مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
سلام!
یکی از دوستان قصد گرفتن لپ تاپ داره !
حول و حوش 1500000 هم میخواد خرج کنه ! از اونجایی که درس و کارش هم ربطی به کامپیوتر نداره استفاده اصلیش میشه گیم و فیلم دیدن و نهایتا کار کردن با نرم افزارهای حد photo shop ! من خودم gx 640 msi سری game رو بهش معرفی کردم و به نظرم ارزش 100 تومن بیشترخرج کردن رو داره با پروپرتیش ! اما خودش میگه msi مارک معتبری نیست و پروپرتیش کارکرد کمتری حتی نسبت به رده پایین تر های شرکت هایی مثل hp و vaio , ... داره! اول اینکه اصلا همچین چیزی هست که msi اینقدر فاصله کیفی داشته باشه و چیز دیگه این که تو این رنج اگر لپ تاپی بامشخصاتی که ذکر کردم سراغ دارید ( vaio , hp حتی dell ) بی زجمت معرفی کنید !
خیلی ممنون!

من کلا DELL پیشنهاد نمیدم ولی تو این رنج DELL - XPS L501X رو میتونی روش حساب کنی !

اما از نظر من توی این محدوده و 200-300 تومن بالاتر بدون شک ASUS N61 JQ انتخاب اول هست البته اگه گیر بیاری !

از من می شنوی سراغ msi ]م نرو :d

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
سلام!
یکی از دوستان قصد گرفتن لپ تاپ داره !
حول و حوش 1500000 هم میخواد خرج کنه ! از اونجایی که درس و کارش هم ربطی به کامپیوتر نداره استفاده اصلیش میشه گیم و فیلم دیدن و نهایتا کار کردن با نرم افزارهای حد photo shop ! من خودم gx 640 msi سری game رو بهش معرفی کردم و به نظرم ارزش 100 تومن بیشترخرج کردن رو داره با پروپرتیش ! اما خودش میگه msi مارک معتبری نیست و پروپرتیش کارکرد کمتری حتی نسبت به رده پایین تر های شرکت هایی مثل hp و vaio , ... داره! اول اینکه اصلا همچین چیزی هست که msi اینقدر فاصله کیفی داشته باشه و چیز دیگه این که تو این رنج اگر لپ تاپی بامشخصاتی که ذکر کردم سراغ دارید ( vaio , hp حتی dell ) بی زجمت معرفی کنید !
خیلی ممنون!
راستش به گفته دوستمون asus n61jq یه چیزی بود,اما اگر بتونی پیدا کنی,این lenovo y560 هم خیلی دستگاه عالیی بود,اما اینم دیگه خیلی کمه و نیست,در کل بنده هم msi رو پیشنهاد نمیدم,شما تو این رنج میتونی n53 asus رو بخری که جایگزین n61 شده,اما من خودمم n61 دارم,خیلی دستگاه خوبیه,دیگه به غیر از اینا همون dell l501 و hp envy و u43 و u53 از asus رو هم پیشنهاد میکنم

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
راستش به گفته دوستمون asus n61jq یه چیزی بود,اما اگر بتونی پیدا کنی,این lenovo y560 هم خیلی دستگاه عالیی بود,اما اینم دیگه خیلی کمه و نیست,در کل بنده هم msi رو پیشنهاد نمیدم,شما تو این رنج میتونی n53 asus رو بخری که جایگزین n61 شده,اما من خودمم n61 دارم,خیلی دستگاه خوبیه,دیگه به غیر از اینا همون dell l501 و hp envy و u43 و u53 از asus رو هم پیشنهاد میکنم
من Lenovo پیشنهاد نمیدم لولای درهاش اصلا با کیفیت نیست !

پ.ن : دقیقا منم N61 JQ دارم فوق العادس !:d

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
من Lenovo پیشنهاد نمیدم لولای درهاش اصلا با کیفیت نیست !

پ.ن : دقیقا منم N61 JQ دارم فوق العادس !:d
راستش درست میگی دوست من,لولاشون ضعیفه,اما خوبن,
اما بزن کف رو به افتخار همه n61 دارا:d:d=d>=d>=d>=d>=d>=d>:mrgreen::lol::thumbup::excited::groupwave:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوستان البته که n61jq حرف نداره و فعلا جایگزینی براش نیست ولی اینکه می گین دیگه نیست اشتباهه.
اگر کسی خواست می تونه از سایت لوکوپوک بخره....
در ضمن این لب تاپ بخواطر این خیلی خوب و پر طرفدار شد چون همه چیزش نسبت به هم بالا بود و قیمتشم پایین. در ضمن مارک خزیم نیست که مثل دل یا سونی دست هرکی ببینید.
اگر نمونه وارداتی کسی خواست من در خدمتم از دبی هم میاد.
البته ممکنه حروف فارسیش رو کلیداش نباشه

AFDragon

کاربر سایت
Mar 9, 2011
2
سلام
می خواستم یه لپتاب عالی از هر نظر ( هم گیمینگ و هم سرعت ) تو رنج 1.500 تا 1.800
پیشنهاد بدین ترجیهآ ASUS یا VAIO .
لطفا اطلاعات کامل بدین. هم کانفیگ و هم قیمت بازار و موجود بودنش.
ممنون

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
با 2500 هزار تومن چه لپ تاپی میشه خرید ؟

Asus G73jw رو میتونید بگیرید.نه یک کانفیگ معمولیش رو.یک کانفیگ قویترش رو میتونید با 2.500 بگیرید.

سلام
می خواستم یه لپتاب عالی از هر نظر ( هم گیمینگ و هم سرعت ) تو رنج 1.500 تا 1.800
پیشنهاد بدین ترجیهآ ASUS یا VAIO .
لطفا اطلاعات کامل بدین. هم کانفیگ و هم قیمت بازار و موجود بودنش.
ممنون

توی این رنج Acer Aspire Ethos 8950G گزینه ی خوبی هست.اگر سونی میخواید F137 رو پیشنهاد میکنم که در مقابل acer 8950 از نظر سخت افزاری پایینتر هست.کمی هم بیشتر میتونید خرج کنید که یه Asus G73jw بگیرید.اما 8950 acer گرینه مناسبی هست برای خرید با 16Gig DDr3 1333 و گرافیک 6850M 2Gig و LED 18inch FullHD و 1500Gig هارد.برای یک گیمر کافیه

USB3 هم داره

3432494cfb.jpg

آخرین ویرایش:

AFDragon

کاربر سایت
Mar 9, 2011
2

توی این رنج Acer Aspire Ethos 8950G گزینه ی خوبی هست.اگر سونی میخواید F137 رو پیشنهاد میکنم که در مقابل acer 8950 از نظر سخت افزاری پایینتر هست.کمی هم بیشتر میتونید خرج کنید که یه Asus G73jw بگیرید.اما 8950 acer گرینه مناسبی هست برای خرید با 16Gig DDr3 1333 و گرافیک 6850M 2Gig و LED 18inch FullHD و 1500Gig هارد.برای یک گیمر کافیه

USB3 هم داره

3432494cfb.jpg

این مدل ایسر کانفیگش خوبه ولی خیلی بزرگه
با این کانفیگ , سایز 16.4 اینچی هست؟
و اینکه الان قیمت ASUS G53JW و ASUS G73JW تو بازار چنده؟
و اینکه ASUS G53JW بهتره یا MSI GX740-H ؟
قیمت MSI GX740-H چنده؟

آخرین ویرایش:

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
قیمت MSI GX740-H چنده؟

شما براي گيم بايد صفحه لپ تاپتون بزرگ باشه.توي سايز 16.4 هيج لپ تاپي اين كانفيگ رو نداره مگر اينكه يه لپ تاپ مدل كاستومايز شده رو بگيريد كه قيمت بسيار بالا ميره.الان G73jw رو امرتات آورده حدود 2.200 هست.البته يكي از ضعيفترين كانفيگاشو آورده كه حتي FullHD هم نيست كه ضعف بزرگي هست.G53jw رو هم نديدم شركتي تا الان آورده باشه.مگر اينكه بدون گازانتي توي بازار بگزديد پيدا كنيد.كه نيستش.asus G53 خيلي بهتر از MSI GX740 هست بدون شك.
قيمت الان GX740 هم بايد الان i7 حدود 2.200 باشه.i5 هم 1940 با گارانتي ماتريكس

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
قیمت MSI GX740-H چنده؟
رفیق این که هنوز نیومده,
قیمت G53 هم 2.100 بود 2 روز پیش
بین اون 2تا هم G53 خیلی بهتره
قیمت GX740 رو هم ندارم

vahid_itc

کاربر سایت
Jun 5, 2010
64
سلام
یه لپ تاپ میخواستم با بودجه حداکثر 550 هزار تومان
مهمترین استفاده برای دانشگاه مجازی و اینترنت و کارای دانشجویی
یه سیستم بروز که به درد دانشجو بخوره
و فیلم های بلوری هم پخش کنه و
البته میدونم 550 تومن کمه

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
سلام
یه لپ تاپ میخواستم با بودجه حداکثر 550 هزار تومان
مهمترین استفاده برای دانشگاه مجازی و اینترنت و کارای دانشجویی
یه سیستم بروز که به درد دانشجو بخوره
و فیلم های بلوری هم پخش کنه و
البته میدونم 550 تومن کمه
عجب!!!!!!!!
شما کاش 6-7 ماه پیش میومدی لپ تاپ منو میخریدی,مثل عروسک بود,بلوری هم داشت,500 دادمش رفت,الانم مثل چی پشیمونم,اما با این بودجه dvd رایتر هم به زور دارن,چه برسه به blu-ray
شما تو این رنج میتونی acer 5742,4742
و hp G62 رو بگیرید

javadsadeghi

کاربر سایت
Aug 16, 2010
40
نام
جواد
سلام
دوستان یه راهنمایی فوری لازم دارم
با نهایت 650 بهترین گزینه چیه ؟
خیلی فوری
خودم acer 5742 رو تونستم پیدا کنم ولی شده 680
چیزی که مهمه اینه که می خوام علاوه بر کانفیگ خوب ظاهر خوبی هم داشته باشه (یعنی روم بشه جایی , جلوی کسی بازش کنم (-;

آخرین ویرایش:

bargozideh

کاربر سایت
Sep 8, 2007
27
سلام
من یه مهندسه مکانیک هستم که با نرم افزارای تخصصی مکانیک مسه(CATIA یا ANSYS) کار میکنم.
خاستم یه لپ تاپ برا کارم بگیرم
بیشتر علاقه به خرید مک بوک ایر داشتم به خاطره سبکیش ولی میترسم نتونم خوب اون نرم افزارا رو اجرا کنم چون فقط رو ویندوز کار میکنن!این نرم افزاراییی که گفتم زیاد به پردازش یا کانفیگه بالا احتیاج ندارن و مک بوک ایر کارمو را میندازه فوقش نشد مک پرو که هست;)
مشکل اصلی من اجرای این نرم افزارا روی ویندوزه!حتما هم میخام مک باشه!
کسی میتونه کمکم کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر