مسابقه طراحی پوستر Beyond : Two Souls شروع شد

Aliɾeza

کاربر سایت
Mar 17, 2013
134
نام
علیرضا
بدون شک یکی از بازی هایی که طرفداران به شدت منتظر آن هستند بازی Beyond : Two Souls است،آقای David Cage طراح ارشد این بازی که قبل از این در کارنامه خود عنوان های Fahrenheit و Heavy Rain را داراست معتقد است، این بازی سطح ژانر خودتا جایی بالا خواهد بود که ما شخصیت هنر پیشه کارکتر اصلی Jodie Holmes را به خوبی در بازی احساس کنیم، تا به حال هیچ بازی دیگری نتوانسته این حس را ایجاد کند

beyond-two-souls.jpg

هنر پیشه کارکتر اصلی Ellen Page نامزد دریافت جایزه Academy Award است و در این بازی نقش خود را طوری ایفا کرده است که ما میتوانیم از کودکی تا بزرگسالی، Jodie Holmes را مشاهده کنیم.

در محور انتشار این بازی یک مسابقه برگزار شده است که کاربران خلاق میتوانند طرح های خود را برای پوستر این بازی ارایه کنند و کاربر برنده شده را به یک سفر در نیویورک خواهند برد تا پوستر خود را مشاهده کند و یک رمز اختصاصی از بازی به او به عنوان جایزه داده میشود.

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
خیلی عالی..............به به اگر حاجی بفهمه.......:)).......... ببینید چطور تو مملکت و بلاد کفر به کاربرهای گیمر احترم و احمیت میدن تا صنعت کشورشون بچرخه................;)

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من فکر میکنم اون یه رمز از بازی نیست بلکه یه بلیط ویژه هست واسه بازدید استدیو بازیسازیشون شون یا یه همچین چیزی!

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
من فکر میکنم اون یه رمز از بازی نیست بلکه یه بلیط ویژه هست واسه بازدید استدیو بازیسازیشون شون یا یه همچین چیزی!

جایزه یک سفر به NYC هست و اینکه پوستر رو تو یکی از فستیوالهای فیلم نشون میدن به علاوه VIP Pass در یکی از مهمونی های خودشون.

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
جایزه یک سفر به NYC هست و اینکه پوستر رو تو یکی از فستیوالهای فیلم نشون میدن به علاوه VIP Pass در یکی از مهمونی های خودشون.

من راجع به جایزه حرفی نزدم برادر من فقط گفتم اون Vip یک رمز اختصاصی از بازی نیست و یه بلیط ویژه هست! حالا به کجاش مهم نیست که مهمونی یا پارتی یا استدیو یا هر جای دیگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر