مسابقات فیفا 12 بدون وردی با جایزه مایکروسافت پوینت

تعداد نفرات لیگ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    15
  • نظرسنجی بسته شده است .

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اقا من و naviidi هم امتیازیم تکلیفم چی میشه ؟ فقط تنها راهش اینه که یه بازی بینمون برگزار شه !!!8-|

شما در صورت اینکه همه چیزتون مساوی باشه ( امتیاز -تفاضل-گل زده و خورده ) دوباره از نو یک بازی انجام دهید.

---------- نوشته در 06:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:22 PM ارسال شده بود ----------

من اولین باره میام

آنلاینه ؟ با pes یا fifa ? سایته؟

یکم در موردش توضیح بدید

مسابقات آنلاین فیفا 12 هستش .دور بعدی مسابقات که مرداد ماه هستش در حال عضو گیری می باشد.

---------- نوشته در 06:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:23 PM ارسال شده بود ----------

آقای Alan9wake اعتراض کردند که حریفشون یعنی masoudlive72 در بازی آخرشون تیمشون رو عوض کردند و تیمی دیگر بر خلاف دو بازی اولشون انتخاب کردند.در صورتی که مسعود اینو قبول داشته باشه که به همین منوال بوده ، بازی این دو از دوباره باید برگذار شود.منتظر تایید مسعود جان هستیم.

alanwake1994

کاربر سایت
May 17, 2011
52
نام
امیر محمد

آقای Alan9wake اعتراض کردند که حریفشون یعنی masoudlive72 در بازی آخرشون تیمشون رو عوض کردند و تیمی دیگر بر خلاف دو بازی اولشون انتخاب کردند.در صورتی که مسعود اینو قبول داشته باشه که به همین منوال بوده ، بازی این دو از دوباره باید برگذار شود.منتظر تایید مسعود جان هستیم.[/QUOTE]

من به شدت تایید می کنم(alan9wake) آقا مسعود دو بازی اول میلان رو برداشنن و بازی سوم real madrid

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
4sf8llby82es5r9b8n5w.jpg

تو جدول یه سریاشتباهات هست خواهشا اصلاح شه فرشاد جان
سمت راست رونگاه کنید متوجه میشی داداشم
درضمن بازی من ونیما 3-1 بود نه 2-1

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
برنامه و نتایج بازیهای مرحله دوم گروهی و مرحله حذفی تا فینال

تذکر:تعیین ناظر بازیهای حذفی و فینال با تصمیم
Amir0831 مشخص می شود.ضمنا تصمیماتی که ناظرین هر بازی اعلام می کنند تنها توسط Amir0831 قابل تغییر است.

برنامه و نتایج مرحله دوم گروهی:

070d23b06b14.jpg

تذکر: تاریخ و ساعت بازیها تنها در صورت وجود مشکل بسیار جدی و آن هم با رضایت ناظر بازی قابل تغییر است.لذا در صورت عدم هماهنگی با ناظر بازی و غیبت در زمان مقرر انجام بازی، بازی صد در صد با نتیجه 3 بر صفر به نفع تیم غائب اعلام می شود.در صورتی که هر دو بازیکن با هم غیبت غیر موجه داشتن باشند هر دوی آنان از مرحله حذف می شوند و دو نفر باقیمانده مستقیم به مرحله بعد صعود میکنند.مطمئن باشید این مرحله به مانند مرحله اول گروهی نخواهد بود و این قانون به طور جدی اجرا می شود.پس از همین حالا برنامه های خود را با زمان بازی تطبیق دهید.

تذکر 2: حضور هر بازیکن 10 دقیقه قبل از بازی در پارتی اجباری است و در حین بازی ناظر هر بازی + 2 بازیکن در یک پارتی قرار دارند.

تذکر 3 :نتایج بازی توسط ناظرین ثبت می شود.

-----------------------------------------------------------------

برنامه کامل مرحله حذفی تا فینال:

a5c79b1eaf15.jpg

در صورت داشتن هر سوالی در همین تایپک بپرسید.

مدیران لیگ:

Amir0831
19rodar
dragonrazm

اسپانسر لیگ (فروش گلد کارت - پوینت کارت و...) >>> www.matrixgame.ir

اسپانسر لیگ ( فروش گلد کارت - پوینت کارت و ... ) >>>www.aramarket.ir

مطمئن ترین راه برای خرید گلد کارت و پوینت کارت تنها آدرس های فوق!

لطفا جهت حمایت از لیگ بازی سنتر، گلد کارت و پوینت کارتهای خود را از اسپانسرهای فوق خریداری کنید.

آخرین ویرایش:

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud

آقای Alan9wake اعتراض کردند که حریفشون یعنی masoudlive72 در بازی آخرشون تیمشون رو عوض کردند و تیمی دیگر بر خلاف دو بازی اولشون انتخاب کردند.در صورتی که مسعود اینو قبول داشته باشه که به همین منوال بوده ، بازی این دو از دوباره باید برگذار شود.منتظر تایید مسعود جان هستیم.

فرشاد من 2 بازی رو با میلان بازی کردم و بازی سوم رو با رئال یعنی نمی دونستم نمیشه تیم عوض کرد و برام فرقی نمی کنه
یه بازی بچین بیام با همون میلان بازی کنم برام هیچ فرقی نمی کنه، من که با رئال به حریفم 6 تا میزنم حداقلش با میلان 1 دونه بهش میزنم، ولی بازم هر چی فرشاد بگه

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
فرشاد من 2 بازی رو با میلان بازی کردم و بازی سوم رو با رئال یعنی نمی دونستم نمیشه تیم عوض کرد و برام فرقی نمی کنه
یه بازی بچین بیام با همون میلان بازی کنم برام هیچ فرقی نمی کنه، من که با رئال به حریفم 6 تا میزنم حداقلش با میلان 1 دونه بهش میزنم، ولی بازم هر چی فرشاد بگه

اوکی.پس به این ترتیب بازی Msouldlive72 و Alan9wake امشب راس ساعت 22 برگذار می شود.

امیر جان شما گروه بندی مربوط به این گروه رو فردا درج کن تا تکلیف این گروه با انجام این بازی مشخص شود.بازی تیمهای Omid rivaldo و silent city هم 0-0 ثبت کن.

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام
دوستان من اگر بازی داشته باشم تنها امروز میتونم انجامش بدم فردا که حتما نیستم، پس فردا هم احتمالا نیستم
گیمر تگ = Magic Blue Plus
ممنون

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بازیهای مرحله یک چهارم نهایی که قرار بود امروز برگذار شوند به فردا عصر موکول شدند.فردا صبح تیمهای صعود کننده اعلام می شوند.(هرچند که با توجه به نتایج همه میتونند همین الانشم متوجه بشند! )

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد

گروه بندی نهایی مرحله دوم گروهی

گروه اول:
رتبهنام تیمبازیبردمساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1
masoudlive 72
3
2
-
1
6
4
+2
6
2
Pedar nerazzuri
3
1
1
1
5
5
0
4
3
Navidii
3
1
1
1
4
4
0
4
4
Alan9wake
3
1
-
2
5
7
-3
3

* از این گروه masoudlive 72 و Pedar nerazzuri به مرحله بعد صعود کردند.

گروه دوم:
1
Yashar Vamp
3
2
1-7
4+3
7
2
Mehdi1367
3
2
-
1
9
6
+3
6
3
Omid Rivaldo
3
-
2
1
5
7
-2
2
4
silent city1
3
-
1
2
2
6
-4
1

* از این گروه Yashar Vamp و Pedar nerazzuri به مرحله بعد صعود کردند.

گروه سوم:
1
Amir crist
3
3
-
-
11
6
+5
9
2
Hosein2011
3
2
-
1
10
7
+3
6
3
Navid bombi
3
1
-
2
5
6
-1
3
4
Milad Hero
3
-
-
3
1
8
-7
0

* از این گروه Amir crist و Hosein 2011 به مرحله بعد صعود کردند.

گروه چهارم:
1
Magic blue plus
3
2
1
-
8
3
+5
7
2
Sirmrm
3
12

3
1
+2
5
3
Farshad19rodar
3
-2
1
5
9
-4
2
4
Lord behdad
3
-
1
2
7
10
-3
1

* از این گروه Magic blue plus و Sirmrm به مرحله بعد صعود کردند.

برنامه بازیهای مرحله یک چهارم نهایی:

تیم میزبانتیم مهمانتاریخساعتناظر
Masoudlive72Hosein201113 تیر2219rodar
Yashar vampsirmrm13 تیر2219rodar
Magic blue plusmehdi136713 تیر2219rodar
amir cristpedar nerazzuri13 تیر2219rodar

نکات مهم:
* تاریخ و ساعت بازیهای فوق به هیچ وجه تغییر نمی کند.
* تیمها همگی موظف هستند 10 دقیقه قبل از شروع بازی همگی در پارتی قبل از پارتی حاضر شوند.
*عدم حضور یک تیم به منزله پذیرفتن شکست و ثبت نتیجه 3 بر صفر برای رغیب خواهد بود.
*عدم حضور دو تیم باعث حذف هر دو تیم از این مرحله خواهد شد.
*در صورتی که بازی مساوی شود دو طرف موظف هستند یک بازی دیگر سریعا برگذار کنند ، تا زمانی که در یک بازی یک تیم برنده شود!

تبصره:در صورت هماهنگی قبلی با ناظر بازی تا 2 ساعت قبل از شروع بازی،ساعت و تاریخ بازی قابل تغییر است.

توضیح در مورد مرحله نیمه نهایی و فینال:

بازیهای مرحله نیمه نهایی و فینال ، روزهای 14و 15 تیر برگذار می شوند.برنامه دقیق متعاقبا اعلام می شود.در آخر از همه عزیزان به خاطر تاخیر به وجود آمده در برگذاری مرحله یک چهارم نهایی معذرت می خواهیم.

با تشکر
گروه برگذاری مسابقات

---------------------------------------------------------------------------------------------
تبلیغات اسپانسرهای مسابقات:

اسپانسر لیگ (فروش گلد کارت - پوینت کارت و...) >>> www.matrixgame.ir

اسپانسر لیگ ( فروش گلد کارت - پوینت کارت و ... ) >>>www.aramarket.ir

مطمئن ترین راه برای خرید گلد کارت و پوینت کارت تنها آدرس های فوق!

لطفا جهت حمایت از لیگ بازی سنتر، گلد کارت و پوینت کارتهای خود را از اسپانسرهای فوق خریداری کنید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر