مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
بسیار ممنون
و تشکر ویژه بابت لینک جزئیات مانیتور های لپ تاپ های msi
اطلاعات بسیار خوبی ارائه شده بود
با این تفاسیر کیفیت خوبی رو ارائه میدن

فقط پس چرا ته لینک که مدل های شامل این ملتیتور ها رو داشت ذکر میکرد اسم gp62 7rd و pe60 7rd رو نگفته بود؟?؟؟؟~X(

چه مدلی از لپ تاپ hp دارید؟

نمیدونم چرا اسم این مدل ها رو نیاورده!! ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم این دستگاه ها هم از همون صفحه نمایش استفاده میکنن.

نمیدونم مدلش چیه، سری پاویلیونه ولی اینکه کدوم مدلش هست یادم نیست، باتریش هم خراب شده باید واسش باتری بگیرم ولی چون نمیدونم مدلش چیه موندم توش :)):))

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
دوستان لپ تاپ 15 اینچی با کارت گرافیک 1070 در بازار ایران چه گزینه هایی داریم؟
‏لپ تاپ 17 اینچی ایسوس مدل ROG GL702VS

‏لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل ROG GL502VS - B

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل ROG GL502VS - A

لپ تاپ 17 اينچی ايسوس مدل ROG G752VS - A
@Gabit0

Sent from my K00E using Tapatalk

• Like
Reactions: Hassan

Hassan

کاربر سایت
Feb 10, 2006
207
‏لپ تاپ 17 اینچی ایسوس مدل ROG GL702VS

‏لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل ROG GL502VS - B

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل ROG GL502VS - A

لپ تاپ 17 اينچی ايسوس مدل ROG G752VS - A
@Gabit0

ممنونم بابت جواب. من در تحقیقات خودم هم به همین GL502VS رسیدم، منتها دو تا نگرانی دارم، یکی این که بعضی از اشخاصی که این لپ تاپ رو خریدند چه ایرانیا چه خارجیا می گن که "بیش از اندازه" داغ می کنه یکی دیگه هم چون نسبت به سایر هم قطارهاش قیمت کمتری داره، من می ترسم که مبادا کیفیت ساخت و ماندگاری لپ تاپ کم باشه.
حالا اگر خواستم این مدل لپ تاپ رو بگیرم، مدل A رو پیشنهاد می کنید یا مدل B رو؟ حدود قیمتیش رو هم اگر در ایران اطلاع دارید، بفرمایید ممنون می شم. در ضمن نظرتون در مورد سایر براندها با کارت گرافیک 1070 چیه؟

• Like
Reactions: Vonarian

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
ممنونم بابت جواب. من در تحقیقات خودم هم به همین GL502VS رسیدم، منتها دو تا نگرانی دارم، یکی این که بعضی از اشخاصی که این لپ تاپ رو خریدند چه ایرانیا چه خارجیا می گن که "بیش از اندازه" داغ می کنه یکی دیگه هم چون نسبت به سایر هم قطارهاش قیمت کمتری داره، من می ترسم که مبادا کیفیت ساخت و ماندگاری لپ تاپ کم باشه.
حالا اگر خواستم این مدل لپ تاپ رو بگیرم، مدل A رو پیشنهاد می کنید یا مدل B رو؟ حدود قیمتیش رو هم اگر در ایران اطلاع دارید، بفرمایید ممنون می شم. در ضمن نظرتون در مورد سایر براندها با کارت گرافیک 1070 چیه؟
خیر.
قیمت ایسوس هیچ ربطی به کیفیت نداره.
مشکل داغ شدن رو میشه با کول پد حل کرد.
سیستم کولینگ ایسوس عالیه.
نگرانی نخواهید داشت.
بقیه برند ها MSI پیشنهادمه.لااقل نسبت به بقیه بهتر هست(البته ایسوس هنوز بالاتره :) )
ببینید سخت افزار ها بهترن یا نه.
حافظه رم،سی پی یو،صفحه نمایش و... .
در کل من هیچوقت بدون دلیل پیشنهاد نمیدم.
ایسوس رو بدلیل کیفیت بالاش قبول دارم.

آخرین ویرایش:

Hassan

کاربر سایت
Feb 10, 2006
207
خیر.
قیمت ایسوس هیچ ربطی به کیفیت نداره.
مشکل داغ شدن رو میشه با کول پد حل کرد.
سیستم کولینگ ایسوس عالیه.
نگرانی نخواهید داشت.
بقیه برند ها MSI پیشنهادمه.لااقل نسبت به بقیه بهتر هست(البته ایسوس هنوز بالاتره :) )
ببینید سخت افزار ها بهترن یا نه.
حافظه رم،سی پی یو،صفحه نمایش و... .
در کل من هیچوقت بدون دلیل پیشنهاد نمیدم.
ایسوس رو بدلیل کیفیت بالاش قبول دارم.

باز هم ممنون بابت جواب. یه ویدیو توی یوتیوب دیدم که ایسوس GL502VS را با مدل معادل msi stealth pro مقایسه می کرد، علاوه بر این که msi گرونتره گویا صدا و گرمای بیشتری ایجاد می کنه. به نظر می رسه تنها گزینه ی مناسب همون GL502VS است. به نظرتون بهترین جا برای خرید این لپتاپ مغازه های چهارراه ولیعصر هست؟

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
باز هم ممنون بابت جواب. یه ویدیو توی یوتیوب دیدم که ایسوس GL502VS را با مدل معادل msi stealth pro مقایسه می کرد، علاوه بر این که msi گرونتره گویا صدا و گرمای بیشتری ایجاد می کنه. به نظر می رسه تنها گزینه ی مناسب همون GL502VS است. به نظرتون بهترین جا برای خرید این لپتاپ مغازه های چهارراه ولیعصر هست؟
خواهش میکنم.
ایسوس کلا روی دستگاه های رده بالا ROG رو خیلی خوب و با متریال های عالی میسازه.
هیچ نگرانی ای در خرید این مدل نداشته باشید.
پیشنهادم asustek.ir یا دیجی کالا هست.
البته معلوم نیست موجود باشه توی ایسوس‌تک اما اکر نبود بازار رضا از همه بهتره یا برید خود نمایندگی ایسوس.
موفق باشید.

• Like
Reactions: Hassan

@rmen@

عضو جدید
Jul 31, 2008
88
نام
Armin
سلام دوستان
یکی از عزیزان یه لبتاپ میخوان برای نرم افزار spss و دیدن فیلم!!!
دقیقاً برای این دو کار
تنها چیزی هم که لازمه خوب باشه صفحه نمایش هست که لذت بخش باشه موقع فیلم دیدن
قیمت ترجیحاً بالاتر از یک تومن نباشه.
پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما عزیزان.

Sent from my SM-C5000 using Tapatalk

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان سیستم عامل مک رو توصیه میکنید؟؟ کار باهاش ب راحتی ویندوز هست؟

یعنی میشه تو این سیستم عامل راحت فایل دانلود کرد؟ فایل ها رو راحت کپی پیست کرد؟ ب راحتی موزیک یا فیلم یا هر فایلی رو روی فلش مموری یا هارد اکسترنال کپی یا انتقال داد؟
یا میشه ب راحتیه ویندوز با نرم افزارای پاورپوینت یا ورد کار کرد؟ یوقت مشکل پشتیبانی از زبان فارسی توی نسخه مک وجود نداره؟ چون خیلی رو مخه این مسئله اگه باشه

ضمنا با توجه ب اینکه شخصی ک قصد خرید داره هم آیفون داره هم آیپد...
دلیل خرید مک هم طراحی بی نظیرش هست . چون توی دنیای ویندویز یه طراحی هم شبیهش نیست . حالا باز یکم سرفیس بوک نزدیکه بهش وگرنه کمپانیای دیگه تعطیلن طراحیشون در قیاس با مک بوک ها
با این تفاسیر مک بهتره خریداری شه یا همون لبتاب ویندوزی آپدیت شه؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید ...

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
دوستان سیستم عامل مک رو توصیه میکنید؟؟ کار باهاش ب راحتی ویندوز هست؟

یعنی میشه تو این سیستم عامل راحت فایل دانلود کرد؟ فایل ها رو راحت کپی پیست کرد؟ ب راحتی موزیک یا فیلم یا هر فایلی رو روی فلش مموری یا هارد اکسترنال کپی یا انتقال داد؟
یا میشه ب راحتیه ویندوز با نرم افزارای پاورپوینت یا ورد کار کرد؟ یوقت مشکل پشتیبانی از زبان فارسی توی نسخه مک وجود نداره؟ چون خیلی رو مخه این مسئله اگه باشه

ضمنا با توجه ب اینکه شخصی ک قصد خرید داره هم آیفون داره هم آیپد...
دلیل خرید مک هم طراحی بی نظیرش هست . چون توی دنیای ویندویز یه طراحی هم شبیهش نیست . حالا باز یکم سرفیس بوک نزدیکه بهش وگرنه کمپانیای دیگه تعطیلن طراحیشون در قیاس با مک بوک ها
با این تفاسیر مک بهتره خریداری شه یا همون لبتاب ویندوزی آپدیت شه؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید ...

نه، هیچ کدوم از این مشکلات رو نداره، واقعا هم دستگاهیه که یه سر و گردن از بقیه دستگاه های بازار بالاتره...

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
نه، هیچ کدوم از این مشکلات رو نداره، واقعا هم دستگاهیه که یه سر و گردن از بقیه دستگاه های بازار بالاتره...

سلام مجدد به همه دوستان
یادتون میاد من میخواستم یه مدل لپ تاپ msi رو بخرم ،
توی یه شرکتی بودم ، یه مهندسی به من گفت بهتره ASUS بخری!
گفت ایسوس جنس بهتری داره و در کل بهتره!
گف msi خوب نیس زیاد!!

چقدر راسته این حرف؟
اگر ایسوس بهتره از چه نظر بهتره؟ گارانتی و خدمات پس از فروش آیا؟ یا عمر قطعات لپ تاپ؟

پیشاپیش ممنونم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر