مشاوره در امر خرید مانیتور

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام ..دوستان بهترین مانیتوری که الآن در بازار وجود داره چی هست ؟ ما بعد قرنی داریم مانیتور عوض میکنیم دیگه میخوایم یه چیز خیلی خوب باشه بالای 23 اینچ هم باشه
این فقط و فقط به بودجه ی شما بستگی داره الان میشه از 250 تا 1 تومن پیشنهاد داد !

M-Tika

کاربر سایت
Aug 26, 2012
1
با سلام
تو رنج قیمت، تا 300 (یا کمی بالاتر) چه مانیتوری رو پیشنهاد میکنید ؟ ترجیحا پورت hd هم داشته باشه و کیفیت تصویرش خوب باشه.
LG E2260V چطوره ؟ یا Samsung 22A360 ؟

kiarashd

کاربر سایت
Apr 30, 2012
28
نام
کیارش
سلام بین این دو مانیتور کدوم بهتره؟ LG E2391VR و LG D2342
یه سوال دیگه هم داشتم آیا مانیتور LG D2342 فقط قابلیت 3D نشون دادن بازی های کامپیوتر رو داره یا اگه کنسول بازی هم بهش وصل کنیم بازی هایی که این قابلیت رو داشته باشن 3D نشون می ده؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام بین این دو مانیتور کدوم بهتره؟ LG E2391VR و LG D2342
یه سوال دیگه هم داشتم آیا مانیتور LG D2342 فقط قابلیت 3D نشون دادن بازی های کامپیوتر رو داره یا اگه کنسول بازی هم بهش وصل کنیم بازی هایی که این قابلیت رو داشته باشن 3D نشون می ده؟

به نظر من این مدل بهتره LG D2342 و وقتی PS3 بهش وصل کنی بازیتم 3D باشه 3D پخش خواهد کرد .

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
بچها من یه سوال راجه به این تی وی و مانیتورها داشتم ازتون X-VISION 22 inch
میخواستم یه اطلاعاتی داشتم باشم ازشون که چطوری هستن؟؟
مثلا ازش بعنوان مانیتور استفاده بشه قشنگ عین یه مانیتور جواب مبده و بالعکس یعنی اگه ازش بعنوان یه تی وی استفاده بشه خوب جواب میده؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

برای xbox 360 هم اینجوریه یا فقط برای PS3 هست؟

والله من خودم به شخصه تو xbox ندیدم بازی 3d داشته باشه ولی برا ps3 فراوان دیدم .

بچها من یه سوال راجه به این تی وی و مانیتورها داشتم ازتون X-VISION 22 inch
میخواستم یه اطلاعاتی داشتم باشم ازشون که چطوری هستن؟؟
مثلا ازش بعنوان مانیتور استفاده بشه قشنگ عین یه مانیتور جواب مبده و بالعکس یعنی اگه ازش بعنوان یه تی وی استفاده بشه خوب جواب میده؟

راستش مانیتور عالی هستش حتی دوست خوبم یعنی داداشم علیرضام داره و خیلی ازش راضی هستش ، گزینه خیلی خیلی خوبیه . اینم بگم من خودم s23a560h خریدم خدایی بی نظیره عالیه عالی از هر نظر عالیه غولیه برا خودش الان دارم باهاش کار میکنم تا کار نکنی متوجه حرفام نمیشی بی نظیره این مانیتور عکساشم میزارم تو پروفایلم خواستین فردا یه نگاه بندازین .

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
راستش مانیتور عالی هستش حتی دوست خوبم یعنی داداشم علیرضام داره و خیلی ازش راضی هستش ، گزینه خیلی خیلی خوبیه . اینم بگم من خودم s23a560h خریدم خدایی بی نظیره عالیه عالی از هر نظر عالیه غولیه برا خودش الان دارم باهاش کار میکنم تا کار نکنی متوجه حرفام نمیشی بی نظیره این مانیتور عکساشم میزارم تو پروفایلم خواستین فردا یه نگاه بندازین .

معین جان پس کاملا تائیدش میکنید؟؟تا هفته ی اینده قصد خریدش دارم
ببین این لینک رو ماديران - X.Vision TV LE-22A02-مشخصات، بررسي و خريد-تلويزيون ايكس ويژن
این مدل منظورم هست دقیقا
من میخوام ازش بعنوان هم تی وی و مانیتور استفاده کنم
راستی میشه ای دی اون کسی که این مانیتور رو داره به من بدی؟؟
بعد اون مدلی که خودت داری از چه برندی هست ؟؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
معین جان پس کاملا تائیدش میکنید؟؟تا هفته ی اینده قصد خریدش دارم
ببین این لینک رو ماديران - X.Vision TV LE-22A02-مشخصات، بررسي و خريد-تلويزيون ايكس ويژن
این مدل منظورم هست دقیقا
من میخوام ازش بعنوان هم تی وی و مانیتور استفاده کنم
راستی میشه ای دی اون کسی که این مانیتور رو داره به من بدی؟؟
بعد اون مدلی که خودت داری از چه برندی هست ؟؟

اینم خدمت شما موفق باشین و خیلی تایید میشه .

لینک 1

لینک 2

tonypb

کاربر سایت
May 18, 2010
167
نام
پژمان
آره عکساشا بزار ببینیم...منم میخوام مانیتور بخرم.بهم گفتن 23720 بخر ولی جایی نیست.همه جا 23a560h ریخته...نمیدونم بگیرم یا 23720 رو گیر بیارم...
راستی پرت هایی که داره رو هم بگو...کیفیتش...مشکلاتش...بالا پایین میره؟و ...
ممنون ازت

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید
آره عکساشا بزار ببینیم...منم میخوام مانیتور بخرم.بهم گفتن 23720 بخر ولی جایی نیست.همه جا 23a560h ریخته...نمیدونم بگیرم یا 23720 رو گیر بیارم...
راستی پرت هایی که داره رو هم بگو...کیفیتش...مشکلاتش...بالا پایین میره؟و ...
ممنون ازت

بهترین انتخاب بازار ایران مدل PX 23720 بوده که فعلا موجود نیست، دومین انتخاب هم که کیفیتش دست کمی از اون مدل نداره مانیتور SAMSUNG 23A560H هست که در بررسیها هم کیفیت بالایی هم در نور،رنگ، یکنواختی و زمان پاسخگویی نشون داده و فعلا بهترین گزینه ی در دسترس هست، بررسی این مدل رو در سایت معتبر CNET بخونید.

tonypb

کاربر سایت
May 18, 2010
167
نام
پژمان
بهترین انتخاب بازار ایران مدل PX 23720 بوده که فعلا موجود نیست، دومین انتخاب هم که کیفیتش دست کمی از اون مدل نداره مانیتور SAMSUNG 23A560H هست که در بررسیها هم کیفیت بالایی هم در نور،رنگ، یکنواختی و زمان پاسخگویی نشون داده و فعلا بهترین گزینه ی در دسترس هست، بررسی این مدل رو در سایت معتبر CNET بخونید.
یعنی سراغ lg e2391vr نرم؟؟؟
فکر نکنم کیفیت بدی داشته باشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر