مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام دوستان من سیستمم رو ارتقا دادم حالا می خوام یک لپ تاپ برای گیم و بازی برای 2 تا 3 سال بخرم بودجه نهایت 4 میلیون نظرم روی y5070 هست خوبه یا نه چی پیشنهاد می دید اصلا لپ تاپ برای گیم خوب هست

سلام
با این بودجه میشه یه سیستم خوب بست! لپ تاپ تو بهترین حالت نصف یه pc به همون قیمت قدرت داره!!

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
سلام
دوستان میخواستم یکی که واقعا میدونه ارزش کدوم لپ تاپ بیشتره لطف کنه من الان بین این 3تا لپ تاپ کدومو بگیرم که از دوتای دیگه بی نقص تر باشه یا حداقل کاملتر باشه یا اگر هم میدونید شما یه لپ تاپ خوب و تو هیمن رنج قیمت برام معرفی کنید!!!
Alienware M18 - A - لپ تاپ الین ویر M18
ASUS G750JZ - لپ تاپ ایسوس G750JZ
MSI GT60 2OC 3K IPS Edition - B - لپ تاپ ام اس آی GT60 مدل 2OC 3K IPS Edition
هر کدوم انگار یجاشون میلنگه!!=((

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام
دوستان میخواستم یکی که واقعا میدونه ارزش کدوم لپ تاپ بیشتره لطف کنه من الان بین این 3تا لپ تاپ کدومو بگیرم که از دوتای دیگه بی نقص تر باشه یا حداقل کاملتر باشه یا اگر هم میدونید شما یه لپ تاپ خوب و تو هیمن رنج قیمت برام معرفی کنید!!!

سلام
بستگی به استفادت داره!!
اگه بیشتر برای بازی میخای بهترین گزینه ایسوسه چون گرافیکش بهتره!! ولی اگه استفاده ی متعادل داری msi بهتره!!(بخاطر ssd و رم بیشتر!)
Alienware ـم که کلن نمیدونم بین این دوتا چیکار میکنه!!!
البته نظر من بیشتر روی ایسوسست! نهایتش میتونی ارتقاش بدی!(رم و ssd بخری!)

amirreza 47

کاربر سایت
Dec 11, 2013
54
دوستان به نظر شما بهترین لپ تاپ تا رنج ۳۴۰۰۰۰۰ چی هستش که تو بازار هم موجود باشه؟ فقط و فقط برای گیم میخوام و حداقل تا اخر نسل ناامیدم نکنه ممنون.

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوستان به نظر شما بهترین لپ تاپ تا رنج ۳۴۰۰۰۰۰ چی هستش که تو بازار هم موجود باشه؟ فقط و فقط برای گیم میخوام و حداقل تا اخر نسل ناامیدم نکنه ممنون.

Lenovo Y5070
بهترینه تو این قیمت و فک نکنم حالا حالاها کم بیاره!

- - -ویرایش - - -

دوستان تبلت خوب زیر 400 تومان با قابلیت OTG و 3G هست ؟

فقط این دوتا رو پیدا کردم که اسم و رسم دارن!!
Huawei MediaPad 7 Youth 2 - 3G
ASUS Fonepad 7 (2014) FE170CG Dual SIM - A - 8GB

mojtaba2600

کاربر سایت
Nov 13, 2012
62
سلام
ایسوس گرافیک عالیی داره ولی ام اس ای صفحه بسیار عالی داره حاله اگر میخوای گیمهارو راحتر و با جزئیات بالاتر بازی کنی ایسوس ولی اگه میخوای از بازی لذت ببری MSI

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام
نظرتون درباره این مدل تبلت چیه ؟ برای یه شخصی میخوام که فقط میره اینترنت و فیلم نگاه میکنه

ASUS Transformer Pad TF303CL - 16GB - تبلت ایسوس ترنسفرمر پد TF303CL - مدل 16 گیگابایت

به جوانان فرصت داده بودم بیان جواب بدن ولی انگار نه انگار!! بعد میگن مارو نادیده میگیرن!!:D

این تبلتم واقعن چیز خوبیه! ولی ویژگی منحصر بفردی نداره بنظرم!! اگه نسبت به بقیه دوسش داری خوبه!

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان نظرتون دربارهٔ این مدل چیه؟
ASUS R512MAV-SX999B

Windows 8.1 BING Edition چه فرقی‌ با 8.1 - Windows 8 داره؟
ممنون

سرش به تنش میارزه! چیز دیگه ای به نظرم نمیاد!

خیلی فرق نمیکنن احتمالا!!

- - -ویرایش - - -

سلام خسته نباشید قیمت لپ تاپ ASUS G551JM و ASUS N551JM چند هست و کدام بهتر هست با تشکر

مشخصا دقیقشونو نمیدونم ولی سری G ایسوس سری گیمینگن و اساسن باید بهتر باشن! قیمتم حول و حوش 4 تومن باید باشه احتمالن!

- - -ویرایش - - -

دوستان با بودجه 2 تومن چه لپ تاپی میشد خرید؟
کاربرد مولتی مدیا - برای بازی نیست

z5070 لنوو حدودن 2تومنه(شاید کمی بیشتر!) و بهترین تو این بازه ست!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر