مشاوره در امر خرید مانیتور

• Thread starter Thread starter test84
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یعنی سراغ lg e2391vr نرم؟؟؟
فکر نکنم کیفیت بدی داشته باشه...

من توصیه می کنم فقط روی مشخصات عالی و امکاناتی که برای یه مدل خاص تبلیغ میشه اقدام به خرید نکنید، مدلی که شما می گی تازه اومده و هنوز بررسی کارشناسی نشده، بنابراین روی مدلی که هنوز بررسی نشده نظر نمیدم.

سلام
من 2تا مانیتور میخام
یکی 500 تومن
یکم600 حداکثرو میشه با این بودجه 24اینچ با بالاترین کیفیت گرفت یا 23 بگیرم
برای گیم میخام کیفیت رنگ بندی و کلا کیفیت تصویر بالا باشه
مرسی

آخرین ویرایش:
سلام دوستان. من قصد دارم یه مانتیور 3D بگیرم ولی اطلاعاتم در این رابطه کمه. ممنون میشم کمکم کنید.
من هدفم از خرید مانیتور 3D فقط تماشای فیلم 3D هست. یعنی نمی خوام باش بازی کنم. حالا می خواستم بدونم برای خرید مانیتور 3D حتما" باید کارت گرافیکم خاص باشه؟ یا واسه تماشای فیلم 3D کارت گرافیک زیاد اهمیتی نداره؟ (کارت گرافیک من اینه: Gefoce 9500 GT)
بعد کلا دنبال یه مانیتور 3D عالی هستم. چون اینجوری که تو سایتا خوندم بعضی از مانیتور های 3D عمق تصویر کمی دارن! یا مثلا" بعضیا زیاد سایه می ندازن! حالا من دنبال مانیتوری هستم که واسه تماشای فیلم 3D هیچ مشکلی نداشته باشه. مثلا" چندجا خوندم مانیتور LG Cinema 3D D2342P خیلی مانیتور خوبیه. ولی بعدش توی یه فروم دیدم یکی نوشته بود که تو تصاویر 2D مشکل داره و تو 3D هم سایه می ندازه و ...
حالا می خواستم با استفاده از نظر دوستان اهل فن یه مانیتور بی عیب پیدا کنیم که واسه تماشای فیلم 3D عالی باشه.
ضمنا" خوندم که دو نوع تکنولوژی 3D داریم. یکی Passive 3D و یکی هم Active 3D که ظاهرا" Active 3D کیفیت بهتری داره ولی گرون تره. پس اگه این درسته فقط مانیتورهای Active 3D رو معرفی کنین.
منتظر نظر دوستان عزیز هستم.

سلام
من 2تا مانیتور میخام
یکی 500 تومن
یکم600 حداکثرو میشه با این بودجه 24اینچ با بالاترین کیفیت گرفت یا 23 بگیرم
برای گیم میخام کیفیت رنگ بندی و کلا کیفیت تصویر بالا باشه
مرسی

این مدل عالیه

S23A560H PLUS

سلام من یک مانیتور خیلی خفن برای ایکس باکس میخوام که بهش وصلش کنم بودجه ی بنده هم 480 هست:dاگه تو مشهد هستین لطفاً بگین از کجا میش گرفتش و مدلش چیست؟ ×! ممنون. !

آخرین ویرایش:
از دوستان کسی خبر داره این مانیتور جدید asus یعنی PB278Q چجوریه؟! من میخواستم اگه گیرش بیارم یکی بگیرم. به نظرتون نسبت به قیمتش می ارزه و کیفیتش در حد قیمتش هست؟! اینا کی به ایران میرسن؟!:-/
ewrfhu3raokpobpbb.jpg

اینم صفحه ی مانیتور توی سایت خود asus :
ASUS - Display- ASUS PB278Q

با سلام مانیتور led دورو ور 250 تومن چی هست ؟
FULL HD چه جوریاس ؟!
میخوام FULL HD باشه HDMI هم بخوره ..
LG قیمتا FULL HDیش بالا بود ...

راهنمایی در خرید مانیتورLED

سلام میخواستم یه مانیتورLEDباسایز بین20تا23اینچ بگیرم.
مانیتور fullHDباشه حتما دارای ورودیhdmiباشه.برای بازی وتماشای فیلم میخوام برای کامپیوتر
بین سامسونگ وال جی کدومش وچه مدلی بهتره
مدل ومشخصاتش همش رو دقیق بگید قیمتشم تا600 700 مشکلی نداره مهم کیفیت تصویره

آخرین ویرایش:
سلام میخواستم یه مانیتورLEDباسایز بین20تا23اینچ بگیرم.
مانیتور fullHDباشه حتما دارای ورودیhdmiباشه.برای بازی وتماشای فیلم میخوام برای کامپیوتر
بین سامسونگ وال جی کدومش وچه مدلی بهتره
مدل ومشخصاتش همش رو دقیق بگید قیمتشم تا600 700 مشکلی نداره مهم کیفیت تصویره
میتونی LG E2391VR , SAMSUNG S23A560H یا بالاتر در حد 800 تومن ASUS ML239H رو در نظر بگیری !
آقا به نظرتون این TV چجوریه ؟ هم واسه PC میخام هم PS و XBOX .

Samsung LED 32ES5960
من دقیقا از بازار TV اطلاعی ندارم ولی این مدل با توجه به قیمتش مشخصات خوبی داره !

آخرین ویرایش:
PlayStation 3D display این نمایشگر سه بعدی که سونی به تازگی تولید و روانه بازار کرده می خواستم ببینم کسی استفاده کرده ببینه خوب هست یا نه

من دنبال مانیتور px23720 سامسونگ میگردم . کسی سراغ داره ؟ کارکرده هم خوبه

دوست عزیز این مدل قدیمیه و اکشو گیر نمیاری مگه تو سایتای مختلف دست دوشو گیر بیاری یکی از بهترین های سامسونگ و عالیه . من دارمش 24 البته .

PlayStation 3D display این نمایشگر سه بعدی که سونی به تازگی تولید و روانه بازار کرده می خواستم ببینم کسی استفاده کرده ببینه خوب هست یا نه

دوست عزیز من رفیقم یه 1 سالی میشخ دارتش و تو یه کلام میگم بی نظیره عالیه . باهاش فقط PS3 میزنه منکه دیدم خیلی خوشم اومد . 1 تومن خریده بودش .

بچه ها يه مانيتور سوني با مشخصات لينك زير دارم كه از همه لحاظ سالمه ميخواستم بذارم براي فروش ..نميدونستم چه قيمتي مناسبش هست....نميدونم ساخت ‍ژاپن يا چينه ولي تو اين سالها دريغ از يه مشكل....خيلي جنس الاغيه...ديگه از بس خراب بشو نيست كه يه جديد بگيرم خستم كرده ميخوام اينو ردش كنم يه چند اينچ بالا بگيرم...
Sony SDM-HS53/WT 15 inch Flat Panel LCD (Two-toned White)
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد..

سلام دوستان مانیتور 2560*1600 داریم تو ایران !؟

قیمتش حدوداً چقدره؟!

یکی هم الان بهترین مانیتور FullHD LED چیه و حدود قیمت!

من خودم یه مانیتور Samsung P20700 دارم اون چند میره !؟
1600*900 هستش!

Back