مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

masoud237masoud

کاربر سایت
Aug 12, 2008
47
بله.
اما واقعا با 8 گیگ رم و core i7 و ati6770 این سرعت فریم غیرمنطقی نیست؟
بعضی برنامه ها هم کارت گرافیکو نوشته 6740.
این مشکل فقط با crysis2 نیست و مثلا تو alice هم با اخرین تنظیمات 30 فریم میده!:(

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
بله.
اما واقعا با 8 گیگ رم و core i7 و ati6770 این سرعت فریم غیرمنطقی نیست؟
بعضی برنامه ها هم کارت گرافیکو نوشته 6740.
این مشکل فقط با crysis2 نیست و مثلا تو alice هم با اخرین تنظیمات 30 فریم میده!:(

البته چون تو سایت نوت بوک چک دقیق نزده نمیشه گفت منظورش از high شما تکسچر و aa را یکم بیار پایین تر باید بشه راستی درایور کارت گرفیکت مال کی هست یه ابدیتیش بکن حتما بهتر میشه
دیگه لپتاپه نمیشه بیشتر از این ازش انتظار داشت

سلام دوستان
این سایت معتبره دیگه برای خرید لپتاپ؟
http://sarzamin.ir
ممنون

نظری روش ندارم چون ازش خرید نداشتم بتونی خودت بخری بهتره البته سایتی که میدونم معتبره تو فروش digikala یه سری بهش بزن قیمتاشم مناسبه

Last edited by a moderator:

masoud237masoud

کاربر سایت
Aug 12, 2008
47
البته چون تو سایت نوت بوک چک دقیق نزده نمیشه گفت منظورش از high شما تکسچر و aa را یکم بیار پایین تر باید بشه راستی درایور کارت گرفیکت مال کی هست یه ابدیتیش بکن حتما بهتر میشه
دیگه لپتاپه نمیشه بیشتر از این ازش انتظار داشت
این بازی اصلا چنین تنظیماتی نداره.فقط میشه ازبین سه درجه gamer-advanced-hardcore یکی رو انتخاب کرد.
مشکل اینه که دوستم یه کامپیوتر با گرافیک 250gts -2'gigram-cpucore2due7400داره و این بازیو رو hardcore با 40 فریم به بالا بازی می کنه.
درایور کارت گرافیکم هم اخرین نسخه یعنی catalist11.6هست.
نمیدونم چرا بعضی جاها گرافیکو نوشته 6740.اکثر جاها هم نوشته 6700series.:-/:(

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
این بازی اصلا چنین تنظیماتی نداره.فقط میشه ازبین سه درجه gamer-advanced-hardcore یکی رو انتخاب کرد.
مشکل اینه که دوستم یه کامپیوتر با گرافیک 250gts -2'gigram-cpucore2due7400داره و این بازیو رو hardcore با 40 فریم به بالا بازی می کنه.
درایور کارت گرافیکم هم اخرین نسخه یعنی catalist11.6هست.
نمیدونم چرا بعضی جاها گرافیکو نوشته 6740.اکثر جاها هم نوشته 6700series.:-/:(

اشتباهت همینجاست gamer-advanced-hardcore مال درجه ی سختی بازی هست نه گرافیکه بازی :|
شما باید بری تو قسمت تنظیمات گرافیک تو option و درستش کنی اگه هم تو اپشن چیزی نیست باید تو محیط ویندوز رو ایکن setup بازی کلید کنی تنظیمات را بچجینی بعد بری تو بازی چون خودم رو pc بازی نکردم دقیق تنظیماتشا نمیدونم

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
ببین دوست من کلا لپ تاپ ها نصبت به کامپیوتر ها با سخت افزار مساوی گاهی تا 40 درصد هم ضعیف تر هستن تو اگه update های جدید crysis2 رو دانلود کنی وضعیت فریم تا حدودی بهتر می شه یا مثلا res رو بیار پایین ولی کلا این عادی هست که لپ تاپ فریم پایین تر بده

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام.
با راهنمایی های شما دوستان این دو مدل رو در نظر گرفتم ولی نمیدونم کدوم رو بخرم ، از بین این دو مدل کدوم پیشنهاد میشه و چرا؟
Dell 5110
Acer 5742
حدود قیمت 800-850
از طرفی Dell دارای USB3 هست و از طرف دیگه فکر کنم گرافیک Acer قویتر باشه.
اگه فرق خاصی هم دارن بفرمایین.
مرسی.

mehdi709

کاربر سایت
May 4, 2009
111
نام
مهدي
سلام.
با راهنمایی های شما دوستان این دو مدل رو در نظر گرفتم ولی نمیدونم کدوم رو بخرم ، از بین این دو مدل کدوم پیشنهاد میشه و چرا؟
Dell 5110
Acer 5742
حدود قیمت 800-850
از طرفی Dell دارای USB3 هست و از طرف دیگه فکر کنم گرافیک Acer قویتر باشه.
اگه فرق خاصی هم دارن بفرمایین.
مرسی.
من میگم 5110 بخر یکی از دوستام داشت خیلی رازی بود بعدش دل تو ایران بهتر ساپورت میشه گرافیک دل هم زیاد کم نیست یعنی فعلا کارت با 1G راه میفته بعدش میتونی ارتقا بدی تا 4
کلا دل بهتره....(اینو از رو تجربه میگم);)

AmirHA

کاربر سایت
Jul 10, 2011
9
منم بالاخره یه N53SN با گارانتی سازگار خریدم
واقعا همه چیز تمومه! خوشبختانه با هارد 7200 هم گیرم اومد
ماشاا... واسه خودش ابهتی داره! مخصوصاً با اون شارژر گندش!:mrgreen:
با استفاده عادی هم واقعا خنکه>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر