***مسابقات Wcg***

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
اين بازي تو wcg نيست:)
ولي تو eswc هست كه اون هم برگزار شد:D
اگرم دنبال حريف مي گردي . . . در خدمتيم :cheesygri

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط l PeaCe l:
اين بازي تو wcg نيست:)
ولي تو eswc هست كه اون هم برگزار شد:D
اگرم دنبال حريف مي گردي . . . در خدمتيم :cheesygri
چه بد اینم از شانس کسانی بود که شرکت کردن اگه من بودم همشون سوسک میشدن:cheesygri
راستی پایه ای یه مسابقات خودمون بزاریم
اگه میمشد یه مسابقات از طرف سایت میزاشتیم خیلی خوب میشد مثلا اسمش هم میزاشتیم مسابقات :cheesygri BC

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,595
نام
محمدرضا
علیرضا منم هستم برای مسابقه ی Pes5.من می خواهم اگه بشه یدونه ارجینال بخرم بشینم بازی کنم(تو اینترنت)آخه با این کپی ها نمیشه.اگه کسی بلده بگه.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام دوستان
من اول فکر می کردم فقط در تهران مسابقات مقدماتی و فینال برگزار می شود.اما وقتی دیدم نوشته در شهرستان ها هم نمایندگی خواهند داشت و نمایندگی مشهد را دیدم امیدوار شدم در اهواز هم با این همه گیم نت ، یکی شون نمایندگی بشود.امروز با یکی از دوستانم که با صاحب یکی از گیم نت ها در کیانپارس رفیق است موضوع را در میان می گذارم تا ببینم چه خواهد شد.
در ضمن من شنیدم برای شرکت در مسابقات داشتن اکانت داخل سایت Wcg ضروری است ولی چون موبایل ندارم نمی توانم عضو بشوم.کسی می تواند در این زمینه کمک کند ؟

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
در ضمن من شنیدم برای شرکت در مسابقات داشتن اکانت داخل سایت Wcg ضروری است ولی چون موبایل ندارم نمی توانم عضو بشوم.کسی می تواند در این زمینه کمک کند ؟

عضویت ویژه میخواد باید invite کنن...

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط saeed-crisis2:
فکر خوبیه. کجا برگذار کنیم:) ؟ جایی سراغ نداری؟...
خب جاشو که من نمیدونم اون یه روز داشتیم دنبال یه گیم نت میگشتیم پیدا نکردیم چه برسه به این که یه مسابقات بزاریم
حالا هر کسی جاشو داره فکر خیلی خوبی که یه مسابقات بزاریم :cheesygri
حالا هر بازی شد بخصوصPES5

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
خب جاشو که من نمیدونم اون یه روز داشتیم دنبال یه گیم نت میگشتیم پیدا نکردیم چه برسه به این که یه مسابقات بزاریم
حالا هر کسی جاشو داره فکر خیلی خوبی که یه مسابقات بزاریم :cheesygri
حالا هر بازی شد بخصوصPES5

یعنی هیچ کس فیفا خور نیست ؟؟؟

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
سلام دوستان
این طور که از سایت مسابقات بر میاد و من از این طرف اون طرف پرسیدم فعلا" ثبت نام نمی کنن .
ثبت نام تقریبا" چند روز قبل از مسابقات شروع می شه ...
جاش هم هنوز معلوم نیست ...

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
انگار هنوز خبری از نمایندگی اهواز نیستش...:(
من یک فیفا خور هستم و امیدوار بودم بتوانم یکبار با افشین رستم شیراز مسابقه بدهم ولی الان با این اوضاع ...

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
نوشته شده توسط حامد:
انگار هنوز خبری از نمایندگی اهواز نیستش...:(
من یک فیفا خور هستم و امیدوار بودم بتوانم یکبار با افشین رستم شیراز مسابقه بدهم ولی الان با این اوضاع ...

" افشین رستم شیراز " پارسال اول شد ...
تازه از شهرشون هم براش تشویق کننده اومده بودند که رولباساشونم افشین نوشته بود و اول تا آخر بازی تشویقش می کردن ...

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
" افشین رستم شیراز " پارسال اول شد ...
تازه از شهرشون هم براش تشویق کننده اومده بودند که رولباساشونم افشین نوشته بود و اول تا آخر بازی تشویقش می کردن ...
بله این خبر را همان روز اعلام نتایج شنیدم.
تیمی که ایشون معمولا باهاش بازی می کنند فرانسه است ، چون دفاع خوبی دارد.البته شنیدم که افشین خان بیشتر روی دفاع کار می کنند و معمولا کم گل می خورند.سال پیش هم با بدشانسی از گروهش در مسابقات جهانی بالا نیامد.
اما تیم من هم فرانسه است و شیوه ی خاص خودم را دارم.با یکی از بچه های مسابقات سال پیش که بازی کردم ، در دو مسابقه کامل 3 و 4 گل بهش زدم.

ajjadesa

کاربر سایت
Jun 10, 2006
82
نام
sajjad
سلام من چون تو مسابقات قبلی شرکت کرده بودم یه میل بهم اومده براتون میزارم
===========
Hi. We want to let all WCG friends know about another opportunity to participate in WCG.
This year's WCG Grand Final will be held in Italy's Monza from Oct. 18th to 22nd.
In order for WCG to succeed, the tournaments must be run smoothly and reliably. The referees are the most important people that can make that happen. One can say that referees played a huge role in the success of past WCG events.
Join WCG as a referee that represents the games rather than as a representative of a country and make new memories. WCG is awaiting your application.

- Event Venue: Autodromo, Monza, Italy

- Event Period: Oct. 18th~Oct.22nd

- Games

1. Half-Life: Counter-Strike
2. FIFA Soccer 06
3. Need For Speed: Most Wanted
4. StarCraft: Broodwar
5. WarCraftIII: The Froze Throne
6. Dawn of War: Winter Assault
7. Dead or Alive 4
8. Project Gotham Racing 3

- Benefits

1. Accommodation (Check-in: Oct. 16th. Check-out: Oct. 23rd)
(* NOTE: Each referee is responsible for making Travel arrangements to Monza, Italy. WCG will not cover your travel fees)
2. Food
3. Daily expenses during the grand final period (5 days)
4. Receive referee certification for WCG official games

To apply for WCG referee position, click here to read more details and start your registration process. If you have any questions, please send e-mail to shiva@icm2k.com.
* WCG will review the applications, and notify the referees by e-mail. Please enter a valid e-mail address when registering.

This mail is delivered to WCG users who agree to receive " WCG newsletter".
If you do not want to receive the WCG newsletter, go to the My WCG
and remove the check in "I want to receive WCG newsletter".

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
سلام
من همیشه دوست داشتم pes5 رو شرکت کنم ولی هیچ وقت قسمت نشده
اصلا یه سوال pes5 رو داره تو مسابقاتش؟ چون واقعا من تو این بازی حریفی نداشتم تا به حال
همون طور که دوستمون گفتن سری مسابقات ESWC بازی PES رو داره. پارسال تو اسفند مسابقات مقدماتیش بود و اویل تیر بود فکر کنم مسابقات جهانیش ، تو فرانسه هم برگزار شد. جالبه امسال نفر اول تا سوم PES فرانسوی بودند. انشالله امسال میریم مسابقات مقدماتی ESWC برای PES6 :) میدونمم که تو همین سایت کلی PES باز داریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر