مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
ممنون بابت پاسخ...کاوه جان پس من تا 900 چی میتونم بگیرم که داینامیک رنج بالا و طیف فرکانس رسپانس قابل قبول.اوعاج قابل قبول ...بیس متعادل و صدای گرم و دلنشین داشته باشه
سلام.
اینقدر هزینه نکنید. چون اگر هدفون فول سایز بالای 100 دلار بخرید باید فکر آمپ باشید که در ایران موجود نیست. پیشنهاد من خرید هدفون های سنهایزر است. صدای سرد دارند اما شدیدا" دلنشین. مشکل صدای گرم قوی بودن بیس است اما اکثر هدفون هایی که صدای سرد دارند بیس متعادل دارند.
پیشنهاد من HD449 است. البته این مدلها حرفه ای به شمار می آیند و ممکن است برای کاربران آماتوری مثل من و شما دلنشین نبوده بلکه خشک و بی روح نیز باشند.
در ضمن به مشخصات مثل فرکانس قابل پخش و اعوجاج و اینها توجه نکنید که چیزی مشخص نمی کنند.
موفق باشید.
من ایفون دارم ...فلک هم باهاش پخش میکنم ولی بیشتر iTunes AAC+دارم فلک هم دارم ...ولی بیشتر همون پلاس...
ضمنا بودجه بالا رفته 700تومن هم امکان هستش...دلار انتظار نیست بیاد پایین ... کمی هم پول جور شه شاید ATH-M50بگیرم.
ضمنا من مالتی ژانرم! همه ژانر ها رو گوش میدم! از راک پینک فلوید و رادیو هد بگیر تا الکترونیک و داب استپ و اسکریلکس!

- - -ویرایش - - -

از قیمت این سونی که معرفی کردی خبر داری؟
MDR-Z1000هم 600گیر اوردم
سلام.
قیمت Z1000 از ابتدای تابستان اینقدر هست. اما Z1000 برای راک و متال افتـــضاح است. پیشنهاد من همان M50 است اما به آمپ نیاز دارید! به طور کلی هر هدفونی با این بودجه بخرید به آمپ نیاز دارید.
موفق باشید.

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
یجا پیدا کردم m-50رو میده 590! نمیدونم اصله یا نه...
(خودتون که میگید منتظر پایین اومدن دلار هستین چی میخایین بخرین ؟ اچ دی 800؟!)

!ƑąςэℓєŞș

کاربر سایت
Sep 11, 2012
256
دوستان یه Earphone تا سقف 300تومن برای موزیک (Rock, Metal) میخوام! قراره 24 ساعت پلی کنه! چی پیشنهاد میکنید؟
یه Beats Studio قرمز هم دارم 2سال کار کرده الان اگه بفروشمش میتونم یه Headset روگوشی بهتر بگیرم؟

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
کاوه جان پس چی کار کنم ........زیاد اماتور نیستم 13 سالی هست که موزیک گوش میدم:d hd 518 ya hd 598 خوبه؟ شنیدم سبک های ادغامی رو خوب پخش میکنه؟.........نظر خودتون چه مدلی هست

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
دوستان یه Earphone تا سقف 300تومن برای موزیک (Rock, Metal) میخوام! قراره 24 ساعت پلی کنه! چی پیشنهاد میکنید؟
یه Beats Studio قرمز هم دارم 2سال کار کرده الان اگه بفروشمش میتونم یه Headset روگوشی بهتر بگیرم؟

24ساعت متال؟!
بیتزت اوریج باشه خوب میره.

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
کاوه جان پس چی کار کنم ........زیاد اماتور نیستم 13 سالی هست که موزیک گوش میدم:d hd 518 ya hd 598 خوبه؟ شنیدم سبک های ادغامی رو خوب پخش میکنه؟.........نظر خودتون چه مدلی هست
سلام.
هر كدام را بخريد عالي است. فقط نياز به آمپ دارند كه در ايران پيدا نمي شود. وقتي آمپ نداشته باشيد علاوه بر كم شدن حجم صدا كيفيت و جزئيات هم افت چشمگيري خواهد داشت.
موفق باشيد.
یجا پیدا کردم m-50رو میده 590! نمیدونم اصله یا نه...
(خودتون که میگید منتظر پایین اومدن دلار هستین چی میخایین بخرین ؟ اچ دی 800؟!)
سلام.
به احتمال 90 درصد تقلبي است.
من منتظر پايين آمدن قيمت دلار نيستم منتظر همگام شدن قيمت هدفونها با كاهش قيمت دلار اخير هستم.
HD800؟! مبارك اغنيا باشه.
HD650 يا DT880 Pro (شايد هم K701)
موفق باشيد.

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
امروز رفتم نمایندگی سنهایزر که در پاساژ موبایل بود.....مسعولش میگفت 598 درایو نمیشه ولی 518 رو گوشی یا پلیر درست حسابی جواب میده.....hd 800 رو دیدم تو محفظه شیشه عجب چیزی بود...راستی jabra revo برای تست داشت اون چطوره کاوه جان

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
امروز رفتم نمایندگی سنهایزر که در پاساژ موبایل بود.....مسعولش میگفت 598 درایو نمیشه ولی 518 رو گوشی یا پلیر درست حسابی جواب میده.....hd 800 رو دیدم تو محفظه شیشه عجب چیزی بود...راستی jabra revo برای تست داشت اون چطوره کاوه جان

آمپلی فایر HDVD 800سنهایزر دیدم 7.5 میلیون:| هدفون اچ دی 800 هم 5.100میلیون...اچ دی 650قیمت 1.900...داریم بکجا میریم...؟
الان تهران ملودی هم ام 50 ایدیو تکنیکا رو زده 820 تومن .. فک کنم بهترین برای من باشه ... آمپلی فایر فیمتش از هدفون بالا تر هستش اگه خوبشو بخری...

یعنی چی دراو نمیشه؟ یعنی اگه یه آمپ لامپی دست ساز بهش وصل شه تاثیری تو خروجی نخواهیم داشت؟

Last edited by a moderator:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
من hd598 رو با آمپیلی معمولی {رومیزی, برای 2 تا بلندگو و 1 ساب توی مغازه ازش استفاده میشد} تست کردم به نظرم خیلی خوب در نیومد
فکر کنم آمپلی با 598 نتونست مچ بشه
به هر حال فکر نکنم 598 بدون هیچ تقویت کننده ای به کارتون بیاد ....
ولی به طرز عجیبی زیباست.... فقط به خاطر 598 بود که مغازه رو مجبور کردم محصولات سنهایزر رو بیارن....
الان قیمتش چند شده؟

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
من hd598 رو با آمپیلی معمولی {رومیزی, برای 2 تا بلندگو و 1 ساب توی مغازه ازش استفاده میشد} تست کردم به نظرم خیلی خوب در نیومد
فکر کنم آمپلی با 598 نتونست مچ بشه
به هر حال فکر نکنم 598 بدون هیچ تقویت کننده ای به کارتون بیاد ....
ولی به طرز عجیبی زیباست.... فقط به خاطر 598 بود که مغازه رو مجبور کردم محصولات سنهایزر رو بیارن....
الان قیمتش چند شده؟

درسته دوست عزیز راحت با هر امپی درایو نمیشه ...قیمت هم 980

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
درسته دوست عزیز راحت با هر امپی درایو نمیشه ...قیمت هم 980
از دوستان کسی نیست یه آمپی خوب براش معرفی کنه ؟ من یدونه ام-ایدیو گیر اوردم 450 تومن ..نمیدونم میتونه درایوش کنه یا نه ...مدلش M-Audio Fast Track MKII
( دیروز یدونه HD598دستم رسید . ته چیزی که تابستون کار کرده بودیم دادیم بهش رفت..)
پ.ن
تو هد-فای گفتن بهترین امپ براش Fiio E17هستش..
البته از اینم تعریف شده
كريتيو X-Fi Sorround 5.1

آخرین ویرایش:

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
fiio alpen-e17عالی هست ولی قیمتش رو نمیدونم.....شما قیمتش رو دارید؟
FiiO =مشخصات کامل همراه با تست و دیاگرام alpen e17

باید زنگ بزنم چاره سفارش بدم..اونا داشتن تموم کردن محصولات فیو رو ..حدود 120 دلاره که با توجه به قیمت زدن دوستان دلال شاید بتونیم 500 گیرش بیاریم.

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
سلام،
ایرفون تا 250 تومن چی پیشنهاد میشه؟؟؟
بیشتر برای موزیک و گیمینگ...
=============================
نظرتون راجع به RAZER HAMMERHEAD PRO چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر