من هدفون رو واسه این میخوام که با لپ تاپ موزیک گوش بدم، آمپ رو دیگه کجای دلم بزارم آخه؟ :D میشه مدلی رو معرفی کنی که نیاز به آمپ نداشته باشه؟

پ.ن: من سورس موزیکهام اکثر MP3 320 و FLAC هست

دوست من هدفون 300 اهمی برای این که صداش دربیاد یا درایو بشه به امپ نیاز داره که بتونه نیرو و توان هدفون رو تامین کنه نگران نباشید امپ کوچک و همراه موجود هست قیمت پرت ندارد...اگر شما از نظر مالی مشکل ندارید واقعا حیف که این شاهکار رو از دست بدید ...(بیشتر هدفون های عالی نیاز به امپ دارد)

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان تا قیمت 200 تومن هدست خوب چی هست؟
بیشترم اهنگ ROCK و METAL و POP گوش میدم برا بازیم خوب باشه دیگه:d

دوست عزیز با کمی افزایش بودجه razer electra انتخاب خوبی هست

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
دوست من هدفون 300 اهمی برای این که صداش دربیاد یا درایو بشه به امپ نیاز داره که بتونه نیرو و توان هدفون رو تامین کنه نگران نباشید امپ کوچک و همراه موجود هست قیمت پرت ندارد...اگر شما از نظر مالی مشکل ندارید واقعا حیف که این شاهکار رو از دست بدید ...(بیشتر هدفون های عالی نیاز به امپ دارد)
تشکر... نمیدونم، باید فک کنم.
با توجه به امتیاز هایی که گرفته، واقعا چیزی خوبی هست (9.3 از Cnet) البته تو یکی از کامنتها نوشته بود که واسه کسی که میخواد MP3 گوش بده پول دور ریختنه.
اما در کل بنظرم 2 تا بدی داره، یکی اینکه 3.5mm نیست، دوم هم این آمپش :D اصلن بگو اندازه یه موس؛ همینکه باید یه چیز اضافه اینور اونور کنم رو مخه :D یه عکسی چیزی ازش (از آمپ) نداری؟
باز هم اگه چیزی سراغ داشتید که به آمپ نیاز نداشت معرفی کنید، ممنون میشم

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
تشکر... نمیدونم، باید فک کنم.
با توجه به امتیاز هایی که گرفته، واقعا چیزی خوبی هست (9.3 از Cnet) البته تو یکی از کامنتها نوشته بود که واسه کسی که میخواد MP3 گوش بده پول دور ریختنه.
اما در کل بنظرم 2 تا بدی داره، یکی اینکه 3.5mm نیست، دوم هم این آمپش :D اصلن بگو اندازه یه موس؛ همینکه باید یه چیز اضافه اینور اونور کنم رو مخه :D یه عکسی چیزی ازش (از آمپ) نداری؟
باز هم اگه چیزی سراغ داشتید که به آمپ نیاز نداشت معرفی کنید، ممنون میشم
دوست عزیز fiioe12 رو سرچ کنید......هدفون دوم که من خیلی بهش اعتقاد دارم ونمرات خوبی هم گرفته yamaha hph pro 500واقعا هم خاصه هم عالی قیمت 1میلون 100 هزار تومان

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
بچه ها هدفون می خوام که از راه usb به دستگاه وصل بشه برای انلاین حدودا 300 تومان ممنون چه مارکی خوبه ؟؟؟؟

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
بچه ها هدفون می خوام که از راه usb به دستگاه وصل بشه برای انلاین حدودا 300 تومان ممنون چه مارکی خوبه ؟؟؟؟

گزینه مناسب شما logitech g430 با همین قیمت ...این هدفون هم فیش 3.5 دارد هم usb(هر دو با هم در یک پک)و صدای 7.1 کاناله ...فکر نکنم از این بهتر تو این رنج قیمت متناسب با خواسته شما باشد...دوست من فکر نکنم صدا از ps3 به هدفون منتقل بشه و از میکروفون میشه استفاده کرد

آخرین ویرایش:

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام
1.دوستان هدفون چی هستش که گوشیاش بعد یه مدت گوشه ادمو درد نیاره ؟منظورم لایه های گوشه نه خود گوش
2.فلیپس کارش چطوره ؟؟
3.راستی هدفونی هست چند جور ورودی هم داشته باشه؟
4.200 یا 300 باشه چی هست ؟
بیشتر برای اهنگ میخوام در کنارش فیلم اینا هم ببینم

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
سلام
1.دوستان هدفون چی هستش که گوشیاش بعد یه مدت گوشه ادمو درد نیاره ؟منظورم لایه های گوشه نه خود گوش
2.فلیپس کارش چطوره ؟؟
3.راستی هدفونی هست چند جور ورودی هم داشته باشه؟
4.200 یا 300 باشه چی هست ؟
بیشتر برای اهنگ میخوام در کنارش فیلم اینا هم ببینم

دوست عزیز نهایت بودجه رو مشخص کنید...بشتر هدفون ها فیش 3.5 و 6.3 هستند و ترکیبی با usb بیشتر برای بازی کاربرد دارد

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
دوست عزیز نهایت بودجه رو مشخص کنید...بشتر هدفون ها فیش 3.5 و 6.3 هستند و ترکیبی با usb بیشتر برای بازی کاربرد دارد

بین 200 تا 300 کمتر شد بهتر
همدفونی هست ورودی های دیگه هم باشه ؟
راستی رتجبه فلیپس چیزی نگفتی

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
بین 200 تا 300 کمتر شد بهتر
همدفونی هست ورودی های دیگه هم باشه ؟
راستی رتجبه فلیپس چیزی نگفتی
دوست عزیز فیلیپس کیفیت ساخت خوب وصدای متوسط داره......من که راجبه ورودی ترکیبی گفتم ....بهترین انتخاب sennheiser hd 419 هستش ...صدای گرم و خوب و این که مدت ها رو گوش باشه احساس خستگی نمیکنید و گوش شما درد نمیگیره

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
درود
Razer Kraken 7.1 برای بازی خوب هست ؟ این رنج قیمت 7.1 چیز دیگه هست ؟

مرسی

سلام...
خوب بودن که چیزی نسبیه با توجه به هزینه ای که می خوای بکنی...
ولی کلا این سری و علی الخصوص این نسخه که صدای 7.1 کاناله ارائه میده سریِ خوبیه(من خودم از سادگی و طراحی ظاهریه Kraken خوشم میاد)،
مدل دیگه هم همون طوری که دوستان بالاتر گفتند logitech g430 تو این رنج قیمت چیز معقولیه...
ضمنا همون طوری که می دونی Kraken 7.1 فقط خروجی USB داره و جک 3.5 و... نداره...

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
دوست عزیز فیلیپس کیفیت ساخت خوب وصدای متوسط داره......من که راجبه ورودی ترکیبی گفتم ....بهترین انتخاب sennheiser hd 419 هستش ...صدای گرم و خوب و این که مدت ها رو گوش باشه احساس خستگی نمیکنید و گوش شما درد نمیگیره

اخه ما از فلیپس خرید داریم بعدش میتونستم قیمت پاینتر بگیرم خواستم ببینم کیفیتش چطوره
دیگه چی میشه خرید با 200 یا 300
7.1 ساپورت کنه
optical digical چجور ورودیه هستش؟

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
اخه ما از فلیپس خرید داریم بعدش میتونستم قیمت پاینتر بگیرم خواستم ببینم کیفیتش چطوره
دیگه چی میشه خرید با 200 یا 300
7.1 ساپورت کنه
optical digical چجور ورودیه هستش؟
با این بودجه که صدای 7.1 داشته باشه logitech g430 میشه خرید که برای بازی کاربرد داره و نمیتونید بیرون از خانه استفاده کنید...صدای 7.1 کاناله هدفون برای موزیک مناسب نیست مخصوصا اگر برای بازی باشه...ولی برای بازی و فیلم مناسب هستش....اپتیکال دیجیتال نوع درگاه صدای دیجیتال که بطور مثال از پشت سینما خانگی به tv هایی که جای اپتیکال داره وصل میشه و سیم اون معمولا از جنس فیبر نوری هست ولی از نظر کیفیت صدا تفاوت زیادی با hdmi ندارد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر