مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
542
نام
Ahmadreza
آره لامصب هر چی مدل خوبه ناموجوده.
بین تاچ اسکرینا تنها چیزی که دیدم سرش به تنش می ارزید زنبوک UX463FL هست که قیمتش دور و بر 35-40 هستش. کانفیگش واقعا خوبه و 360 درجه هم هست ولی نمیدونم پیدا بشه یا نه!
این فلیپا کلا چطوریه از لحاظ استقامت و اینا؟ به نظرم تاچ اسکرینش با یه پن خوب به درد میخوره مخصوصا برای کارای آفیس، ادیت و فیلم دیدن حتی. ولی خب حس میکنم بخاطر همین چرخشش لولاهاش خیلی آسیب پذیرن و راحت میشکنن :|
والا چی بگم.. تا یه مدت پیش با همین رقم مد نظرت سری duo زن بوک هم میتونستی بگیری. سری فلیپ والا دقیق نمیدونم به چه کاری میاد چون یکی از همکارام یه لنووو از همین تاشو ها داشت میگفت کلا به کارم نمیاد. این مدلی هم که گفتی وزنش تقریبا 400 گرم از 433 سنگین تره، نسبت صفحه نمایش به بدنه ش هم بیشتره و ظاهری هم یکم فرق داره. خودم بیشتر استفاده م از تاچ اسکرین واسه واتس اپ هست چون مجبور نمیشم وسط صفحه حین کار لای برنامه هام بازش کنم. یه سری قابلیت های جالب هم داره واسه میانبر ایجاد کردن که دیگه مجبور به استفاده از کلید ترکیبی نیستی. کیفیت صفحه نمایشش هم مطمئنم عاشقش میشی.

پ.ن: الان داشتم آمازونو میگشتم چقدر مدلای متنوع هست که تو ایران نیستن اصلا! نظرتون راجع به خرید از سایتایی مثل مالتینا چیه؟
مالتینا هم خوبه فقط برای تحویل باید صبر کنی. یه بار بازار پایتخت برو حتما. اونجا تنوع خیلی خوبی هست مخصوصا از سری ایسوس

• Like
Reactions: Albis

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
والا چی بگم.. تا یه مدت پیش با همین رقم مد نظرت سری duo زن بوک هم میتونستی بگیری. سری فلیپ والا دقیق نمیدونم به چه کاری میاد چون یکی از همکارام یه لنووو از همین تاشو ها داشت میگفت کلا به کارم نمیاد. این مدلی هم که گفتی وزنش تقریبا 400 گرم از 433 سنگین تره، نسبت صفحه نمایش به بدنه ش هم بیشتره و ظاهری هم یکم فرق داره. خودم بیشتر استفاده م از تاچ اسکرین واسه واتس اپ هست چون مجبور نمیشم وسط صفحه حین کار لای برنامه هام بازش کنم. یه سری قابلیت های جالب هم داره واسه میانبر ایجاد کردن که دیگه مجبور به استفاده از کلید ترکیبی نیستی. کیفیت صفحه نمایشش هم مطمئنم عاشقش میشی.

مالتینا هم خوبه فقط برای تحویل باید صبر کنی. یه بار بازار پایتخت برو حتما. اونجا تنوع خیلی خوبی هست مخصوصا از سری ایسوس
دیروز رفتم پایتخت. UX463 که تو بازار نبودکلا. از اونور 433 در عین ظرافت و زیبایی واقعا کوچیک بود و اصلا نتونستم با سایزش کنار بیام. سرفیس بوکام همینطور (که متاسفانه 15 اینچیاش بالای 50 میلیون بود :|)
خلاصه بین 533 و HP Envy x360 15 مونده بودم که جفتشون یه قیمت بودن. اچپی 360 و تاچ هست و پن داره، اونیکی تاچ نیست ولی بجاش GTX1650 داشت که خب از اونجایی که واسه بازی نمیخواستم بنی این دو تا اچ پی رو انتخاب کردم.

پ.ن: چیزی که عجیب بود خود فروشنده های ایسوس از این ال سی دی که جای تاچ پد توی بعضی از سریای زنبوک هست مثل 534 خیلی بد میگفتن که داغ میکنه یا پیکسل سوخته میده و ...
تا جایی که حتی نمیفروختنشون. نفهمیدم قضیه چیه و چرا باید اینکارو کنم.

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
542
نام
Ahmadreza
دیروز رفتم پایتخت. UX463 که تو بازار نبودکلا. از اونور 433 در عین ظرافت و زیبایی واقعا کوچیک بود و اصلا نتونستم با سایزش کنار بیام. سرفیس بوکام همینطور (که متاسفانه 15 اینچیاش بالای 50 میلیون بود :|)
خلاصه بین 533 و HP Envy x360 15 مونده بودم که جفتشون یه قیمت بودن. اچپی 360 و تاچ هست و پن داره، اونیکی تاچ نیست ولی بجاش GTX1650 داشت که خب از اونجایی که واسه بازی نمیخواستم بنی این دو تا اچ پی رو انتخاب کردم.

پ.ن: چیزی که عجیب بود خود فروشنده های ایسوس از این ال سی دی که جای تاچ پد توی بعضی از سریای زنبوک هست مثل 534 خیلی بد میگفتن که داغ میکنه یا پیکسل سوخته میده و ...
تا جایی که حتی نمیفروختنشون. نفهمیدم قضیه چیه و چرا باید اینکارو کنم.
مبارک باشه. دیتیلشو الان دیدم لپ تاپ خیلی خوبیه.
کلا همه چیز بستگی به استفاده خودت داره. برای من سبکی و ظرافت خیلی اهمیت داشت. حتی قبلش تو فکرم بود برم سراغ razer blade 13 ولی وقتی اینو دیدم کلا نظرم عوض شد. این قضیه پیکسل سوخته رو هم چندجا بعد از اینکه خریدم خوندم بعضی هاشون میگفتن سعی کنید توی جاهایی که تهویه هوا وجود داره یا خنک هست با لپ تاپ کار کنید.

• Like
Reactions: Albis and Bizhanl

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283
اگه داشتم که نمیپرسیدم
خواستم بدونم مناسبه یا نه
جوابتونو تو اون یک جمله نوشتم اگر منظور رو گرفته باشید البته ،

دوستان تا 15 تومن چه کانفیگی میشه خرید
برای چکاری میخواید دقیقا ؟
دوستان یه لپ تاپ برای شروع کار برنامه نویسی و وب گردی و دیدن فیلم با قیمت مناسب میخواستم مدل پیشنهادیتون چیه ؟؟
چه بودجه ای دارید ؟

• Like
Reactions: Bizhanl

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر