مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من با توجه به كاربريد كه ذكر مي كنيد مدل Dell 1558 رو پيشنهاد مي‌دم كه پردازنده قوي‌اي داره اما پردازنده گرافيكيش ضعيفتره.
البته پردازنده گرافیکی چندان ضعیفی هم نداره 1 گیگابایت حافظه کارت گرافیکش هست که تا 2.2 گیگ اپگرید میشه ولپتاپ بسیار مناسبیه نسبت به قیمتی که داره 4 گیگ رم که تا 8گیگ اپگرید میشه وپردازنده Core i7 واقعا تبدیلش کرده به انتخاب مناسب!

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
HP رو كسي پيشنهاد ميكنه ؟ اين مدل :‌ HP Pavilion DV6-2300-A
كانفيگش كه عاليه با قيمتش لينك
كلاً ميخوام بدونم HP خوبه يا نه ؟ مشكل هاش چيه ؟‌

يه چيزي هم در مورد Dell Studio قاب كنارش بعد از يه مدت جدا ميشه و كلاً بدنه ي خيلي خوبي به نظر من نداره و Dvd رامش هم كه مزخرفه اكثر CD ها و DVD ها رو يا نميخونه يا به زور ميخونه يا در نمياره ( بايد ريست كني تا بتوني در بياري ) بهتون پيشنهاد نميكنم اگرچه كانفيگ خيلي عالي با قيمت پاييني داره !

reza_novin

کاربر سایت
Jan 14, 2006
368
نام
رضا
با سلام و خسته نباشيد خدمت تمام بزرگواران

سئوالي داشتم بابت لب تاپ

1- بين سوني وايو - اچ پي - اي سوز و دل كدام رو بايد انتخاب كرد
2- حتما نياز به بلو-ري رايتر...رام هم اگر بود مهم نيست
3- حتما رمش كمتر از 4 نباشه و هاردش كمتر از 500 نباشه
4- براي تست بازيهاي جديد مي خواهم
5- بازي باهاش كم مي كنم
6- بيشتر از 15.6 حجم مونيتورش نباشه
7- بين 900 هزار تومان تا 1.5 ميليون باشه
8- قيافه هم داشته باشه

مي دونم شما رو اذيت كردم ولي خيلي خيلي ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد كه خيلي عجله دارم.... اميدوارم جبران كنم

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
HP رو كسي پيشنهاد ميكنه ؟ اين مدل :‌ HP Pavilion DV6-2300-A
كانفيگش كه عاليه با قيمتش لينك
كلاً ميخوام بدونم HP خوبه يا نه ؟ مشكل هاش چيه ؟‌

يه چيزي هم در مورد Dell Studio قاب كنارش بعد از يه مدت جدا ميشه و كلاً بدنه ي خيلي خوبي به نظر من نداره و Dvd رامش هم كه مزخرفه اكثر CD ها و DVD ها رو يا نميخونه يا به زور ميخونه يا در نمياره ( بايد ريست كني تا بتوني در بياري ) بهتون پيشنهاد نميكنم اگرچه كانفيگ خيلي عالي با قيمت پاييني داره !
سلام دوست عزيز
بله پيشنهاد مي‌دم.
مدل مد نظر شما مدل خوبي هست. HP هم برند خوبي بوده و گارانتي معتبري هم توي ايران داره.

سئوالي داشتم بابت لب تاپ

5- بازي باهاش كم مي كنم
8- قيافه هم داشته باشه

مي دونم شما رو اذيت كردم ولي خيلي خيلي ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد كه خيلي عجله دارم.... اميدوارم جبران كنم
سلام دوست عزيز
همه مواردي كه شما احتياج داريد در مدل MSI GX660-053US جمع شده و اين لپ‌تاپ به راحتي از پس اجراي بازي‌هاي روز هم برمياد. قيمتش 1.520 تومن. مدل ديگه هم ASUS N71JQ-A1 هست با قيمت 1.500 . اگر مدل اول رو پيدا نكرديد اين مدل رو تهيه بكنيد.

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
سلام دوستان
میخواستم بدونم که این لبتاپ msi که توی شبکه فار سی وا ن تبلیغ میکنه و واسه گیمیه مدلش چیه و چه قیمته و مشخصاتش چیه و ارزش خرید داره؟

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
سلام دوست عزيز
بله پيشنهاد مي‌دم.
مدل مد نظر شما مدل خوبي هست. HP هم برند خوبي بوده و گارانتي معتبري هم توي ايران داره.
چه گارانتیه ؟ یعنی منظورم اینه اسمش چیه ؟! بازم ممنون !

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل

سئوالي داشتم بابت لب تاپ

5- بازي باهاش كم مي كنم
8- قيافه هم داشته باشه

سلام ....
امر ديگه قربان!!!
به نظر من هم همون مدل هايي كه جناب lord پيشنهاد كردن بهترينه....

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
سلام دوستان
میخواستم بدونم که این لبتاپ msi که توی شبکه فار سی وا ن تبلیغ میکنه و واسه گیمیه مدلش چیه و چه قیمته و مشخصاتش چیه و ارزش خرید داره؟

لپ تاپ هاي ام اس آي خوبن ..... ولي تو بازار نيستن...... مدل هاي گيمش هم زيادن بستگي به پولت دارن.....كل ام اس آي هايي كه با G شروع ميشن سري گيم ام اس آي هستن...

aria123789

کاربر سایت
Sep 15, 2008
64
نام
آریا
سلام دوست عزيز
بله پيشنهاد مي‌دم.

سلام دوست عزيز
همه مواردي كه شما احتياج داريد در مدل MSI GX660-053US جمع شده و اين لپ‌تاپ به راحتي از پس اجراي بازي‌هاي روز هم برمياد. قيمتش 1.520 تومن. مدل ديگه هم ASUS N71JQ-A1 هست با قيمت 1.500 . اگر مدل اول رو پيدا نكرديد اين مدل رو تهيه بكنيد.
ببخشید آقای LORD5 شما از کجا قیمت گرفتین که لپ تاپ MSI GX660-053US قيمتش 1.520 تومن هست؟!؟!؟
فکر کنم این قیمت به دلار بوده و توی سایتهای خارجی بوده, قیمت این لپ تاپ توی ایران نزدیک به 3میلیون هست.....!!!!

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
ببخشید آقای LORD5 شما از کجا قیمت گرفتین که لپ تاپ MSI GX660-053US قيمتش 1.520 تومن هست؟!؟!؟
فکر کنم این قیمت به دلار بوده و توی سایتهای خارجی بوده, قیمت این لپ تاپ توی ایران نزدیک به 3میلیون هست.....!!!!
قيمت جهاني اين لپ تاپ 1.300 دلار هست.
وقتي هم كه وارد ايران بشه نهايتش 200 تومن روي قيمت كليش مي‌ره. من هم با در نظر گرفتن اين شرط اون قيمت رو ارايه كردم.
اما انگار اين حدس درست نبوده و اين سري گيمينگ MSI بي‌دليل قيمتش نجومي شده.
وگرنه اون مدل اسوس رو هم با در نظر گرفتن اين شرايط پيشنهاد دادم و حالا كه قيمتش رو با ايران چك مي كنم مي‌بينم كه هموني هست كه پيشنهاد دادم.
البته مي‌شه همون مدل MSI رو هم با 1.500 خريد. تنها كاري كه بايد بكنيد اينه كه به افرادي كه جنس وارد مي‌كنند سفارش بدين براتون بيارن. اگر هم بگردين مي‌شه يك فرد مورد اعتماد در اين زمينه پيدا كرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر