مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
معرفی کنی ممنون میشم! از ACER زیاد خوشم نمیاد! یکی بهم گفت یه لپ تاپ هست (Dell ) سی پی یوش Core i7 چهار هسته ایه!!! کف کردم!:-/. گفت قیمتش هم 1500000 تومنه! فقط مذلشو نمیدونست! کسی میدونه؟ اگر نه، لطفا چند تا معرفی کنید! مرسی :)
بله این تنها مدلی از دل هست که مورد قبوله,مدلش:XPS-L501 هست
که تو چند صفحه قبل هم خودم و هم دوستا معرفیش کردن با عکس,
مورد های دیگه هم که به دوستمون گفتم:
asus n43jc:i5-4GB-500GB-1GB GF 310
asus a42ja:i7-4GB-640GB-2GB ATI 5730
asus n43jq:i7-4GB-640-1GB GF 435
بعد
ASUS N61JQ:I7-4GB-500-1GB ATI 5730
ASUS N82
LENOVO Y560
HP ENVY 15,14
دیگه مدل خاصی به ذهنم نمیرسه,ولی در کل اینایی که گفتم خیلی عالین با هر کانفیگی هم که بخواید پیدا میکنید

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
سلام .لپ تاب با قیمت 1300000 تومان چی پیشنهاد میشه.(برای بازی )
asus n61 با کانفیگ i5 ,که i7 گرون تر میشه
lenovo y560 اینم با i5 ,البته اگر یه 100 تومن اضافه کنید i7 هم میتونید بخرید,
اینایی که گفتم جفتشون گرافیکاشون ATI 5730 1GB هستند,ولی در کل تو این رنج قیمت بنده اصلا این دستگاه هارو مناسب برا بازی نمیبینم,کلا لپ تاپ برا بازی به درد نمیخوره,یه نصیحت دوستانه,شما برو یه X360 بخر,300 تومن,یه لپ تاپ معمولی خوب هم بخر 700 تومن,بقیه پولتم بزار جیبت حالشو ببر,لپ تاپ برا بازی بخری بعدا پشیمون میشی,
موفق باشی

• Like
Reactions: Quarantine

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
فروشنده به من گفت dell سری studio رو با مشخصات i7 با 4 گیگ رم ddr3 و هارد 500 و 1gb گرافیک ati موجود داره. برام یک میلیون دقیق و صافی میاره.
قیمت خوبه؟ به نظرتون ارزش داره؟؟؟:-/
امکان داره سره قطع هایش بخواد کلک بزنه؟ نوع دیگه هم با این شرایط پیدا میشه؟

در مورد چند تا گرافیگ لپ تاپ ها جدید هم توضیح بدین. سر از مدل گرفیک اینها در نیاوردیم که کدومشون ارزش خرید داره.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوست عزیز دل با این مشخصات و این قیمت خیلی خوبه ولی اینو بدون که لب تاپ های دل خیلی خوب و زود می رن گارانتی و شاید بشه گفت از بین هر 5 تا یکی مشکل داره. ولی دل سردت نکنم .دل نسبت به قیمتش چیز خوبی رو ارائه می ده.
کارت گرافیکم اولا به 1gig یا 2gig توجه نکن . مهم ترین مطلب رم گرافیکته و مدلش . حتما یادت باشه مدل گرافیکت 5730 یا عددایی تو این مایه ها گرافیک های خوبین ولی اگر بتونی gtx 280 یا مدل های دیگه gtx بخری خیلی عالیه چون شاخ ترین گرافیک ها هستن.
cpu خوبی داری ولی ببین cache این cpu بالای 6M باشه چون تو cpu از همه چیز مهم تر اینه.
من اگر بخوام لب تاپ بخرم ( البته دارم ) ولی خوب asus و lenovo رو اول از همه تو ذهنم دارم چون تو بازار خوب جواب دادن و برگشتی انچنانی نداشتن نسبت به dell و hp بی خود و sony ولی تصمیم با خودته چون لب تاپ هایی که گفتم یه خورده گرونترن.
اینم سر دلم موند بگم:
لب تاپ برای گیم مناسب نبود ه ولی الان با هزینه بیشتر یعنی 2 میلیون میشه لب تاپ خرید که تا الان هر بازی هست رو جواب بده بدون هیچ گیری و فکر کنم تا یه سالی اصلا بازی روش گیر نکنه تازه بد بینانه.
مثل چی .... g51 asus که led شم 3d هستش و فکر کنم گرافیکش از نوع gtx هست که همه می دونن چیه.

آخرین ویرایش:

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
فروشنده به من گفت dell سری studio رو با مشخصات i7 با 4 گیگ رم ddr3 و هارد 500 و 1gb گرافیک ati موجود داره. برام یک میلیون دقیق و صافی میاره.
قیمت خوبه؟ به نظرتون ارزش داره؟؟؟:-/
امکان داره سره قطع هایش بخواد کلک بزنه؟ نوع دیگه هم با این شرایط پیدا میشه؟

در مورد چند تا گرافیگ لپ تاپ ها جدید هم توضیح بدین. سر از مدل گرفیک اینها در نیاوردیم که کدومشون ارزش خرید داره.
شما اصلا ریسک نکن و حرف این مغازه دار هارو گوش نکن که سرت....
شما یا برو acer 5742 بخر یا میتونی تو این قیمت asus n53,بخری,البته n61 هم با i3 میتونی تا 1 میلیون بخری

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,209
نام
ماکان
دوستان من یک سوال دارم که خیلی برام مهم هست! خواهشا هرکسی که اطلاعاتی داره کمکم کنه!

برای صفحه لپ تاپ محافظی (یه چیز تو مایه های محافظ LCD این PSP یا هر چیز دیگه ای) وجود داره؟ من دنبال یک محاظ برای صفحه یک لپ تاپ مدل Vaio F میگردم، گیرم میاد؟ چیزی هست؟

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
دوستان من یک سوال دارم که خیلی برام مهم هست! خواهشا هرکسی که اطلاعاتی داره کمکم کنه!

برای صفحه لپ تاپ محافظی (یه چیز تو مایه های محافظ LCD این PSP یا هر چیز دیگه ای) وجود داره؟ من دنبال یک محاظ برای صفحه یک لپ تاپ مدل Vaio F میگردم، گیرم میاد؟ چیزی هست؟
بله رفیق هست اما قیمت بالاست و خیلی کمه,تو پایتخت یا بازار رضا میتونی پیدا کنی

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,986
نام
محمود
سلام .لپ تاب با قیمت 1300000 تومان چی پیشنهاد میشه.(برای بازی )

من خودم همین چند روز قبل با همین قیمت لپ تاپ خریدم و انتخابم هم ASUS N53SV بود. البته من 1280 خریدم، ولی خیلی سورپریز بود و با این قیمت به این راحتیا گیر نمیاد! :D

اگه تهرانی هر لپ تاپی خواستی بگیری حتما از مرکز کامپیوتر پارسیان (بین چهار راه ولیعصر و میدان ولیعصر) بگیر! از همه جا قیمتش مناسب تره.

Hornet

کاربر سایت
Mar 10, 2009
0
نام
جمال
سلام

دوستان برای بودجه 600 تومن چه لپتاپی میشه خرید ؟ برای استفاده عادی میخوام و البته بیشتر داخل خانه استفاده میکنم . وزن و اندازش زیاد برام مهم نیست باتری هم همچنین
با تشکر

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
سلام

دوستان برای بودجه 600 تومن چه لپتاپی میشه خرید ؟ برای استفاده عادی میخوام و البته بیشتر داخل خانه استفاده میکنم . وزن و اندازش زیاد برام مهم نیست باتری هم همچنین
با تشکر
رفیق الان یخورده گرون شده,اما شما میتونی acer 5742 و hp G62 رو خرید کنید

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
سلام!
یکی از دوستان قصد گرفتن لپ تاپ داره !
حول و حوش 1500000 هم میخواد خرج کنه ! از اونجایی که درس و کارش هم ربطی به کامپیوتر نداره استفاده اصلیش میشه گیم و فیلم دیدن و نهایتا کار کردن با نرم افزارهای حد photo shop ! من خودم gx 640 msi سری game رو بهش معرفی کردم و به نظرم ارزش 100 تومن بیشترخرج کردن رو داره با پروپرتیش ! اما خودش میگه msi مارک معتبری نیست و پروپرتیش کارکرد کمتری حتی نسبت به رده پایین تر های شرکت هایی مثل hp و vaio , ... داره! اول اینکه اصلا همچین چیزی هست که msi اینقدر فاصله کیفی داشته باشه و چیز دیگه این که تو این رنج اگر لپ تاپی بامشخصاتی که ذکر کردم سراغ دارید ( vaio , hp حتی dell ) بی زجمت معرفی کنید !
خیلی ممنون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر