مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
مگه قبلیه مشخصاتش چی هست؟

بعدشم هم اینهایی که گفتی کجا با این قیمتهایی پیدا میشن؟ :d
مشخصاتش رو با یک جستجو می شه پیدا کرد
خرید هم مگه شما قیمت دیگه ای گرفتین؟ از فروشنده ها می شه با این قیمت تهیه کرد. حداکثر 10 تومن کمتر یا بیشتر.

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
عباس نظرت در مورد DV6-2300 چیه؟

در مقایسه با F121 کدوم رو پیشنهاد میدی؟
سلام
امیر جان اون مدل F121 چند مدل با پسوند مختلف داره اگر مشخصات یا لینکی از F121ی که مد نظر داری بده تا بگم کدام یک بهتر هست.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,246
نام
امیرحسین
عباس نظرت در مورد DV6-2300 چیه؟

در مقایسه با F121 کدوم رو پیشنهاد میدی؟

سلام
امیر جان اون مدل F121 چند مدل با پسوند مختلف داره اگر مشخصات یا لینکی از F121ی که مد نظر داری بده تا بگم کدام یک بهتر هست.

VPCF12KFX/B
یا

VPCF12jFX/B
قیمت هر سه تا شونو داری؟
نسبت به قیمت یکی رو پیشنهاد بده!

msmdb

کاربر سایت
Sep 14, 2010
2
سلام
من عضو جديد سايتم
مي خواستم بپرسم لپ تاپ شركت maingear ex-l 18 مودم داره؟و دو كارت گرافيك 280كه بشن تقريبان 512براي بازي كم نيست چون هر روز بازي هاي جديدي مياد كه فضاي بيش از 512 ميخوان؟
ويندوز اين لپ تاپ چيه؟
هاردش چند گيگ هست؟
قيمتش تو ايران چنده؟
و ميشه نصب نرم افزار و استفاده از عينك مخصوص فيلم سه بعدي باش ديد؟
و cpuاين لپ تاپ براي بازي هاي چند سال بعدي هم ميكشه يا نه؟

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
سلام
من عضو جديد سايتم
مي خواستم بپرسم لپ تاپ شركت maingear ex-l 18 مودم داره؟و دو كارت گرافيك 280كه بشن تقريبان 512براي بازي كم نيست چون هر روز بازي هاي جديدي مياد كه فضاي بيش از 512 ميخوان؟
ويندوز اين لپ تاپ چيه؟
هاردش چند گيگ هست؟
قيمتش تو ايران چنده؟
و ميشه نصب نرم افزار و استفاده از عينك مخصوص فيلم سه بعدي باش ديد؟
و cpuاين لپ تاپ براي بازي هاي چند سال بعدي هم ميكشه يا نه؟
سلام دوست عزیز
این لپ تاپ با توجه به قطعات و قیمت بالای 3000 دلاری که داره اصلا ارزش خرید نداره.
مشخصاتش این هست:

• 2.53GHz Intel Core2 Extreme x9300 quad-core processor
  • 8GB of dual-channel DDR3 memory
  • Dual 1GB (total 2GB) Nvidia GeForce GTX 280m GPUs in SLI mode.
  • 18.4-inch 1,920×1,080 resolution widescreen display
  • Up to 500GB SATA (@7,200rpm) hard drive, up to 80GB SSD, and up to 1.5TB SATA (3 x 500GB @7,200rpm) Dual RAID 0 hard drives.
  • HDMI connector
  • VGA output port
  • Integrated HD TV (ATSC) Tuner (Coaxial) – Optional
  • Internal Intel WiFi Link 5300 a/b/g/Draft-N and Bluetooth v2.1
  • High definition digital audio, integrated 4 channel support, and up to 7.1 support through digital out
  • DVD or Blu-ray optical drive
  • Three USB2.0 ports
شما بودجه و هدف از خرید لپ تاپ رو مشخص بکنید تا مدلی مناسب با بودجه شما پیشنهاد بدم.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها دیروز از پایتخت یک Acer 5741G با سی پی یو i3 هارد 500 و گرافیک ATI 5470 گرفتم 760 تومان .
امروز یه کم بیشتر با لپ تاپ کار کردم و چند jتا سوال برام پیش اومده :

1 - من ویندوز seven 32 بیتی نصب کردم و الان فقط 2.5 گیگ از رم usable هست . این طبیعیه ؟

2 - امروز لپ تاپ رو بردم محل کارم ( اونجا وایرلس داریم ) . خیلی راحت کانکت میشد ولی بعد در حالی که کانکت بود میزد no internet access .
خلاصه هر کاری کردم با وایرلس نتونستم به اینترنت وصل شم الته بعد از طریق کابل شبکه به اینترنت وصل شدم .
فکر میکنید مشکل وصل نشدن به وایرلس چی بود ؟ ( البته با موبایل هم نتونستم به وایرلس وصل شم )

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
بچه ها دیروز از پایتخت یک Acer 5741G با سی پی یو i3 هارد 500 و گرافیک ATI 5470 گرفتم 760 تومان .
امروز یه کم بیشتر با لپ تاپ کار کردم و چند jتا سوال برام پیش اومده :

1 - من ویندوز seven 32 بیتی نصب کردم و الان فقط 2.5 گیگ از رم usable هست . این طبیعیه ؟

2 - امروز لپ تاپ رو بردم محل کارم ( اونجا وایرلس داریم ) . خیلی راحت کانکت میشد ولی بعد در حالی که کانکت بود میزد no internet access .
خلاصه هر کاری کردم با وایرلس نتونستم به اینترنت وصل شم الته بعد از طریق کابل شبکه به اینترنت وصل شدم .
فکر میکنید مشکل وصل نشدن به وایرلس چی بود ؟ ( البته با موبایل هم نتونستم به وایرلس وصل شم )
سلام دوست عزیز

1- بله طبیعی هست. ویندوز 32 بیت تا 3.9 گیگ رو آدرس دهی می کنه که 400 مگ از این مقدار برای سایر پردازش ها استفاده می شه و 1 گیگ این مقدار هم به حافظه گرافیکی اختصاص داده شده که در نتیجه 2.5 گیگ فضای آزاد حافظه در اختیار دارید.

2- اتصال وایرلس محل کار شما مشکل داره.

dani_game

کاربر سایت
Jan 2, 2009
74
ببخشید من یه سوالی دارم.

تا حدودد قیمت 800-900 تومن یکمی بیشتر هم اشکالی نداره. سیستمی رو لطفا معرفی کنید. بیشتر کار من با لپ تاپ اینترنت و دیدن فیلم و دانلود و این چیزاست. پس باید رم و هارد خوبی داشته باشه. اگه همچین چیزی هست ممنون میشم معرفی کنید.

مرسی

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
سلام دوست عزیز

1- بله طبیعی هست. ویندوز 32 بیت تا 3.9 گیگ رو آدرس دهی می کنه که 400 مگ از این مقدار برای سایر پردازش ها استفاده می شه و 1 گیگ این مقدار هم به حافظه گرافیکی اختصاص داده شده که در نتیجه 2.5 گیگ فضای آزاد حافظه در اختیار دارید.

مرسی بابت توضیحت . من اگه ویندوز 64 بین بریزم مقدار رم در دسترسم بیشتر میشه ؟

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
ببخشید من یه سوالی دارم.

تا حدودد قیمت 800-900 تومن یکمی بیشتر هم اشکالی نداره. سیستمی رو لطفا معرفی کنید. بیشتر کار من با لپ تاپ اینترنت و دیدن فیلم و دانلود و این چیزاست. پس باید رم و هارد خوبی داشته باشه. اگه همچین چیزی هست ممنون میشم معرفی کنید.

مرسی
سلام دوست عزیز
من مدل Asus AU K42JK رو پیشنهاد می دم با قیمت 900 تومن که مناسب با نیاز شماست و البته در بحث نرم افزار هم حرفی برای گفتن داره.

مرسی بابت توضیحت . من اگه ویندوز 64 بین بریزم مقدار رم در دسترسم بیشتر میشه ؟
تفاوتی نمی کنه. چون حافظه قابل دسترسی شما 2.5 گیگ هست و همونطور که گفتم ویندوز 32بیت تا 3.9 گیگ رو آدرس دهی می کنه.

dani_game

کاربر سایت
Jan 2, 2009
74
سلام دوست عزیز
من مدل Asus AU K42JK رو پیشنهاد می دم با قیمت 900 تومن که مناسب با نیاز شماست و البته در بحث نرم افزار هم حرفی برای گفتن داره.

مرسی از راهنمایتون. به نظر شما این مدل چطوره؟ ASUS - UL80JT
یه مقداری گرونتر هم هست. به نظر شما کدوم بهتره؟

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
مرسی از راهنمایتون. به نظر شما این مدل چطوره؟ ASUS - UL80JT
یه مقداری گرونتر هم هست. به نظر شما کدوم بهتره؟
خب مسلما مدلی که خود شما لینکش رو دادین بهتره.
ولی در نظر داشته باشید که حدود 250 تومن از این مدلی که من پیشنهاد دادم قیمتش بیشتره.
اگر در مضیقه نیستین مدلی که خودتون مد نظر دارین رو پیشنهاد می دم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر