مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام یه هدست یا هندسفری یا هر چی با کاربرد زیر می خوام

Voice 1 داشته باشه خیلی عالی میشه ( جدا بشه ) یا یه جوری باشه خیلی زایه نباشه برای PC

2 .بشه در حال دویدن و ورزش هم ازش استفاده کرد

اگر نشد مورد دوم مهم تره

رنج قیمت هم تا 200 تومن ... فقط خوب باشه ..

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
دوستان ... XB500 رو خریدم ...واقعن ارزش هد تومنشو داره ... الان با اپلیکیشنی که وبسایت گلدن ایرز برای ایفون داره تنظیمش کردم و صدای خوبی رو توی راک میگیرم ... اسم Appهستش Accudioکه قادر به تنظیم ساب بیس و سایر تنظیمات ریز و درشت اکولایزر هستش و قادر به پخش FLACهم هستش .. ضمنا قسمتی برای انخاب هدفون وجود داره که بهترین تنظیمات رو برای هدفونتون میده .. حتما ازش استفاده کنین...هم نسخه فری داره و هم پرو. لینک اپ استور: https://itunes.apple.com/us/app/accudio-free/id551297705?mt=8

- - -ویرایش - - -

پ.ن: این اپ رو تست کردم ... باورم نمیشد همچین جزییاتی رو بتونم بشنوم ... تو اهنگ Comfortanlu Numb حتی اون ضرب های ریز روی درامز رو هم میشنیدم.. هدفون سیمولیشنمو Audeze LCD-2انتخاب کردم ... این اپ معرکس! ورژم پولیش میتونه FLACرو ساپورت کنه . تو گوشی میتونین ..عین پی سی ازش خروجی بگیرین ..ولی باتری رو میبلعه! هد دیقه یک درصد!

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
دوست عزیز مبارکت باشه کاشکی xb1000 میخریدی......دوست من هدفون رو پیشنهاد میکنم روی تنظیمات دیفالت بزارید و اهنگ گوش بدید...قدرت هدفون بهتر مشخص میشه

آخرین ویرایش:

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
دوست عزیز مبارکت باشه کاشکی xb1000 میخریدی......دوست من هدفون رو پیشنهاد میکنم روی تنظیمات دیفالت بزارید و اهنگ گوش بدید...قدرت هدفون بهتر مشخص میشه
من سنهایزر HD598هم داشتم ...فروختمش..اتفاقا تازه هم خریده بودم ..به یکی از دوستان که Fiio e17داشت . الان این اپلیکشنی که استفاده میکنم ... یک Setداره Hi-Fiکه همونی که شما میگی هستش ...ولی یه ست سیمولیشن داره که من الان گذاشتم روی BayerDynamic DT770 Proباور کن یه جزییاتی میشنوم که خودمم شوکه شدم! هر کسی دیوایز iOSداره حتما این برنامه Accudioرو نصب کنه.. من جیلبریک نیستم .. اگه بودم نسخه پرو رو نصب میکردم که قادره FLAC/24Bitرو هم ساپورت کنه.| اما دز مورد اینکه چرا XB500خریدم بگم که همه جا رو زدم بهم! اخرش از یکی از نمایندگی های اینترنتی سونی رامسر یدونه XB500پیدا کردم خریدم. هدفون فوق العاده راحته ...چند ساعت رو گوش استفاده میکنم اصلا نه گرم میشه و نه خسته میشم ..از وقتی این برنامه رو هم نصب کردم هر روز کل دیسکو گرافی پینکفلوید رو گوش نکنم ول کنش نیستم! قیمت پایینه ولی به شدت ارزشش بالاست.

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
من سنهایزر HD598هم داشتم ...فروختمش..اتفاقا تازه هم خریده بودم ..به یکی از دوستان که Fiio e17داشت . الان این اپلیکشنی که استفاده میکنم ... یک Setداره Hi-Fiکه همونی که شما میگی هستش ...ولی یه ست سیمولیشن داره که من الان گذاشتم روی BayerDynamic DT770 Proباور کن یه جزییاتی میشنوم که خودمم شوکه شدم! هر کسی دیوایز iOSداره حتما این برنامه Accudioرو نصب کنه.. من جیلبریک نیستم .. اگه بودم نسخه پرو رو نصب میکردم که قادره FLAC/24Bitرو هم ساپورت کنه.| اما دز مورد اینکه چرا XB500خریدم بگم که همه جا رو زدم بهم! اخرش از یکی از نمایندگی های اینترنتی سونی رامسر یدونه XB500پیدا کردم خریدم. هدفون فوق العاده راحته ...چند ساعت رو گوش استفاده میکنم اصلا نه گرم میشه و نه خسته میشم ..از وقتی این برنامه رو هم نصب کردم هر روز کل دیسکو گرافی پینکفلوید رو گوش نکنم ول کنش نیستم! قیمت پایینه ولی به شدت ارزشش بالاست.

ذوست من 598 مشکل خاصی داشت یا شما خوشتون نیومد.....xb500 هم طبقه زیر زمین پاساژ پایتخت یک مغازه داشت ...اگر هدفون گرفتم از این نرم افزار استفاده میکنم......

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
ذوست من 598 مشکل خاصی داشت یا شما خوشتون نیومد.....xb500 هم طبقه زیر زمین پاساژ پایتخت یک مغازه داشت ...اگر هدفون گرفتم از این نرم افزار استفاده میکنم......
من تهران نبودم ...مشکل سنهایزر این بود که به هیچ صراطی مستقیم نشد ...حتی با آمپ لامپی هم درایو نمیشه چون آمپ لامپی 100 تا 300هرتز رو درایو میکنه که این 60 هستش ... الان این هم خوبه ... میتونم یا گوشی ازش استفاده کنم ...

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
میخواستم کسی میتونه بگه بورس اینجور چیزها کجاست ؟ البته چیزهای خاص نمیخوام ، میخوام بدونم کجاها میشه پیدا کرد ؟
تشکر.

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
سلام
دوستان یه هدفون بلوتوثی خفن میخوام بگیرم، چه مدلی رو پیشنهاد میدید ؟ (من خودم یه مدل از سونی دیدم که خیلی خوشگل هم هستو 260 قیمت داشت )
راستی XB500 الان تو بازار چنده ؟

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
سلام
دوستان یه هدفون بلوتوثی خفن میخوام بگیرم، چه مدلی رو پیشنهاد میدید ؟ (من خودم یه مدل از سونی دیدم که خیلی خوشگل هم هستو 260 قیمت داشت )
راستی XB500 الان تو بازار چنده ؟

XB500الان 280 تومن هستش ... من خریدم ..کیفیت خوبی داره ..هم ساخت و هم صدا .

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
XB500الان 280 تومن هستش ... من خریدم ..کیفیت خوبی داره ..هم ساخت و هم صدا .

سلام
مرسی که جواب سوالم رو دادین. میشه بگید از کجا تهیه کردین ؟ مدل XB1000 چنده الان ؟ این مدل از هدفونها به آمپلی و اینا که نیازی ندارن ؟

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
سلام
مرسی که جواب سوالم رو دادین. میشه بگید از کجا تهیه کردین ؟ مدل XB1000 چنده الان ؟ این مدل از هدفونها به آمپلی و اینا که نیازی ندارن ؟

نه به اون صورت ... من از نمایندگی سونی خریدم ... که فقط 500 داشت از رامسر .. 1000حدود 650تومن هستش ..برای موسیقی الکترونیک استفاده میکنم ..خیلی خوبه...برای همه چی خوبه ...
ولی برای راک و متال باید اکولایزرتو تنظیم کنی و بیس رو بیاری پایین

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
دوستان این هدفون razer kraken رو از کجا می تونم بخرم اگه میشه آدرس بدین تهران باشه:d

کالارنا رو تو گوگل سرچ کن .. نمایندگی دارن تو پایتخت ..نمایندگیشون برای سنهایزر هستش ولی بیتز و ریزر هم وارد میکنن.. سایت کاملی دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر