مشاوره در امر خرید مانیتور

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان من قصد خرید یک LED مانیتور دارم که PS3 رو بهش وصل کنم ورودی HDMI داشته باشه درضمن میخوام اسپیکر هم داشته باشه خوده LED مانیتور شما چه LED پیشنهاد میدید با چه قیمتی لطفا راهنمایی کنید .

دوست عزیز قید اسپیکرو بزن و این مدلو بگیر که دوتا ورودی hdmi اره و حرف نداره عالیه عالی px 24 480 سامسونگ بی نظیره عالیه . باید باهاش کار کنی بدونی چی میگم .

heathledger

کاربر سایت
May 23, 2008
27
دوست عزیز قید اسپیکرو بزن و این مدلو بگیر که دوتا ورودی hdmi اره و حرف نداره عالیه عالی px 24 480 سامسونگ بی نظیره عالیه . باید باهاش کار کنی بدونی چی میگم .

این مدلی که شما میگید دقیقا چی هست قیمتش چقدره من که این مدل رو سرچ کردم چیزی پیدا نکردم برای حل مشکل اسپیکر باید چکار کرد راه حلی نیست بدون صدا که فایده نداره باید برای صدا چکار کرد.

soheil74

کاربر سایت
May 30, 2012
36
نام
سهیل
تا حالا کسی با تلویزیون X-VISION مدل LE-24D20 کار کرده؟
کیفیتش چطوریه؟توی یه سایت دیدم به قیمت خیلی مناسبی دارند میفروشند
ارزش خرید داره؟
[h=1][/h]

heathledger

کاربر سایت
May 23, 2008
27
سلام دوستان من قصد خرید یک LED مانیتور دارم که PS3 رو بهش وصل کنم ورودی HDMI داشته باشه درضمن میخوام اسپیکر هم داشته باشه خوده LED مانیتور شما چه LED پیشنهاد میدید با چه قیمتی لطفا راهنمایی کنید .
آخر یکی نیومد بگه من بدبخت باید چکار کنم برای خرید ای ای دی برای مشکل صدا باید چکار کرد اگر مانیتور اسپیکر نداشته باشه اصلا مانیتوری هست که ورودی صدا هم داشته باشه که بشه اسپیکر رو بهش وصل کرد.

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
دوستان من یه مانیتور می خوام برای بازی با پی سی و نمی خوام باش ایکس باکس و پلی استیشن بازی کنم اما خوب شاید بعضی وقت ها بخوام بهش HDMI وصل کنم پس بهتره ورودیش رو داشته باشه. می خوام سایزش 22 -23 باشه و مهمترین چیزش برام کیفیته... ایسوس و سامسونگ ها رو خوشم میاد اما نمی دونم چرا احساس می کنم کیفیت سامسونگ ها کلا بهتره و شفاف تر از ایسوس ها هستن... بودجه هم دوروبر 300 هست و حداکثر 350 می تونم بدم... چی بگیرم به نظرتون؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
، من مانیتورم 24 ـه الان پدر چشممو در میاره بخاطر سایزش تصمیم دارم عوضش کنم . دوستان یه مانیتور 20 یا 18 و اینا معرفی می کنین که Full HD هم باشه . مانیتور خوب معرفی کنین .

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان من یه مانیتور می خوام برای بازی با پی سی و نمی خوام باش ایکس باکس و پلی استیشن بازی کنم اما خوب شاید بعضی وقت ها بخوام بهش HDMI وصل کنم پس بهتره ورودیش رو داشته باشه. می خوام سایزش 22 -23 باشه و مهمترین چیزش برام کیفیته... ایسوس و سامسونگ ها رو خوشم میاد اما نمی دونم چرا احساس می کنم کیفیت سامسونگ ها کلا بهتره و شفاف تر از ایسوس ها هستن... بودجه هم دوروبر 300 هست و حداکثر 350 می تونم بدم... چی بگیرم به نظرتون؟
میتونی SAMSUNG PX23720 یا ASUS ML229H رو در نظر بگیری !
، من مانیتورم 24 ـه الان پدر چشممو در میاره بخاطر سایزش تصمیم دارم عوضش کنم . دوستان یه مانیتور 20 یا 18 و اینا معرفی می کنین که Full HD هم باشه . مانیتور خوب معرفی کنین .
تا چقدر میخوای هزینه کنی بگو تا بشه نظر داد.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
تا 300 تومان می تونم .
FullHD اکثرا تو سایزای بالای "20 موجوده سایزای پایینتر به نسبت Resـه کمتری هم دارن ، در کل با 30 35 تومن بالاتر ASUS VS229H پیشنهاد میشه در غیر اینصورت VE228H پیشنهاد خوبیه !
بصورت کلی میگم 1080p زیر سایزای "30 فقط و فقط جنبه ی تبلیغاتی داره و چشم انسان نمیتونه بطور مثال 1920x1080 رو نسبت به 1600x900 تشخیص بده !

milad_wanted

کاربر سایت
Dec 16, 2010
119
نام
Milad
سلام دوستان. من خیلی اتفاقی یه مونیتور گرفتم. سامسونگ و مدلش هم B2249MX Plus هستش. اومدم خونه الان وصلش کردم درست کار می کنه. ولی هرچقدر تو اینترنت و توی سایت سامسونگ یا حتی سایر سایتای دیگه دنبال مدلش می گردم هیچی نمیاره. انگار همچین مدلی ندارن. از یه جای معتبر گرفتم با گارانتی سام سرویس. حتی تو گوگل هم یکی دو تا نتیجه میاره واسش. قضیه چیه؟ خیلی نگرانم.

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
سلام دوستان. من خیلی اتفاقی یه مونیتور گرفتم. سامسونگ و مدلش هم B2249MX Plus هستش. اومدم خونه الان وصلش کردم درست کار می کنه. ولی هرچقدر تو اینترنت و توی سایت سامسونگ یا حتی سایر سایتای دیگه دنبال مدلش می گردم هیچی نمیاره. انگار همچین مدلی ندارن. از یه جای معتبر گرفتم با گارانتی سام سرویس. حتی تو گوگل هم یکی دو تا نتیجه میاره واسش. قضیه چیه؟ خیلی نگرانم.

خوب علتش اینه که اینا مونتاژ ایران و سام سرویس هستن. کد و مدل نامبرشون عوض شده. ولی معمولا سری اونا عوض نمیشه. شما باید یکم حوصله کنی و تو سایت سامسونگ بری مشخصات مونیتور خودت و باقی مونیتور ها رو بزاری کنار هم ببینی دقیقا کدوم مونیتوره که اسمش رو عوض کردن. البته کشور به کشور و قاره به قاره هم فرق میکنن.

milad_wanted

کاربر سایت
Dec 16, 2010
119
نام
Milad
خوب علتش اینه که اینا مونتاژ ایران و سام سرویس هستن. کد و مدل نامبرشون عوض شده. ولی معمولا سری اونا عوض نمیشه. شما باید یکم حوصله کنی و تو سایت سامسونگ بری مشخصات مونیتور خودت و باقی مونیتور ها رو بزاری کنار هم ببینی دقیقا کدوم مونیتوره که اسمش رو عوض کردن. البته کشور به کشور و قاره به قاره هم فرق میکنن.
ممنون از محبتت دوست عزیز. یعنی ایرادی نداره و یا کیفیت پانلش کمتر نیست به نظرتون؟ تو آینده احتمال خرابیش زیاده ؟
راستی لازمه آخرین درایور مونیتورو دانلود کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر