مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
بر و بچ ایرفون خوب قیمت مناسب با بیس خیلی قوی چی سراغ دارید؟

Rich Bass الان دارم ولی میخوام به جز فیلیپس مارک های دیگه رو هم تست کنم.....

بیس زیادی قوی لازم دارم......

مرسی

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
سلام دوستان.میخوام یه هدفون یا هندزفری بخرم.یا تو گوشی یا بیرون گوش.مهم نیست.بین beats و sennheiser گیر کردم...بودم 800 هست.
یه چیزی میخوام که فیلم و بازی و موسیقی باهاش عالی باشه.قابل حمل بودنش مهم نیست.فقط باس عالی میخوام با کیفیت بی نظیر.مخصوصا برای موسیفی.برای گوشی iphone 4s میخوام.
لطفا یه مدل عالی معرفی کنید از توگوشی و بیرون گوش.
مرسی.
پ.ن:یه سوال.ایا هدفون های بیرون گوش ای beats به ایفون میخوره؟

ممنون
سلام. همانطور که دوستان گفتند بیتس اصلا" به درد نمی خورد. در ضمن با این قیمت در صورتیکه از هدفون های فول سایز استفاده کنید به آمپ نیاز خواهید داشت. به نظر من این مدل ها خوب هستند:
Sennheiser HD25
AKG K701 (یکی از بد درایو ترین هدفون های دنیا است که به آمپ خیلی خیلی قوی نیاز دارد.)
Audio-Technica M50 (به آمپ متوسط نیاز دارد.)
Sony XB1000 (به آمپ نیاز چندانی ندارد.)
Beyerdynamic DT880 (بسیار خوش صدا است ولی به آمپ نیاز دارد.)
آمپ های Fiio هم با قیمت بسیار بالا فروخته می شوند. مدل E11 تنها 70 دلار قیمت دارد ولی در ایران...
بهتر است به فکر تهیه آمپ از خارج از کشور باشید.
داخل گوشی:
Sony MDR-EX1000 (در حذف نویز خوب عمل نمی کند به آمپ نیاز دارد)
Sennheiser IE7 و IE8 و IE80
موفق باشید.
کسی میتونه در حد 100 -120 یه هدفون سنهایزر معرفی کنه؟ earphone هم بود اشکال نداره!
سلام. هدفون های داخل گوشی سنهایزر در این رده قیمت اصلا" کیفیت خوبی ندارند. شما می توانید از Klipsch S3 و یا S5 استفاده کنید.
موفق باشید.
اون هدفون خیلی بی ریخته!
حتما باید امپلی بخرید؟!به نظر من برا ایفون احتیاج نیست...
اینها پیشنها های منه...
یک
دو

سه
چهار
شماره 4رو خودم قراره بخرم خیلی چیز خوفیه!
موفق باشی
سعی کردم چیز هایی رو معرفی کنم که در قد و قوراره کیفیت پخش ایفون باشه...ضمنا هیچ کدوم از اینا به امپلی احتیاج ندارن...
سلام.
خیلی ممنون از راهنمایی خوب شما.
به نظر من Sennheiser PX200-II کیفیت بهتری از HD238 دارد. این مورد هم به گزینه های شما اضافه می کنم.
AKG K321 هم مشکل قرار گیری در گوش دارد.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
بچه ها من یه Astro A40 میخوام ، کسی میتونه منو راهنمایی کنه کجای ایران دارن این هدفون رو؟!

من خیلی گشتم نشد که نشد .
به دوستم سپردم یه a50 از آمریکا برام بفرسته. شما هم اگه میخوای هم به ps3 و هم xbox وصل کنی یک mixamp هم باید بگیری و یا از اون پکها که روش داره بگیر.

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
بر و بچ ایرفون خوب قیمت مناسب با بیس خیلی قوی چی سراغ دارید؟

Rich Bass الان دارم ولی میخوام به جز فیلیپس مارک های دیگه رو هم تست کنم.....

بیس زیادی قوی لازم دارم......

مرسی
سلام. Creative EP-630 کاملا" مناسب شماست.
موفق باشید.

.Kavian.

کاربر سایت
Jul 24, 2009
166
نام
كاويان
من خیلی گشتم نشد که نشد .
به دوستم سپردم یه a50 از آمریکا برام بفرسته. شما هم اگه میخوای هم به ps3 و هم xbox وصل کنی یک mixamp هم باید بگیری و یا از اون پکها که روش داره بگیر.

میدونم داداش Miaxp هم بخوای بگیری معمولیش با خود هدفون 250 دلار میشه ولی واقعا می ارزه
پس گیر نمیاد دیگه:-s

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا دنبال یه هدفون خیلی عالی هستم که خر کار هم باشه طول سیمش هم بلند باشه :d بیس و میس و از این جنگولک بازیها برام اصلا مهم نیست ، میخوام آهنگ های لایت و پاپ باهاش گوش بدم و وضوح و تفکیک صداش برام مهمه . به آیفون هم میخوام وصل کنه
کسی یه مدل خیلی خوب و جمع و جور سراغ داره ؟

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
آقا دنبال یه هدفون خیلی عالی هستم که خر کار هم باشه طول سیمش هم بلند باشه :d بیس و میس و از این جنگولک بازیها برام اصلا مهم نیست ، میخوام آهنگ های لایت و پاپ باهاش گوش بدم و وضوح و تفکیک صداش برام مهمه . به آیفون هم میخوام وصل کنهکسی یه مدل خیلی خوب و جمع و جور سراغ داره ؟
سلام. بودجه خود را مشخص کنید. در ضمن اکثر هدفون هایی که کابل بلند دارند برای کاربرد پرتابل مناسب نیستند به دو دلیل:1. وزن زیاد و نامتعادل شدن هدفون روی سر در صورت حرکت.2. نیاز به توان ورودی بالا برای راه اندازی (پلیر های پرتابل و گوشی ها این توان را تامین نمی کنند) و نیاز به آمپ.لطفا" یک بار دیگر در نیاز هایتان تجدید نظر کنید.موفق باشید.

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
من هم هدفون برای همین کار میخواستم و فیلیپس shl9600 گرفتم خیلی راضی ام بیس خیلی خوبی داره مخصوصا برای هوی متال...

اره منم دوستم فلیپس داره خیلی راضیه ولی من خودم بیت خریدم solo عالی ترین هست ولی خوب با 60 تومان............:d

---------- نوشته در 11:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:33 AM ارسال شده بود ----------

اون وایرلس آخه، دردسر زیاد داره

میشه ردیفش کرد:d

gome

کاربر سایت
Jan 6, 2011
106
سلام دوستان من بودجه ام 70 هزار تومان می خوام یه هدست می خواستم که با هاش بیشتر آهنگ های راک و متال گوش کنم و برای بازی های fps مثه بتل 3 مناسب باشه .
ممنون میشم راهنمایم کنید

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
سلام دوستان من بودجه ام 70 هزار تومان می خوام یه هدست می خواستم که با هاش بیشتر آهنگ های راک و متال گوش کنم و برای بازی های fps مثه بتل 3 مناسب باشه . ممنون میشم راهنمایم کنید
سلام. برای راک و متال بیس نسبتا" قوی نیاز دارید و برای بازی Soundstage. این دو مشخصه را در رده قیمت مورد نظرتان در Audio-Technica SJ11 خواهید یافت.موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر