مشاوره در امر خرید مانیتور

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
من امروز مانیتورم یه دفعه نصف بالاش تیره شده.. احتمالا در شرف سوختنه مدلش هم syncemonitor t1900 samsungبود حالا میخوام یه مانیتور جدید بگیرم که حداقل این خصوصیات رو داشته باشه
led با اندازه حداکثر 21 اینچ و 16:9 باشه(ترجیحا 20 اینچ) ، حداقل ورودی DVI هم داشته باشه و قیمت هم تا 250-60 حداکثر بره.
با این مشخصات چی پیشنهاد میکنید ؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من امروز مانیتورم یه دفعه نصف بالاش تیره شده.. احتمالا در شرف سوختنه مدلش هم syncemonitor t1900 samsungبود حالا میخوام یه مانیتور جدید بگیرم که حداقل این خصوصیات رو داشته باشه
led با اندازه حداکثر 21 اینچ و 16:9 باشه(ترجیحا 20 اینچ) ، حداقل ورودی DVI هم داشته باشه و قیمت هم تا 250-60 حداکثر بره.
با این مشخصات چی پیشنهاد میکنید ؟

من مدل Samsung SyncMaster BX2285 رو چند ماه پیش خریدم حدود 290 و ازش راضیم (قیمت الانو ندارم)
ورودی DVI نداره ولی با یه تبدیل ساده ی HDMI to DVI کارت راه میفته
پایه ی فلزی خوشگلی هم داره
21.5 اینچ - - LED 1920x1080 - 2xHDMI - 1xRGB - 2ms - Mega Contrast

• Like
Reactions: shefer

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
من مدل Samsung SyncMaster BX2285 رو چند ماه پیش خریدم حدود 290 و ازش راضیم (قیمت الانو ندارم)
ورودی DVI نداره ولی با یه تبدیل ساده ی HDMI to DVI کارت راه میفته
پایه ی فلزی خوشگلی هم داره
21.5 اینچ - - LED 1920x1080 - 2xHDMI - 1xRGB - 2ms - Mega Contrast
مرسی از پیشنهادت. حالا برم ببینم تا 270 هم میشه یه کاریش کرد:d

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
به نظر من خرید مانیتور led اصلا خوب نیست چون هم از نظر کیفیتی هیچ فرقی نداره ( تو خیلی از شرایط بدتر هم هست ) هم اینکه قیمت بالاتری داره

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
به نظر من خرید مانیتور led اصلا خوب نیست چون هم از نظر کیفیتی هیچ فرقی نداره ( تو خیلی از شرایط بدتر هم هست ) هم اینکه قیمت بالاتری داره
میشه این عیبهایی که میگی نام ببری؟ چون من همیشه ازشون تعریف شنیدم. اگه واقعا بدترن دیگه پول اضافه خرج نکنم.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
میشه این عیبهایی که میگی نام ببری؟ چون من همیشه ازشون تعریف شنیدم. اگه واقعا بدترن دیگه پول اضافه خرج نکنم.

عیبی که نداره فقط گرون تره دیگه

شما یه lg ips بگیر 23 اینچه اما حرف نداره زاویه دیدشم 178 هست خیلی هم گرون نیست

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
  • Like
Reactions: shefer

yashar_satyr

کاربر سایت
Aug 23, 2011
5
سلام بچه ها - من می خوام یه مانیتور LED - Full HD 1920*1080 - بالایه 22 اینچ - ورودی HDMI می خوام که ASUS باشه- بودجه هم نهایت 300 - برای گیم می خوام _(یه 6950 دارم) - این خوبه ASUS MS288H

moslemk

کاربر سایت
Aug 31, 2011
15
سلام دوستان
نظرتون در مورد این سه مانیتور چی هست از اینا بهتر هم گیر میاد؟(لینکش رو میذارم)
http://www.samsung.com/sg/consumer/...tor/led-monitor/index.idx?pagetype=subtype_p2
و هم چنین این مانیتور
http://m.samsung.com/uk/consumer/pc-peripherals/monitors/LS27A750DS/EN/index.idx?pagetype=prd_detail
فقط خداییش آدم رو نپیچنید .خوب هستش یابد اگه خوبه چرا اگه بد هست چرا از اینا بهتر هم سراغ داشتید بگید.

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام دوستان الان مانیتوری که استفاده میکنم 23500 سامسونگ هستش هم پی سی هم ایکس باکس ازش رازی هستم میخوام فول اچ دی بگیرم اونم واقعی...ممنون میشم یکی که واقعا اطلاعات داره کمکم کنه و راهنمایی درباره این مدل2770 سامسونگ اچ ام آی داره...

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
تجربه و اطلاعات من در زمینه ی PC به روزه. من چون تو اتاق شخصی خودم بازی می کنم اخیراً یه مانیتور LED سامسونگ خریدم BX2485 Plus که Full HD هست با کنتراست 10،000،000:1 با ورودی HDMI*2 و خروجی صدای آنالوگ و چند تکنیک مربوط به رنگ و کنتراست که مخصوص سامسونگه به قیمت 410،000 تومن. تصاویر ویندوز و عکس رو خیلی خوب نشون میده. اما از اونجایی که کارت گرافیکی من قدیمیه فکر نمی کنم بشه کیفیت پخش فیلمش رو خوب بررسی کرد گرچه همینطوری به نظرم خوبه. بالاخره وقتی نوبت به بازی رسید در کمال تعجب دیدم با وجود صفحه ی نمایش کوچیک در مقایسه با LED TV ها، نمایش جزئیاتش واقعاً راضی کننده بود و نیاز من در زمینه ی نمایشگر خوب برای بازی رو کاملاً بر طرف کرد. رنگ ها هم به طور قابل توجهی طبیعی هستن. با وجود مدل های مشابه از برند های ASUS و LG فکر کنم این مناسب ترین مانیتور LED برای بازی باشه فعلاً.

---------- نوشته در 07:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:40 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان
نظرتون در مورد این سه مانیتور چی هست از اینا بهتر هم گیر میاد؟(لینکش رو میذارم)
http://www.samsung.com/sg/consumer/...tor/led-monitor/index.idx?pagetype=subtype_p2
و هم چنین این مانیتور
http://m.samsung.com/uk/consumer/pc-peripherals/monitors/LS27A750DS/EN/index.idx?pagetype=prd_detail
فقط خداییش آدم رو نپیچنید .خوب هستش یابد اگه خوبه چرا اگه بد هست چرا از اینا بهتر هم سراغ داشتید بگید.
این سایت محصولات سامسونگ در امریکاست! باید بری محصولاتشو تو سایت ایرانیش ببینی. www.samsung.com/iran

سلام دوستان
یک مانیتور میخوام که هم زمان به PC متصل شه (DVI)
و هم زمان دو پرت خروجی HDMI برای X360 و PS3 داشته باشه.

رزولوشنش هم Full HD باشه.

نظرتون چیه ؟ اصلا همچین چیزی هست ؟
اگه آره بهترین مدلش رو لطف کنید همراه با قمیت.

فعلا یک سامسونگ P22700 دارم و سر جا به جا کردن سیم از پشت کیس و پشت کنسول ها واقعا کلافه شدم !
منم شرایطم مثل تو بود که این مدل رو گرفتم. 2 تا HDMI داره و یه RGB
ویرایش (مدیریت)
5-هنگام ارسال پیام، درصورتی که قصد بیان و یا پاسخ دادن به چند مطلب را دارید، در صورتی که مطالب به یکدیگر مرتبط باشند آنها را در یک پست ارسال کنید و از ارسال پیام های پشت سر هم خودداری کنید. اگر مطلبی را ارسال کرده اید و بعد از ارسال با مطلب مرتبط جدیدی رو به رو شدید، پیام خود را ویرایش و مطلب جدید را به آن اضافه کنید. اما اگر مدتی از زمان ارسال پیام گذشته و یا مطلب مهم بود آن را جداگانه ارسال کنید.

Last edited by a moderator:

mehrab90

کاربر سایت
Oct 17, 2011
6
من میخوام برای ps3 مانیتور asus VE247H یا samsung BX2485 بگیرم ولی موندم کدومو بگیرم. میشه بین این دو یکی رو با دلیل مناسب بهم پیشنهاد کنید ؟

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
مشاوره برای خرید مانیتور بین 250 تا 300

سلام
من یه مانیتور میخوام بین همین قیمتی که گفتم
ببینین من الان کنکوری هستم ولی شبا PS3 هم بازی میکنم. کامپیوتر رو بردم بیرون ولی PS3 تو اتاقمه. چون شبا بازی میکنم نمیتونم تو سالن که LCD داریم بازی کنیم. الان دارم با یه تلویزیون 14 بازی میکنم که اصابمو خورد کرده. میخوام یه مانیتور بگیرم برا بازی بزارمش رو میز تو اتاق بعدش که کنکور دادم هم یه LCD 32 بگیرم برا بازی و اینو بزارم برا کامپیوتر.

پس یعنی الان میخوام کیفیتش Full HD باشه و 2 تا HDMI داشته باشه و DVI هم داشته باشه. سایزشم حداکثر باشه یعنی مثلا 21 یا 22. پاسخگوییش هم خوب باشه.
اگه LED باشه بهتره. خیلی برام رزولوشن و سایز و 3تا پورت مهمه.

قیمت هم نهایتا 300 باشه ولی 250-260 باشه بهتره.

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
سلام
من یه مانیتور میخوام بین همین قیمتی که گفتم
ببینین من الان کنکوری هستم ولی شبا PS3 هم بازی میکنم. کامپیوتر رو بردم بیرون ولی PS3 تو اتاقمه. چون شبا بازی میکنم نمیتونم تو سالن که LCD داریم بازی کنیم. الان دارم با یه تلویزیون 14 بازی میکنم که اصابمو خورد کرده. میخوام یه مانیتور بگیرم برا بازی بزارمش رو میز تو اتاق بعدش که کنکور دادم هم یه LCD 32 بگیرم برا بازی و اینو بزارم برا کامپیوتر.

پس یعنی الان میخوام کیفیتش Full HD باشه و 2 تا HDMI داشته باشه و DVI هم داشته باشه. سایزشم حداکثر باشه یعنی مثلا 21 یا 22. پاسخگوییش هم خوب باشه.
اگه LED باشه بهتره. خیلی برام رزولوشن و سایز و 3تا پورت مهمه.

قیمت هم نهایتا 300 باشه ولی 250-260 باشه بهتره.

Samsung-LED BX2285 Plus

کمی از قیمت مورد نظر شما بیشتره( حدود 315000, شاید بشه با قیمت کمتر هم پیدا کرد ) ولی مانیتور بسیار خوبیه و تمام انتظاراتی که از مانیتور داری رو برآورده میکنه( البته 1 پورت HDMI داره).

ولی اگر حتما باید تا 250-260 باشه, بهترین انتخاب ,که امکانات مناسبی هم داشته باشه, LG - W2261VP هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر