مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Hessam II

کاربر سایت
Oct 16, 2013
89
نام
Hessam
با تشکر از شما و دوستان که جواب دادین منم کاملا با حرف شما موافقم که پی سی با این قیمت خیلی بهتر،مثلا gtx880mبا این که آخرین مدل ولی در حد نسبتا خوبه.ولی مشکل اینجاست که من باید این سیستم رو با خودم حمل کنم ببرم جای دیگه به همین خاطر پی سی به کارم نمیاد.همون طور که گفتم من از اول تا دو هفته پیش میخواستم macbook pro 15بگیرم چون خیلی ازش تعریف شنیدم که تو بازه ی 7 تا 8 تا بهترین و عالیه ولی هفته ی پیش متوجه شدم که درایو نوری نداره،خوب اگه میخواستم بدون درایو نوری باشه دیگه برا چی لپتاپ یه آیپد یا سرفیس میگرفتم ارزون تر هم میشد.دوباره که از اول شروع به گشتن کردم متوجه شدم که اکثر شرکت ها بهترین سخت افزار و صفحه نمایش و کیبورد و سیستم کولینگ رو روی مدل های مخصوص گیمینگ سوار میکنن به همین خاطر گفتم ما که نشان گیمری رو بر سینه داریم یک لپ تاپ خوب هم میخوایم بگیریم با توجه به همه اینا خوب یک لپ تاپ گیمینگ میگرم که نسبت به بقیه بهتره.حالا اگه شما عزیزان یک لپ تاپ خوب میشناسین که عمر باتری 7 ساعته و سیستم خوب داشته باشه بگین من از خدامه 8 تا ندم خدا خیرتون بده.

متاسفانه در این رنج بودجه، در حال حاضر لپ تاپ مناسبی در کشور موجود نیست!
اما با توجه به مواردی که فرمودید، توصیه می کنم رو برند MSI تمرکز کنید.
MSI GT60 2OC 3K IPS Edition با قیمت 9,000,000 تومان موجوده که علی رقم داشتن باتری 9 سلولی، 7 ساعت عمر باتری برای گیم نداره!

MrMotamed

کاربر سایت
Feb 7, 2013
13
نام
آرمین
یعنی منظورتون اینه که برند ایسوس مناسب نیست؟چون با توجه به همه ی موارد مد نظر خودم مدل asus g750 jz ds75بود.که هم سخت افزار مناسبی داشت و هم نسبتا باتریش بهتر بود که البته فعلا همون طور که گفتین فکرنکنم باشه ولی احتمالا تا یکی دو ماه آینده میاد.حالا در کل یعنی روی برند ایسوس سرمایه گذاری نکنم؟چون من خیلی توی کیفیت برندها وارد نیستم.

آخرین ویرایش:

Hessam II

کاربر سایت
Oct 16, 2013
89
نام
Hessam
یعنی منظورتون اینه که برند ایسوس مناسب نیست؟چون با توجه به همه ی موارد مد نظر خودم مدل asus g750 jz ds75بود.که هم سخت افزار مناسبی داشت و هم نسبتا باتریش بهتر بود که البته فعلا همون طور که گفتین فکرنکنم باشه ولی احتمالا تا یکی دو ماه آینده میاد.حالا در کل یعنی روی برند ایسوس سرمایه گذاری نکنم؟چون من خیلی توی کیفیت برندها وارد نیستم.

چرا. ایسوس هم عالیه. خیلی تفاوتی از حیث کیفیتی ندارن. بیشتر باید به مشخصاتشون توجه کنید که کدام قوی تره و همانطور که گفتین، موجود نیست فعلاً.
البته این مدلی که شما می فرمایید، قطعاً 6-7 ساعت باتری شارژ نگه نمیداره و به طور حتم فرا تر از 12 میلیون تومان هست قیمتش!!

MrMotamed

کاربر سایت
Feb 7, 2013
13
نام
آرمین
البته این عرضه شده ولی توی سایت های ایرانی فعلا ندیدم وگرنه قیمتش به دلار 2500ولی تو کشور ما خدا میدونه قیمت چنده.در مورد باتری هم یک حالت خاص بود که 6ساعت نگاه داشت اونم زمانی بود مه روشنایی صفحه 40 درصد و فقط باهاش وبگردی کرد اما با همین ضرایط ام اس آی و الینوار 4 ساعت شارژ نگه داشتن که اونم به خاطر تکنولوژی جدید انویدیا در بهینه استفاده کردن باتریه.این مدل که گفتین هم مدل بسیار عالیه و حتما مد نظر قرارش میدم ولی تا 2ماه دیگه خدا کریمه باید دید قیمت ارز چجوری میشه.msi gt60 واقعا مدل عالیه

cryer1993

کاربر سایت
Jul 3, 2011
31
نام
hooman
راستی کسی اینجا MSI GS70 کار کرده ؟ دو سوال داشتم :

1.سیستم کولینگش چطوره ، دیدم msi رو cooling ـش خیلی کار کرده ، ولی تو دیجیکالا زده بود موقع پردازش های سنگین گرم می کنه ، چطوریاس ؟
2.بنظرتون ارزش داره بگیرم یا اینکه صبر کنم ورژن جدیدش بیاد ، با پردازنده های گرافیکی maxwell ؟

پ ن : با توجه به اینکه لپتاپ الانم Ge60 ـه .
870 و به بالا maxwell نیست همینطور برا اینکه شرکت ها به مشکل نخورن 2 مدل 860 زده انویدیا که یکی maxwelle یکی نه و از اونجایی میتونی بفهمی که مثلا gs60 دو مدل داره یکی با 860 یکی با 870 پس keplere الان تنها لپتاپ با 860 maxwell که معرفی شده gigabyte p34g v2 هست
کلا تمام لپ تاپا نازک که مکسول نباشن مشکلو دارن کاریش نمیشه کرد
من الان دارم gigabyte p35k میگیرم چون جدیدش رسمن هیچ فرق بزرگی نداره
ge60 جدید اگه داری عالیه فعلا نمیصرفه عوض کنی یه 6 ماه وایسا

darklover

کاربر سایت
Oct 10, 2012
155
سلام
ببخشید سوالم مربوط به این تاپیک نمیشه ولی جای رو هم پیدا نکردم واسه سوال کردن

یه گوشی galaxy fit s5670 داریم ۲ سال هست خریده شده و سالم هست فقط یکمی خوردگی داره

بخوام بفروشم تقریبا چقدر می ارزه؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام
ببخشید سوالم مربوط به این تاپیک نمیشه ولی جای رو هم پیدا نکردم واسه سوال کردن

یه گوشی galaxy fit s5670 داریم ۲ سال هست خریده شده و سالم هست فقط یکمی خوردگی داره

بخوام بفروشم تقریبا چقدر می ارزه؟

واقعن کمبود این بخش(موبایل) حس میشه!

اگه به مغازه دارا بدیش فک نکنم بیشتر از 200 بدن! ولی اگه خودت بفروشی 230 40 ممکنه بفروشی!

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
870 و به بالا maxwell نیست همینطور برا اینکه شرکت ها به مشکل نخورن 2 مدل 860 زده انویدیا که یکی maxwelle یکی نه و از اونجایی میتونی بفهمی که مثلا gs60 دو مدل داره یکی با 860 یکی با 870 پس keplere الان تنها لپتاپ با 860 maxwell که معرفی شده gigabyte p34g v2 هست
کلا تمام لپ تاپا نازک که مکسول نباشن مشکلو دارن کاریش نمیشه کرد
من الان دارم gigabyte p35k میگیرم چون جدیدش رسمن هیچ فرق بزرگی نداره
ge60 جدید اگه داری عالیه فعلا نمیصرفه عوض کنی یه 6 ماه وایسا

نه Ge60 2oc نیست ، مدل قبلیه .
پس صبر می کنم بعد عرضه DirectX 12 که مدل جدید gs70 stealth بیاد بگیرم .

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
بستگی به مدلش داره الان من یه ۷۹۷۰ لپ تاپی دارم به جرات میشه گفت بجز gtx 780m و مدل های بالاتر از همه گرافیکای انوردیا بهتره . البته برای گیم سی پی یو خیلی مهمه سی پی یو اینتل باه خیلی بهتره .

مدل گرافیکش R7 M265 کلا به سری های ATI اعتمادی ندارم واسه همین می خوام بدونم چجوریاست این گرافیک
مشخصات لپتاپ میشه این
lenovo g510 i7 4702MQ/8G/1T/ati 4G r7 opal

cryer1993

کاربر سایت
Jul 3, 2011
31
نام
hooman
نه Ge60 2oc نیست ، مدل قبلیه .
پس صبر می کنم بعد عرضه DirectX 12 که مدل جدید gs70 stealth بیاد بگیرم .
قطعا همین کارو کن ولی x12 رو تمام سری 700 و 800 نصب میشه از اون لحاظ خیلی نگران نباش و قابلیت ها اختصاصی که خفن به نظر بیاد تو سخت افزار جدید نخواهد داشت
الان فقط بحث ddr4 هست که حواست باشه و اینکه سری جدید اینتل خیلی تاخیر خرده ولی جون لپ تاپ خوب داری ( فکر کنم ) می صرفه وایسی
دوستی که تبلت می خوای اگه کار گرافیکی میکنی note 10.1 مدل 2012 اگه میتونی یکم بزرای روش نوت 10.1 مدل 2013 ولی اگه کار گرافیکی نمیکنی رو nexus7 2013 شک نکن

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
مدل گرافیکش R7 M265 کلا به سری های ATI اعتمادی ندارم واسه همین می خوام بدونم چجوریاست این گرافیک
مشخصات لپتاپ میشه این
lenovo g510 i7 4702MQ/8G/1T/ati 4G r7 opal
سی پی یوش قویه ولی گرافیکش آنچنان خوب نیست الان gt 750 به مراتب از این بهتره ولی بستگی داره چه انتظاری ازش داشته باشی رو حالت medium و low میتونه بازی ها رو اجرا کنی . شما بودجتون رو مشحص کنید تا بهتر بتونم راهنماییتون کنم.

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
سی پی یوش قویه ولی گرافیکش آنچنان خوب نیست الان gt 750 به مراتب از این بهتره ولی بستگی داره چه انتظاری ازش داشته باشی رو حالت medium و low میتونه بازی ها رو اجرا کنی . شما بودجتون رو مشحص کنید تا بهتر بتونم راهنماییتون کنم.

میخوام باهاش بازی بکنم بازی های روز حالا نه با تنظیمات ultra ولی high باشه دیگه
بیشتر از کامپیوتر خوشم میاد ولی چون یه چا ثابت نیستم مجبورم لپتاپ بخرم
تا 2700 یا 2800 میتونم هزینه کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر