مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
منظورتون از J نمی دونم کدوم کانفیگشه ولی در کل Y5070 مشکل صفحه نمایش داره. اونایی که صفحه اشون 4K هست که مشکلات همه ی صفحه های 4K رو دارن مثل کم شدن باتری و ریز شدن فونت در بعضی نرم افزار ها علاوه بر این که ریفرش ریتشون 48 هرتزه که به خصوص برای یه لپ تاپ گیمینگ کمه. اون هایی هم که صفحه فول اچ دی هستند تا اون جایی که من می دونم مدل های داخل بازار پنلشون TN هست که کیفیتش بده. مدل هایی با صفحه IPS هم خارج از کشور موجود شده بود اطلاع ندارم که تو بازار داخل هم پیدا می شه یا نه ولی بعید می دونم باشه.
در صورتی که این ایسر صفحه ی با کیفیتی داره.
نکته ی دیگه این که سعی کن هر کدوم از این دو مدل رو می خوای بگیری کانفیگی رو بگیری که گرافیکش 960M باشه.
درسته ولی پنل TN هم من دیدم چندان ازش بد نمیگن.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
درسته ولی پنل TN هم من دیدم چندان ازش بد نمیگن.
شما برو بازار کامپیوتر از نزدیک ببین. کیفیتش بده. به خصوص وقتی داری بالای 3 تومن پول لپ تاپ می دی کیفیتش واقعا تو ذوق میزنه.

• Like
Reactions: rockstar 69

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
289
ممنون از توضیحات کافیت. میگم خیلی بازی نمیکنه. بیشتر واسه کارای دیگش میخواد همینم عالیه. چون گیمر خرفه ای نیس زیاد مهم نیس ...

یه مدلم بین 2.5 تا 3تومن معرفی کن. حالا میدم هر کدوم تونست رو بگیره.

بازم ممنون از توضیحات کاملت
سلام خواهش میکنم

این مدل هم هست از ایسر V17 Nitro VN7-791G-71YT کیفیت قابل قبولی داره ولی صفحش بزرگه که نصبت به صفحش مصرف باتری و حجم لپ تاپ میره بالا و اینکه مدا پردازندش و گرافیکش پایین تر از اون هست خوب بشتگی به پول لپ تاپ هست.
به دلیل 400 تومن کلی اختلاف هست بین msi و این ولی بهش بگین که اگر بودجش 3 تومن هست پولشو ذخیره کنه و اون مدل msi رو بخره بهتره چون عمرش بیشتر هست نصبت به بقیه

انشالله که موفق و موید باشید

• Like
Reactions: TOP Game

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
دوستان با بودجه‌ی 1.5 میشه یه لپتاپ معرفی کنید؟
به هیچ عنوان قرار نیست باهاش بازی بشه، فقط یه سری کارای معمولی مثل آفیس و نهایتش فتوشاپ

MOHAMAD_PC

کاربر سایت
Apr 25, 2016
8
سلام دوستان
من لپ تاپ میخواستم بخرم مدل acer aspire e5 573g
میخواستم بدونم این لپ تاپ 8 گیگ رمش کامل قابل استفادس؟
یا فقط 7 گیگو خورده یی ؟
ممنون میشم کسی که اطلاع داره جواب بده

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
اقایون در اخر تحقیقاتم به چهار گزینه رسیدم.
1.Acer v15 Nitro
2.Lenovo Y700-a
3.Msi Gl62 6qe
4.Msi Pe60 6qe
کدوم رو بگیرم با ذکر دلیل؟
نظر خودم رو ۲ هست.
همچنین یکی از بستگان لپتاپ مالتی مدیا میخواد.
بین این سه تا کدوم بهتره؟
1.Lenovo Z5170
2.Asus K556
3.Asus V502

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
سلام.
یکی از دوستام میخواد یه اولترابوک بگیره (کلا دنبال یه دستگاه تا نهایتا سایز 13 اینچ و سبک هستش)
بودجه هم حدود 2 میلیون هست. (حالا 200-300 اینور اونور رو یکاریش میکنه)
شما چی پیشنهاد میدید ؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
دوستان یه لپ تاپ بهم معرفی کنید با بودجه 1 ملیون 500
فقط برای اینترنت دانلود آهنگ فیلم
اگه بتونه COD Modern Warfare 2 رو هم اجرا کنه عالیه , اگر هم نه ایرادی نداره

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
دوستان من عذر خواهی می کنم سوالم رو اینجا مطرح می کنم.
من لپ تاپم 4k است ولی خیلی از بازی های حال حاضر از 4k پشتیبانی نمی کنن چه کار کنم که بازی ها رو با بالاترین گرافیک و وضوح اجرا کنم ؟

ممنون.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوستان من عذر خواهی می کنم سوالم رو اینجا مطرح می کنم.
من لپ تاپم 4k است ولی خیلی از بازی های حال حاضر از 4k پشتیبانی نمی کنن چه کار کنم که بازی ها رو با بالاترین گرافیک و وضوح اجرا کنم ؟

ممنون.
حتی اگر بازی هم این رزولوشن رو ساپورت بکنه لپ تاپ شما قدرتش رو نداره بازی ها رو 4K اجرا کنه. همون فول اچ دی باید اجرا کنید.

• Like
Reactions: bazicon

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
حتی اگر بازی هم این رزولوشن رو ساپورت بکنه لپ تاپ شما قدرتش رو نداره بازی ها رو 4K اجرا کنه. همون فول اچ دی باید اجرا کنید.
یعنی باید قبل اینکه بازی رو اجرا کنم رزولوشن رو فول اچ دی کنم و بعد بازی رو پلی کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر