مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283
دوستان برای ویرایش عکس با فتوشاپ یا ویرایش فیلم می خواستم لپتاپ بگیرم. تا قیمت 7 یا 10 تومان چه پیشنهاد هایی دارید؟
اصولا به چه نکاتی موقع خرید لپتاپ باید توجه کنم؟
سلام

بهم بگید که برنامه ای که نیاز دارید برای رندرینگش از GPU استفاده میکنه یا CPU ، تا یه مورد معرفی کنم

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
سلام

بهم بگید که برنامه ای که نیاز دارید برای رندرینگش از GPU استفاده میکنه یا CPU ، تا یه مورد معرفی کنم
والا من زیاد وارد نیستم به میزان مصرف سخت افزار ولی یک سرچی کردم چون بیشتر کارم با لایتروم و فتوشاپ هست (فعلا دنبال ادیت فیلم نیستم) به نظر می رسه از cpu بیشتر استفاده می کنه و سرعت بیشتر اجراش بستگی به cpu داره در ضمن رم هم دیدم بالاتر از 8 گیگ به نظر نیازه.
کلا برام سرعت و عدم کندی الویت هست تو اجرا برنامه ها. در ضمن اگر مانیتور 27 اینچی رو وصل کنم به لپتاپ سرعت سیستم خیلی پائین میاد؟

• Like
Reactions: che-jaleb

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283
والا من زیاد وارد نیستم به میزان مصرف سخت افزار ولی یک سرچی کردم چون بیشتر کارم با لایتروم و فتوشاپ هست (فعلا دنبال ادیت فیلم نیستم) به نظر می رسه از cpu بیشتر استفاده می کنه و سرعت بیشتر اجراش بستگی به cpu داره در ضمن رم هم دیدم بالاتر از 8 گیگ به نظر نیازه.
کلا برام سرعت و عدم کندی الویت هست تو اجرا برنامه ها. در ضمن اگر مانیتور 27 اینچی رو وصل کنم به لپتاپ سرعت سیستم خیلی پائین میاد؟
سلام

توی این قیمتی که ارائه دادید عملا مبنی بر GPU قوی هم نمیتونید پیدا کنید
شما باید لپ تاپ گیمینگ تهیه کنید برای این کارتون ، چون پردازنده ای که استفاده میشه عملا کم مصرف و بهینه نیست !

دو مدل زیر پیشنهاد میدم :
HP Pavilion 15t Gaming Laptop
و
MSI GL73 8RD 17.3 Inch High-Performance Laptop

• Like
Reactions: Augustus

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
شما باید یه لپتاپ با پردازنده 8750H و SSD پیدا کنید، حتما SSD داشته باشه
اگه مانیتور وصل میکنید و میخوایید کند نشه؛ باید تصویر رو فقط از اون مانیتور بگیرید و تصویر لپتاپ رو قطع کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Augustus

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283
سلام رفقا. من از خیر RTX گذشتم الان میخوام این لپتاپ رو بگیرم :
Legion Y540 GTX 1660Ti
Lenovo Legion Y540-15 i7-9750H/16GB/256+1TB GTX1660Ti - Notebooki / Laptopy 15,6" - Sklep komputerowy - x-kom.pl
قیمتش حدودی میشه هزار دلار. نظرتون چی هستش؟
سلام ،

میتونم بگم قدرتمندترین لپ تاپ تو رنج قیمتی خودش هست ، و با مشخصاتی که داره میتونه به راحتی از پس همه بازی های الان بر بیاد ،

مخصوصا پردازنده قدرتمندی که در وجودش هست ،
1660ti هم فکر نکنم تعریفی نیاز داشته باشه ، فقط تنها ایرادی که میشه ازش گرفت مانیتور فول HD و 15 اینچی اون هست ، که با یه مانیتور در آینده میتونی این مشکل رو هم برطرف کنی

• Like
Reactions: kimsungbabak

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام دوستان بین این دو لپتاپ کدوم بهتره؟
Lenevo ideapad l340 gaming
Core i7
2.6Ghz 16gb 1TB + 256gb 4gb win10
.....
Asus fx505ge_es320t
Core i7 8750h (6core)
16gb ram ddr4
1tb + 256 ssd
4g nvidia gforce gtx 1050 ti (ddr5)
ممنون

• Like

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283
سلام دوستان بین این دو لپتاپ کدوم بهتره؟
Lenevo ideapad l340 gaming
Core i7
2.6Ghz 16gb 1TB + 256gb 4gb win10
.....
Asus fx505ge_es320t
Core i7 8750h (6core)
16gb ram ddr4
1tb + 256 ssd
4g nvidia gforce gtx 1050 ti (ddr5)
ممنون
سلام ،

مدل lenovo بهتره ، فقط موقع خرید مطمئن باش که نوع صفحه ips باشه ، چون دو نوع داره ظاهرا ips و tn ،

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام ،

مدل lenovo بهتره ، فقط موقع خرید مطمئن باش که نوع صفحه ips باشه ، چون دو نوع داره ظاهرا ips و tn ،
از چه لحاظ لنوو بهتره؟ چون من خودم نظرم روی asus بود هرچند که اطلاعاتم در این مورد خیلی کمه ولی از جنس لنوو مگر thinkpad اش زیاد تعریفی نشنیدم.

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283
از چه لحاظ لنوو بهتره؟ چون من خودم نظرم روی asus بود هرچند که اطلاعاتم در این مورد خیلی کمه ولی از جنس لنوو مگر thinkpad اش زیاد تعریفی نشنیدم.
ما کاری به مارک و جنس اینا نداریم ، مشخصات رو میبینیم ، مشخصات لنوو از ایسوس خیلی برتر و جدیدتر بود ، قدرت پردازشی و گرافیکی لنوو قویتر از ایسوس هست ،

• Like
Reactions: stanley

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
سلام
دوستان اهل فن تا ۷ تومن چه لپتاپی پیشنهاد میکنید؟ مصرف هم کارهای روزانه و مالتی مدیا و دروس علوم کامپیوتر، اگر بشه بازی در حد متوسط هم اجرا کنه که عالیه. من خودم نظرم این مدله، به نظر شما خوب هست؟
Lenovo IdeaPad 330s Core i5 4GB 1TB 2GB Full HD
یا این
Lenovo IdeaPad 320 Core i5 8250U 8GB 1TB 2GB Full HD

آخرین ویرایش:

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
قیمت لپ‌تاپ Mi Gaming 2019 شیائومی
  • i5-9300H + GeForce GTX 1660 Ti + 8 GB RAM + 512 GB SDD در بازار چین 7499 یوان (1080 دلار)
  • i7-9750H + GeForce GTX 1660 Ti + 16 GB RAM + 512 GB SDD در بازار چین 8599 یوان (1250 دلار)
  • i7-9750H + GeForce RTX 2060 + 16 GB RAM + 512 GB SDD در بازار چین 8999 یوان (1300 دلار)

سلام دوستان
شیائومی اخیرا لپ تاپ های گیمینگ خودش به روز کرده با مشخصات و قیمتی که میبینید حالا من چنتا سوال داشتم
اول اینکه تو برندهای دیگه با این کانفیگ قیمتاچجوری هست بالاتره یا همین حدودا یا پایینتر؟
کسی لپ تاپهای شیائومی داشته باهاش کار کرده؟
کلا نقد و ریویها چجوری بوده نسبت به لپ تاپهای این کمپانی ؟کلا محصولات بادوامی هستش ؟

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
990
نام
امیر حسین
سلام دوستان.
من تا ۴۰ تومن.میخوام هزینه کنم.
یه لپ تاپ عالی میخوام. سرعت برام مهمترین چیزه. پیسی گیمر نیستم و فقط کنسول.
اما سرعت و پردازش عالی برام ملاکه. بعد هم صفحه نمایش و باطری.
خودم surface book 2-c و hp x360 جدید که گرافیک ۱۰۵۰ داره مد نظرم بود.
هارد اس اس دی برام اولویت اوله.
این دوتا مزیتی که دارن اینه که حالت تبلت هم میشن. من خیلی این قابلیت رو دوس دارم. برا همین انتخاب کردم.
اما مشخصات hp omen 15t dc100 G2 - l هم به شدت وسوسه کنندس. اما خوب قابلیت تبلت شدن نداره.

۱-با این رنج قیمت چی.پیشنهاد میدین?
۲- بین surface book2 c و x360 کدوم بهتره?

پ.ن: لپ تاپ قبلیم لنوو y700 بود که اصلااا راضی نبودم.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر