مسابقات FIFA 12 ، جام حذفي بازي سنتر مخصوص دارندگان كنسول PS3

زمان و روز مورد علاقه خود براي برگزاري مسابقات راي دهيد

• 3 روز اول هفته / از ساعت 18تا 22

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    16
  • نظرسنجی بسته شده است .

pes baz

کاربر سایت
Aug 21, 2011
25
نام
به احترام مسی لیونل
سلام من یه PES BAZ اصیل هستم و ذو ماهه fifa 12 گرفتم و امروز موفق شدم _19_ Taha که ادعای این رو داشت همه شما رو برده رو با بازی اصلی خودم ببرم!خلاصه خواستم بگم شما pes بلد نیستید پس ایراد علکی به بازی نگیرید ای دی من برا هرکسی که ادعا میکنه شاخ شده!(iranipirooz)فقط بگم چون بازی اصلی میکنم فقط ۲دست!راستی من ۱۲ سالمم نیس(برا اونایی گفتم که تا حالا سر کار بودن و علکی باهاشون بازی کردم)راستی لول منم ۱۶ هستش منم میخوام تو این بازی ها شرکت کنم

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
لطف میکنید نحوه وارد شدن به لیگ رو هم بگید... من دیروز نتونستم وارد بشم.
گروه بندی انجام شده ؟؟
شروع بازیها از این هفته هست یا هفته دیگه؟؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
لطف میکنید نحوه وارد شدن به لیگ رو هم بگید... من دیروز نتونستم وارد بشم.
گروه بندی انجام شده ؟؟
شروع بازیها از این هفته هست یا هفته دیگه؟؟

عزيز وارد انلاين مود ميشي و ميري كاستوم گيمز و انلاين ليگ و بعد ميزني جوين ليگ و اسم ليگ و پاسوود رو ميزني و فاتحه

نه عزيز ايشالا از هفته بعد .

دوستان خواهشا هرچه سريعتر بريد جوين بشيد تا هرچه سريعتر مسبقات رو برگزار كنيم .

با تشكر

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان عضو گيري تموم شد ! چد بار اخه بايد اعلام كنم !!!

گروه بندي ها ايشالا اگر 16 نفر جوين بشند تا شب انجام ميشه و ميريم براي مسابقه و كل كل !:d

فقط يكي از كاربر ها كه ايدي kingoking-iri داره اصلا تو psn همچين ايدي وجود نداره ! بياد سريع اصلاح كنه وگرنه يكي از دسوتان رزروي جايگزين ميشه !

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
آقا چرا اسم ما ثبت نشده؟؟؟؟
چیکار باید بکنیم؟؟؟؟
چطوری جوین شیم؟

عزيز مهلت عضو گيري تموم شده !!!

---------- نوشته در 11:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 AM ارسال شده بود ----------

دوستان ايدي هاي زير هنوز جوين نشدن ! اگه تا پايان فردا شب جوين نشند بايد با مسابقات خداحافظي كنند !! ك

rango1042

hossein_shoary

idahadi1

erfanimmortal

اين دوستمون هم اگه تا شب بهم ايدي درستش رو گفت كه هيچي اگه نگفت حامد جان جايگزينش ميشه ، اين ايدي : Kingofking-iri يا kingoking-iri

آخرین ویرایش:

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
عزيز مهلت عضو گيري تموم شده !!!

---------- نوشته در 11:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 AM ارسال شده بود ----------

دوستان ايدي هاي زير هنوز جوين نشدن ! اگه تا پايان فردا شب جوين نشند بايد با مسابقات خداحافظي كنند !! ك

rango1042

hossein_shoary

idahadi1

اين دوستمون هم اگه تا شب بهم ايدي درستش رو گفت كه هيچي اگه نگفت حامد جان جايگزينش ميشه ، اين ايدي : Kingofking-iri يا kingoking-iri

ایدی ایشون اینه: kingofking-iri-
البته - آخره iri هست نقبلش!

pes baz

کاربر سایت
Aug 21, 2011
25
نام
به احترام مسی لیونل
HamidEldorado باخت ۴ بر صفر را به شما و خانواده مترم(hardbarca1994,alexacm1990) تسلیت میگوییم(از طرف جمعی از بچه ها)

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان بدليل سهل انگاري 3 تا از كاربر ها و يكم مشغله كاري و درسي باعث شد مسابقات عقب بيوفته .

اين 3 كاربر عزيز سريع اعلام امادگي كنند تا براشون پيغام بفرستم و به ليك جوين بشند . هرچه سريعتر بهتر .

Hamed-Vincent = 12

amir_locker = 13

morteza76 = 13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر