مشاوره در امر خرید مانیتور

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,527
دوست عزیز این مدل وارد ایران نشده.اگه خیلی اصرار به خریدش دارید می تونم با مسئول بازرگانی شرکت وارد کنندش صحبت کنم ببینم اگه قرار به وارد کردنش به صورت تکی باشه چه قدر در میاد.احتمال زیاد بالای 1,500,000 می شه و یه بخشی از مبلغ رو هم به عنوان بیعانه می گیرن.اگه واستون مقدوره پیگیرش باشم:)

اگه میشه پس فعلا نه...
1 ماه دیگه

milad_wanted

کاربر سایت
Dec 16, 2010
119
نام
Milad
سلام دوستان !
با اجازتون مي خواستم با بودجه ي محدودي كه دارم يه مانيتور بگيرم كه قيمتش حدود 150 هزار تومن باشه. بيشتر فيلم مي بينم و گيم بازي مي كنم. شما چي پيشنهاد مي كتيد؟ كارت گرافيكمو به زودي عوض مي كنم. به احتمال زياد gts 450 يا 6770 بگيرم.

amour

کاربر سایت
Aug 19, 2011
10
سلام دوستان !
با اجازتون مي خواستم با بودجه ي محدودي كه دارم يه مانيتور بگيرم كه قيمتش حدود 150 هزار تومن باشه. بيشتر فيلم مي بينم و گيم بازي مي كنم. شما چي پيشنهاد مي كتيد؟ كارت گرافيكمو به زودي عوض مي كنم. به احتمال زياد gts 450 يا 6770 بگيرم.

من هم مثل ایشون یک LED Monitor یا LCD Monitor تو همین میانگین قیمت می خوام هزینه کنم .
کسی پیشنهادی نداره ؟

-LG LED E2040s
-LG LED E2060s
-Samsung LED 20A300
-Samsung LED 20A310

کسی نظری نداره ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من هم مثل ایشون یک LED Monitor یا LCD Monitor تو همین میانگین قیمت می خوام هزینه کنم .
کسی پیشنهادی نداره ؟

-LG LED E2040s
-LG LED E2060s
-Samsung LED 20A300
-Samsung LED 20A310

کسی نظری نداره ؟

سلام دوستان !

دوستان شماکه میخایین هزینه کنین به نظر من یه 40 تومنم بزارین رو پولتون یچی بگیرین بهتر باشه من اینو به شما پیشنهاد میدم درست 215 زده ولی تو بازار میتونین 190 گیر بیارین بازار رضا و ایران تو چهار راه ولیعصر من این مدلو میکم دوستان

لینک 1

به نظر من 40 تومن زیاد فرق نمیکنه ولی یچی میخرین حداقل امکاناتش جدید باز تصمیم گیرندهنهایی شمایین .
این مدلام هستن خوبن .

لینک 2

لینک 3

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
دوستان این lg d2342p خوبه ؟؟؟ برای x360 می خوام و سه بعدی بازی کردن .... کسی از دوستان امتحانش کرده چه جوریاست ؟؟؟؟
سامسونگ تو مایه های 500 تومن 3d داره ؟؟؟؟؟

amour

کاربر سایت
Aug 19, 2011
10
چی خریدی دوست عزیز مدلشو میگین .

سلام ، شرمنده دیر جواب میدم ؛ LG LED E2040s گرفتم ، برای کاری که من می خواستم مناسبه . (یه کمد 2 طرفه طراحی کرده بودم که دقیقا فیت اونجا شد، کارایی و زاویه دید و رنگ هم به نسبت قیمت خوبه )

ahmad.sadeqi

کاربر سایت
Mar 27, 2008
75
نام
ahmad
سلام
یه مانیتور میخوام تا سقف حد اکثر 250 تومن
میخوام حالا حالا ها کار کنه. رفلکس کمی هم داشته باشه. 19 اینچ تا 21 اینچ. موارد استفاده هم فقط وبگردی و گاهی اوقات فیلم دیدن.
خودم میتونم تو اینترنت بچرخم و پیدا کنم لطفا اگر کسی تجربه داره یا از مانیتوری که داره راضیه پیشنهاد بده.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام
یه مانیتور میخوام تا سقف حد اکثر 250 تومن
میخوام حالا حالا ها کار کنه. رفلکس کمی هم داشته باشه. 19 اینچ تا 21 اینچ. موارد استفاده هم فقط وبگردی و گاهی اوقات فیلم دیدن.
خودم میتونم تو اینترنت بچرخم و پیدا کنم لطفا اگر کسی تجربه داره یا از مانیتوری که داره راضیه پیشنهاد بده.
شما یدونه p22700 بگیرین من خودم دارم عالیه .

---------- نوشته در 01:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:39 AM ارسال شده بود ----------

دوستان این lg d2342p خوبه ؟؟؟ برای x360 می خوام و سه بعدی بازی کردن .... کسی از دوستان امتحانش کرده چه جوریاست ؟؟؟؟
سامسونگ تو مایه های 500 تومن 3d داره ؟؟؟؟؟

دوست عزیز واقعا مدل خوبیه بدجور رفته تو فکر منم من مونیتورم p22700 به سرم زده یکی ازین مدل 2342 بگیرم فقط به خاطره 3d بودنش البته عالیه .

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
من واسه ps3 یه مانیتور خیلی با کیفیت میخوام بخرم یه مدل خوب معرفی می کنید ؟ قیمت زیر 300 باشه

تو مانیتورها چه تفاوتی بین کنتراست 50,000 با 70,000 هستش ؟ خیلی تفاوت داره از نظر کیفیت ؟

Last edited by a moderator:

Enthusiant

کاربر سایت
Oct 5, 2007
148
دوستان ممنونم از راهنماییتون! گفتم تست کنم بعد خبر بدم.
یه 2485 سامسونگ گرفتم حدود 3 هفته پیش. 400 در اومد پام! ازش راضی هستم!
تنها مشکلی که منو آزار میده، Backlight Bleedingش هست (البته خیلی شدید نیست!) و البته مشکل دیگه اینکه فقط توی جعبه ش، یه کابل آنالوگ و یه کابل DVI-HDMI بود!
ولی کلا چیزهای دیگه ش خداس!
راستی محض اطلاع بگم که خروجی 3.5 میلی متری صدا هم داره!

خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون! :x
(حالا وقتی یه Code Editor باز میکنم توش و شروع میکنم به برنامه نویسی، وجودم حال میاد! بازی هم که دیگه معرکه س!)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من واسه ps3 یه مانیتور خیلی با کیفیت میخوام بخرم یه مدل خوب معرفی می کنید ؟ قیمت زیر 300 باشه

تو مانیتورها چه تفاوتی بین کنتراست 50,000 با 70,000 هستش ؟ خیلی تفاوت داره از نظر کیفیت ؟

شما دوست عزیز ازین لینک پایین یکیو انتخاب کنین ولی قیمت اینارو توجه نکن سایتا گرون میدن 50 تومن اینا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر