مشاوره در امر خرید مانیتور

• Thread starter Thread starter test84
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
بر همه. اقا کدوم از مانیتور ها بهتره؟
asus VS238H یا samsung BX2485 plus

امکانات این دو مانیتور در یک سطح هست, ولی مدل BX2485 Plus از لحاظ Response Time شرایط بهتری داره( 2ms) و اگر قصد استفاده از کنسول های بازی رو داشته باشی,انتخاب مناسبی هست. از لحاظ ظاهری هم من مدل سامسونگ رو بیشتر می پسندم.

اگر برای بازی با کامپیوتر بخوای, به نظر من انتخاب مدل Samsung-LED BX2285 Plus مناسب تره و نیازی به صرف هزینه بیشتر برای BX2485 Plus نیست.

Samsung-LED BX2285 Plus

کمی از قیمت مورد نظر شما بیشتره( حدود 315000, شاید بشه با قیمت کمتر هم پیدا کرد ) ولی مانیتور بسیار خوبیه و تمام انتظاراتی که از مانیتور داری رو برآورده میکنه( البته 1 پورت HDMI داره).

ولی اگر حتما باید تا 250-260 باشه, بهترین انتخاب ,که امکانات مناسبی هم داشته باشه, LG - W2261VP هست.

Samsung-LED BX2280 Plus رو بخرید 2 تا پورت HDMI داره....

SUMSANG BX2485 PLUS چی جوری خوبه بگیرم؟
کنتراستش چی جوری؟
چند تا مانیتور LED هم از 300تا400 تومان معرفی کنید.

SUMSANG BX2485 PLUS چی جوری خوبه بگیرم؟
کنتراستش چی جوری؟
چند تا مانیتور LED هم از 300تا400 تومان معرفی کنید.
دوست عزیز همون SAMSUNG BX2485 PLUS انتخاب خوبیه، انتخابا از ASUS هم در اندازه های 23 اینچ وجود داره ولی همین مدل 2485 بهترین مدل رسمی موجود در بازار ایران هست.

Last edited by a moderator:
سلام
یه مانیتور برای گیم تو محدوده 300 تومن معرفی کنین
BX2285 میخواستم بگیرم میگن دیگه تولید نمیشه...اگه پیدا کردم بگیرمش؟

دوستان عزیز یه مانیتور LED میخوام 22 یا 23 اینچ (ترجیحا 23 اینچ) که هرچی HDMI بیشتر داشته باشه بهتره! :d
برای X360 و کار کردن با کامپیوتر (برنامه نویسی و طراحی با فوتوشاپ) بهش نیاز دارم.
قیمتش هم مهم نیست... چی توصیه میکنید؟
راستی طبیعتا میخوام Full HD هم باشه

پیشاپیش ممنونم... :x

سلام
یک مانیتور می خواستم بگیرم ( برای گیم ) رنج قیمت 280 تا 300 از 300 بیشتر نمی تونم هزینه کنم چی پیشنهاد میدین شما ؟
اگه می شه هم LED و هم LCD پیشنهاد بدین . Samsung , LG , Asus مدل هاشون رو بگید.

دوستان عزیز یه مانیتور LED میخوام 22 یا 23 اینچ (ترجیحا 23 اینچ) که هرچی HDMI بیشتر داشته باشه بهتره! :d
برای X360 و کار کردن با کامپیوتر (برنامه نویسی و طراحی با فوتوشاپ) بهش نیاز دارم.
قیمتش هم مهم نیست... چی توصیه میکنید؟
راستی طبیعتا میخوام Full HD هم باشه

پیشاپیش ممنونم... :x

سلام
یک مانیتور می خواستم بگیرم ( برای گیم ) رنج قیمت 280 تا 300 از 300 بیشتر نمی تونم هزینه کنم چی پیشنهاد میدین شما ؟
اگه می شه هم LED و هم LCD پیشنهاد بدین . Samsung , LG , Asus مدل هاشون رو بگید.

Samsung BX2280 Plus
2 تا پورت HDMI داره با DVI با صدا ... حدود 300 تومن من چند وقت پیش خریدم 310 تومن....

سلام امروز Samsung BX2280 Plus خریدم فقط یک مشکل دارم :
1- وقتی که سیستم خاموش می کنم , مانیتور خاموش ( Standby ) نمی شه . میره تو حالتی که دنباله سیگنال میگرده , درسته این حالت ؟ نباید مانیتور Standby بشه وقتی سیستم خاموشه ؟
مجبور میشم دستی مانیتور رو خاموش کنم

راستی بهترین کابل برای اتصال کامپیوتر به LCD کدومه ؟ HDMI . VGA , DVI

سلام امروز Samsung BX2280 Plus خریدم فقط یک مشکل دارم :
1- وقتی که سیستم خاموش می کنم , مانیتور خاموش ( Standby ) نمی شه . میره تو حالتی که دنباله سیگنال میگرده , درسته این حالت ؟ نباید مانیتور Standby بشه وقتی سیستم خاموشه ؟
مجبور میشم دستی مانیتور رو خاموش کنم

راستی بهترین کابل برای اتصال کامپیوتر به LCD کدومه ؟ HDMI . VGA , DVI

دوست خوبم مانیتور هیچ مشکلی نداره...درسته دنبال سیگنال میگرده...دوبار که گردشش تمام شد میره رو حالت استندبای کامل و اون ال ای دی آبی چشمک میزنه...

بهترین کابل هم HDMI هستش... قاعدتا روی خود مانیتور باید باشه... روی مانیتور من یدونه DVI به HDMI بود
مانیتور من BX2485plus

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

ممنونم رفیق!
اینا 23 اینچ هم دارن؟
راستی 2285 هم هست، شما ازش اطلاعی داری؟

نه متاسفانه ۲۳ اینچ ندارن...فقط ۲۴ اینچ داره...
سامسونگ ۲۳ این یدونه مدل PX23720 داره که خارق العادست...واقعا محشره...ولی اگه بتونی پیدا کنی...سخت گیر میاد یه کوچولو

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

Back